fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Górnik doszedł do porozumienia z Legią

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Górnik Zabrze doszedł do porozumienia z warszawską Legią odnośnie marcowego meczu obydwu zespołów przy Łazienkowskiej. Kibice śląskiego zespołu nie weszli wówczas na stadion, a Legia nie spełniła wymogów uchwały PZPN, która nakazuje wpuszczenie kibiców przyjezdnych w ciągu 60 minut, za co została przez związek upomniana. W ramach rekompensaty bilety dla kibiców gości na wrześniowy mecz Legia - Górnik będą kosztować 10 zł.

Górnik prowadzi już zapisy na wyjazd - koszt biletu wraz z przejazdem pociągiem specjalnym to 45 zł.

Oświadczenie Stowarzyszenia ”Klub Sympatyków Górnika Zabrze”:
Stowarzyszenie ”Klub Sympatyków Górnika Zabrze” pragnie zakomunikować pozytywne rozwiązanie sporu dotyczącego wyjazdu kibiców Górnika Zabrze na mecz z Legią Warszawa, który miał miejsce w dniu 15 marca 2013 roku.

Przedstawicielom kibiców zabrzańskiego klubu udało się zawrzeć porozumienie z Legią Warszawa, dzięki któremu cena wejściówki dla fanów Górnika Zabrze na najbliższy mecz obu drużyn w rozgrywkach ekstraklasy została obniżona do poziomu 10 złotych za sztukę. Stołeczny klub zadeklarował również sprawne oraz zgodne z wymogami PZPN wpuszczenie sympatyków górniczej jedenastki na spotkanie, które zostanie rozegrane w niedzielę 22 września o godzinie 18.00.

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt kompromisowego załatwienia sprawy przez zarząd Legii Warszawa. Cieszy nas fakt podjęcia dialogu i wypracowanie kompromisu w imię idei ”Piłka nożna dla kibiców”.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie ”Klub Sympatyków Górnika Zabrze”

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.