fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kapitańska hierarchia w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Trener Legii przedstawił hierarchię kapitańską w drużynie na ten sezonu. Kapitanem drużyny jest Miroslav Radović, a jego zastępcą został Artur Jędrzejczyk. Ponadto w skład rady drużyny wchodzą Michał Kucharczyk, Michał Kopczyński i Arkadiusz Malarz. - Jeden z tej trójki, gdy na boisku nie ma "Rado" i "Jędzy", będzie zakładał opaskę kapitańską - powiedział trener.

- Wszyscy wymienieni zawodnicy, to są ludzie związani z Legią, którzy mają wziąć odpowiedzialność za drużynę i za to jak funkcjonuje szatnia. Miro Radovicia nie muszę nikomu przedstawiać. - to legenda klubu który odnosił z tym zespołem mnóstwo sukcesów. Z kolei "Jędza" niedawno dołączył do nas, ale wcześniej wiele lat był w Legii i jest reprezentantem Polski z dużym szacunkiem u kolegów z drużyny i kibiców. Michał Kopczyński jest wychowankiem klubu od najmłodszych lat, a "Kuchy" to legionista z krwi i kości - ma świetne statystyki meczowe i bramkowe. Z kolei Arek Malarz jest bardzo doświadczony i ma duży wpływ na drużynę w szatni. Zawsze chcę by drużynę wyprowadzał zawodnik, który na to zasługuje. Legia jest takim klubem, który potrzebuje silnych osobowości - wyjaśnił "Magic".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

xmen - 18.07.2017 16:59:44, *.centertel.pl

Kopa? No bez zartow

77/82 - 18.07.2017 17:07:58, *.dynamic.chello.pl

Jędza to niech najpierw weźmie odpowiedzialność za swoją grę, która wygląda tragicznie. Sorry, ale jak ktoś kto sam nie daje z siebie 100% ma pociągnąć za sobą drużynę? No, ale skoro poprzednio "kapitanem" był przyspawany do ławki Rzeźniczak, to czego ja wymagam...

Herr Frau - 18.07.2017 17:13:49, *.static.ip.netia.com.pl

Czy Kopczyński jest silną osobowością :(? wątpię...

RADOVIC? - 18.07.2017 17:17:20, *.66

RADOVIC? TEN JUDASZ?

TYLKO NIE MOWCIE, ŻE ODDAŁ SERCE DLA LEGII BO W NAJWAZNIEJSZYM MOMENCIE W SEZONIE UCIEKŁ ZA KASĄ. SZYBKO WRÓCIŁ JAK SYN MARNOTRAWNY. I ON MA BYC 1 KAPITANEM? HAŃBA!!!!

Bidon - 18.07.2017 17:28:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

cytuje; Michał Kopczyński jest wychowankiem klubu od najmłodszych lat...i co z tego skoro wszyscy zawodnicy dookola i nie tylko zawodnicy widza że ten zawodnik jest najslabszym ogniwem druzyny - a slabszy nigdy nie bedzie mial posluchu u silniejszego to stare jak swiat przeciez.

Krzeszczu - 18.07.2017 17:35:53, *.cust.bredband2.com

@ radovic?: kolejny pajac z capslockiem.
A co do Rado, to on sam w najwazniejszym momencie byl gotowy do gry!
Tylko go ta durna Lysa pala Lowca Lososi jak uparty osiol nie wystawil w meczu z Ludwigiem.
Obrazil sie i posadzil Rado na trybunach. Ot i tyle w temacie.

do Radovic? - 18.07.2017 17:39:27, *.183

Chłopczyku wtedy to Legia potrzebowała tych 2 mln za jego transfer więc chętnie go spakowano i zawieziono na lotnisko.

Dickson Chotowski - 18.07.2017 17:41:11, *.range109-145.btcentralplus.com

No Pazdan.....a wiec na 200% odchodzi.

dex - 18.07.2017 17:50:59, *.play-internet.pl

Znaczy się że Kopczyński nie odejdzie?

