Wieczorek: Od 1. minuty wiedzieliśmy czego chcemy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): Dziękuję Jankowi za gratulacje. Zagraliśmy dobry mecz, mieliśmy fragmenty w drugiej połowie przy stanie 2-0, kiedy Legia mocno napierała, że musieliśmy się wycofać i bronić. W przekroju całego meczu byliśmy zespołem, który od pierwszej minuty wiedział co chce zrobić na boisku. Graliśmy agresywnie, nie pozwalaliśmy Legii w wielu fragmentach meczu swobodnie wyprowadzać piłek w ataku pozycyjnym.

W momencie kiedy im na to pozwoliliśmy, straciliśmy bramkę. Cieszymy się, że z tak mocnym przeciwnikiem zagraliśmy dobry mecz. Gramy dalej w Pucharze, zobaczymy jak to się wiosną poukłada. W lidze jesteśmy vis a vis - nic, tylko emocjonować się wiosną grą na wielu frontach. Musimy dobrze przygotować się do wiosny.