Magic Fans efektownie uczcili swoje 20-lecie - fot. furania-photos.fr
REKLAMA

Na stadionach świata: Efektowne 20-lecie Magic Fans (ASSE)

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Na niedawnym meczu AS Saint Etienne - Paris Saint Germain jedna z grup kibicowskich gospodarzy - Magic Fans - efektownie zaakcentowała 20-lecie swojej działalności. Grupa zasiadająca na meczach ASSE na trybunie Kop Nord przed meczem z PSG przemaszerowała na stadion w pochodzie, na czele którego widniała flaga grupy "Magic Fans". Na meczu pokazali paręnaście prezentacji, w tym aż... sześć kartoniad!!!

Idąc przez miasto, MF odpalili także trochę rac i mieli ze sobą transparenty na dwóch kijach. Na stadionie, trybuna za bramką została przyozdobiona malowanym transparentem "MFans 91" z "20" wpisaną w wieniec laurowy. Opraw z okazji 20-lecia ultrasi przygotowali aż nadto. Najpierw był malowany transparent "Kop Nord" w połączeniu z zielonymi świecami dymnymi i petardami hukowymi. W dalszej kolejności na trybunie pokazano utworzoną z pasów materiału charakterystyczną czaszkę w kapeluszu oraz transparent "Mentalite ultras depuis 91".

Następnie przyszedł czas na... parę kartoniad! Na płocie wywieszono transparent z nazwą grupy obchodzącej jubileusz oraz nazwą trybuny, po bokach trybuny rozciągnięto slajdy z kolejnymi latami, a na środku zaprezentowano najpierw kartoniadę z rokiem powstania grupy - "1991", następnie czaszkę w kapeluszu, a w dalszej kolejności "MF 91", ponownie czaszkę, "2011" i w końcu "20" na tle gwiazdy. Trzeba przyznać, że liczba kartoniad i przejścia między nimi naprawdę mogą robić wrażenie (polecamy poniższy film)!

W kolejnej prezentacji na trybunie, na której zasiadają Magic Fans, pokazano malowaną sektorówkę w połączeniu z transparentem. Na meczu nie zabrakło także flag na kiju, transparentów na dwóch kijach oraz odpalanej pirotechniki.

Pokaz ultras zakończono odpaleniem rac i ogni wrocławskich w asyście flag na kiju i transparentu "Le Kop Nord Englammera Toujours le chaudron!!!". Oczywiście wszystkie przygotowane choreografie nie dawałyby takiego efektu, gdyby nie towarzyszący im bardzo dobry, nieustający doping. Trzeba przyznać, że Francuzi pokazali jak należy świętować :)

Poprzednie relacje znajdziecie w dziale Na stadionach.


Oprawy na meczu ASSE - PSG:

fot. furania-photos.fr
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.