Niemaj - 18.07.2017 17:56:01, *.play-internet.pl

@Krzeszczu
Radovic już był bez formy na wiosnę. Nie sądzę żeby jeszcze ją odzyskał. Kalendarza nie oszukasz. Nie rozumiem działaczy Legii i większości kibiców dlaczego łączą z nim jeszcze nadzieje na dobrą grę, podstawowy skład a tym bardziej bycie kapitanem.

Krzeszczu - 18.07.2017 18:07:36, *.cust.bredband2.com

@ Niemaj: z calym szacunkiem ale nie zrozumiales mojej odpowiedzi do Capslocka.

A z drugiej strony, co do "kalendarza", to sie jaknajbardziej z Toba zgadzam. Juz rok temu o tym pisalem.
Doswiadczenie jest, myslenie, czytanie gry tez, chec napewno tez, ale nogi nie te same.
Tego sie nie da oszukac.
Ale jak ja o tym pisalem, to niezle na mnie fanboysi i inni mega-znafcy bluzgali....

Na dodatek, po raz kolejny, powtorze, sklad nam sie bardzo szybko starzeje. A my nie mamy zadnego planu na jego odmlodzenie. Moze poza Nagy´em, ale on napewno ze rok odejdzie/zostanie sprzedany.
Dzialamy bez planu, bez strategi, bez pomyslu, tylko na "oby" i "udo"...

Roma - 18.07.2017 18:33:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Przedziwne jest to upychanie wszędzie Kopczyńskiego.

PRG - 18.07.2017 19:32:32, *.centertel.pl

Krzeszczu jezeli znasz sie na pilce grales setki meczy i ogladasz L w akcji powinienes zauwazyc ze gra z Rado wyglada inaczej dzieki temu inni zawodnicy moga blyszczec cofnij obejrzyj mecz RADO I DUDY nastepny mecz rado niema i duda rozgrywa najgorszy mecz obejrzyj mecz RADO I VOO nastepny mecz nie ma RADO zobacz jaki piach gra VOO jest setki takich porownan jak trener JM powiedzial Rado kontuziowany sciagal uwage zawodnikow na siebie inni mogli lepiej rozgrywac i grac zaden zawodnik ekstaklapy nie jest tak rozpracowany jak RADO niestety ciezko sie gra jak jestes nr1 do wyeliminowania przez przeciwnika RADO TO ZYWA LEGENDA MAM NADZIEJE ZE POGRA MINIMUM DO 40 dzieki niemu bedziemy mieli duzo GWIAZD typu VOO bo tylko przy RADO moga wiecej pokazac

Krzeszcczu - 18.07.2017 19:52:05, *.cust.bredband2.com

@ PRG: Bardzo chcialbym cos konkretnego Tobie odpisac, ale nie wiem co, bo nic dokumentnie z Twojego wpisu nie rozumiem.
Bez ladu i skladu, moze gdybys gdzies wstawil kropke, albo przecinek?
Sprobuj jeszcze raz...

Jasz - 18.07.2017 19:57:51, *.centertel.pl

Jak czytam tych wszystkich znawców to kur..ca mnie bierze. Rado źle, Jędza źle, wszyscy qwa źle to spier..ć do wronek

Pio - 18.07.2017 20:12:30, *.play-internet.pl

Brak pazdana oznacza chyba odejście.szloda bardzo lubię i cenie

olo do Krzeszczu - 18.07.2017 20:28:03, *.free.aero2.net.pl

Podobno z włączonym CapsLockiem piszą komenty wyłącznie tęczowe pedałki. Po tym możesz ich odróżnić od normalnych ludzi.

m4 - 18.07.2017 20:36:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pytam czy Kopczynski ma quirwaa teczki większe od Kiszczaka ??!
Ze się robi z niego gwiazdę??? Gość się nadają na dolcan zabki a nie na Legie

Co ?? - 18.07.2017 20:38:03, *.play-internet.pl

Kopczyński, panie magiera nie rozsmieszaj mnie... czyżbyśmy mieli drugiego kownasia jak w amice którego trzeba bez względu na wszystko wypromować... To jest jakaś kpina z tym kopczynio !!

