Marijan Antolović - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Antolović wpuścił 4 bramki w dwóch meczach

Marijan Antolović w dwóch ostatnich meczach Boraca Banja Luka skapitulował aż 4 razy. Srdja Kneżević zagrał tylko w przegranym meczu o Puchar Bośni i Hercegowiny. Marcin Bochenek na razie nie łapie się do składu I-ligowej Arki. Na zapleczu ekstraklasy tylko Wojciech Lisowski wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu.

Wypożyczeni:
Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu Pucharu Bośni z Zeljeznicarem, ukarany żółtą kartką. 90 minut w przegranym 0-3 meczu ligowym z FK Leotar
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - zagrał ostatnich 9 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - nie zagrał w wygranym 2-0 meczu PP ze Śląskiem, ani w zwycięskim meczu ligowym z LKS-em Nieciecza
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - do 79. minuty w wygranym 2-0 meczu z Narwią Ostrołęka
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie zagrał w sparingu Znicza z LZS-em Piotrówka
Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu Pucharu Bośni z Zeljeznicarem. Nie zagrał w przegranym 0-3 meczu ligowym z FK Leotar
Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Koroną
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - nie zagrał w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - do 67. minuty w przegranym 1-2 meczu z Pogonią
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z MKS-em Kluczbork
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - wszedł w 53. minucie przegranego 0-1 meczu z Rakowem
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie zagrał w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą