Wypożyczeni: Debiut Antolovicia i Kneżevicia w Boracu

Marijan Antolović i Srdja Kneżević zadebiutowali w barwach Boraca Banja Luka. Golkiper Legii zachował czyste konto przez 90 minut, a Borac wygrał 1-0 z Kozarą Gradiska. Całe spotkanie w barwach Lechii rozegrał Jakub Kosecki. Damian Zbozień nie znalazł się w kadrze GKS-u Bełchatów na mecz z Widzewem.

Wypożyczeni:
Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Kozarą Gradiska
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - od 60. minuty w wygranym 1-0 sparingu z Concordią Elbląg
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - najbliższy mecz w sobotę z LKS-em Nieciecza
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - 45 minut w przegranym 0-1 meczu z Dolcanem Ząbki
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie zagrał w zremisowanym 0-0 sparingu z Wisłą Płock
Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Kozarą Gradiska
Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Górnikiem Zabrze
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - nie zagrał w sparingu z Concordią Elbląg
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - od 83. minuty w przegranym 2-3 sparingowym meczu z Kolejarzem Stróże
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut i gol na 1-0 w zremisowanym 2-2 sparingu z Wdą Świecie
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - 45 minut w wygranym 10-0 sparingu z Gromem Osie
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie zagrał w przegranym 0-1 meczu z Widzewem