Inteligentny - 18.07.2017 20:49:17, *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

PRG brawo, brawo, w końcu jakaś mądra i trzeźwa ocena sytuacji. Jak Rado wróci do zdrowia to wszystkim wam jeszcze pokaże jak ważnym ogniwem jest w Legii, co do Kopczyńskiego to jego wadą jest brak efektywności w ofensywie, ja bym go spróbował na środek obrony bo piłke wyprowadzać umie (granie jako defensywny pomocnik robi swoje) a i czytać gre też potrafi a Jędza niech wraca na prawą obronę. (Oczywiście pod warunkiem że nie ma Pazdana)

Dormibar - 18.07.2017 21:07:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@PGR . Krzeszczu nie rozumie-czyli dobry post napisałeś . Czy może ktoś tego "znafce" uświadomić że jego pseudokomentarze są żenujące.

Paw - 18.07.2017 21:35:05, *.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie

To nie kibice decydują kto będzie kapitanem!!!

Szanujcie decyzję MAGICA!!!
Rado ma dobry wpływ na kolegów

Rado
Szacun

Jjj - 18.07.2017 23:07:10, *.dynamic.chello.pl

W L jak w Barcelonie wychowanek musi grac ;)

Legia Mistrz !!! - 18.07.2017 23:09:47, *.197

a może Vuco zrobić kapitanem... ze wszystkich najlepiej by się nadawał a, że na ławce to co?

PRG do Krzeszczu - 18.07.2017 23:13:49, *.centertel.pl

czytaj ze zrozumieniem widocznie twoj mozg zle funkcjonuje jezeli nie potrafisz zrozumiec słów przekazu bez znakow interpunkcyjnych nie kazdy jest perfekcjonista troche luzu czepiasz sie o glupoty bo niemasz nic madrego do napisania PRZESTAN pisac glupoty na temat RADO ze za stary itd bo to pilkarz ktory robi mega róznice jak ci wspomnialem obejrzyj 4 mecze juz niepamietam jaki to byl mecz gdzie dudy bez Rado niebylo i grali piach ale obejrzyj mecz Legia -slask 4-0 potem brak RADO i VOO gra piach Legia -wisla plock 2-2 nastepnie piast -LEGIA 1-5 po tych meczach obejrzyj kazde inne spotkanie gdzie jest RADO i go niema z ludwikiem odpadlismy bo byl brak RADO wiec wiecej szacunku do ZYWEJ LEGENDY

Cult⚽️Legia - 18.07.2017 23:14:24, *.43

Obecnie tylko Rado !?ale scozy ,drużyna go posłucha?był jusz? I co ?jak grała Legia?no comments .Legia Mistrz!

PRG do Inteligentny - 18.07.2017 23:58:27, *.centertel.pl

co do KOPY sie nie zgadzam brakuje mi w nim spokoju i rozegraniai zbyt szybko niepotrzebnie pozbywa sie pilki jest dobrym przecinakiem ale zero pomyslow na rozegranie jak podaje to tam gdzie jest partner a nie tam gdzie partner ma dojsc by wyjsc na czysta pozycje jego wejscia sa na raz na obronie mogli by go skarcic w Lidze Mistrzow LE taki zawodnik jest potrzebny przerywa akcje szybko oddaje pilke i jest kontra ale w naszej eklapie sie nie nadaje bo to na nasza bramke ida kontry a przy ataku pozycyjnym jaki rozgrywamy sa potrzebni ludzie co maja pomysl na rozegranie dlatego kopa powinien wyladowac na lawce gdy gramy z klubikami ktore czychaja tylko na kontre Guilherme tez nie nadaje sie na slabszego przeciwnika jego kiwki i straty daja mozliwosc przeciwnikowi na wyprowadzenie kontry dlatego tych panow odstawil bym od ligi chyba ze naucza sie rozegrania i zaskakiwania przeciwnikow swoimi podaniami oczywiscie tez moge sie mylic to jest tylko moj punkt widzenia tych zawodnikow

Mania - 19.07.2017 00:19:35, *.dynamic.chello.pl

"kpt. Kopczyński", zwany dalej KK, po prostu powala z nóg. Panie trenerze, jak długo jeszcze będziesz się pan ośmieszał? To trąca czymś czego znakomita większość kibiców się brzydzi...

