Jeden z wielu legijnych motywów z teledysku Bonusa RPK
REKLAMA

Legijne akcenty w muzyce i teledyskach: Serce Polski

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach ukazały się teledyski do utworów dwóch osób z "Razem Ponad Kilo", Bonusa i Dudka, w których nie brakuje legijnych akcentów. Bonus nie tylko w teledysku do utworu "Serce Polski" pokazuje legijne graffiti, tatuaże i wiele innych motywów jednoznacznie kojarzonych z naszym klubem, ale Legii poświęcił także jedną ze zwrotek:

"Warszawa, w mieście moim rządzi jeden klub. Od dzieciaka wbite w głowę, że KSP wróg. Na szubienicy skrót tu niejeden, mówi sam za siebie, spójrz a w koronie dostrzeżesz tylko Legię. Wielu braci mych dla niej gotowych na wszystko, dla nich pierwsze mecze, dla mnie hip-hop. Od zawsze związany z jednym miejscem całym sercem. Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem" - rapuje w utworze "Serce Polski", który promuje najnowszy album "Artysta Kombinator", który ukaże się we wrześniu.

W teledysku innego reprezentanta RPK - Dudka do utworu "Zmierz się z rzeczywistości" także można dostrzec wiele legijnych akcentów. Utwór znajdzie się na zapowiadanej na grudzień płycie "Od serca".

Razem Ponad Kilo (RPK)
Teledysk do "Fanatyka" Pjusa
Bananique Musicology - (L)
Teledysk do "Mamy to w kodach DNA"
Legenda Deyny
ZU "Miasto moje"
Oficjalny teledysk "Czarnej eLki" ZU
Legijna muzyka: Legia, Legia gola!
Jedno miasto jeden klub (teledysk)
Rocznica urodzin Deyny. Premiera teledysku (VIDEO)
Kolejne legijne akcenty w muzyce i teledyskach
Legijne akcenty w muzyce i teledyskach
Pjus i Life after deaf
Legia Pany i Czarna elka w sklepach
Legijne wydawnictwa muzyczne: Legia górą!REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.