ML - 19.07.2017 06:42:27, *.play-internet.pl

Jeszcze Szwocha tylko brakuje:d

tomiacab - 19.07.2017 07:13:14, *.18-2.cable.virginm.net

Krzeszczu - policjant forum :) Ty mi nie odpowiedziałeś po meczu z kurnikiem. Co z tym spokojem kadrowym? Co będzie jak przez niedopilnowanie transferów przed rozgrywkami zabraknie nam 1 lub 2 punktów do mistrza? Bo dwa tygodnie temu mnie uspokajałeś ze wszystko jest ok. Gówno jest a nie ok. Znów będziesz wyzywał ludzi od płaczków. A ja myślę że jak miodek pluje to ty mówisz że deszcz pada.

tekken (L) - 19.07.2017 07:45:01, *.92

Tez bym tak to widział.

DO KRZESZCZU - 19.07.2017 09:33:16, *.66

CHLOPIEC WYJDZ Z DOMU W KOŃCU.

RADOVIC I FORMA WTEDY ... TAK BYŁ. ZOBACZYŁ NA PAPIEPRZE MILION I KIPNĄŁ. ZDRAJCA I TYLE. A TERAZ WIELKI LEGIONISTA. ŻALOSNY GRAJEK ...
RĄCZKI W GÓRZE I WIECZNIE NIEZADOWOLONY

Krzeszczu - 19.07.2017 11:06:35, *.cust.bredband2.com

@ tomiacab: Poniekad odpowiedzialem w kilku innych moich postach, ale wymagaloby to zebys je czytal, a nie jaral sie moim nickeim.
Ale postaram sie jeszcze raz, konkretnie.

3 tygodnie temu nie bylo jeszcze czasu na panike. Sytuacja byla niepokojaca, co sam pisalem (!), ale nie bylo powodow do paniki. Zakladajac ze byla opracowywana jakas strategia w klubie, o czym glosno mowil DM.
Dzisiaj, przyznam, ze bylem w bledzie, bo ewidentnie takiej strategii nie bylo i nie ma. Tzn jest, ta na "udo".

Teoretycznie nadal nie powinnismy panikowac, bo zostalo jakies 6 tygodni okienka, ale impotencja skautingu i polityka transferowa nie napawa optymizmem.

Polityka transferowa, hmmm....
W kazdym normalnie dzialajacym klubie jest skauting ktory w jakims wiekszym lub mniejszym stopniu dziala razem z trenerem. Trener mowi kogo konkretnie mu potrzeba, skauting szuka i znajduje.
A u nas? na "udo" i jak za okupacji hitlerowskiej: lapanki. Lapiemy co sie da byle za friko.
Spojrzmy na transfery dotychczas. Czy na serio chcesz mi wmowic ze ktos, nawet bracia Z z ich albanska obsesja, obserwowal albana w lidze? Albo naszego nowego wlocha? w sumie jak go obserwowac skoro on zmienial kluby jak skarpetki, to samo zreszta nasz alban. Aczkolwiek ten pokazal od razu ze potrafi, wiec moze cos z niego bedzie.
Ale nie odchodzmy od tematu.
Transfery.
Czy JM ma jakikolwiek wplyw na to kto do nas trafi? Kto do JEGO druzyny (bo on jest trenerem)? Zaden.
Bo jesli ma to jest totalna niemota trenerska.
Dlaczego?
Spojrz na nasz sklad. Zero, powtarzam, ZERO, nada, balansu.
2 starych bramkarzy, starych, zadnego mlodszego ktory by byl wprowadzany jako nastepca. 37 i 35 lat, super bramkaz da rade na odpowiednim poziomie, ale czy nasi sa super golkiperami? Z calym szacunkiem ale sorry.

Obrona. Szukalismy lewego obroncy, szukalismy, szukalismy, i znalezc nie mozemy. Wpadl nam prawy obronca/pomocnik/napastnik ktory, odziwo(!) potrzebuje 4-6 tygodni "by sie odbudowac.
Odszedl Rzeznik, moze odejdzie Pazdek i whoops, panika, bo nagle nie mamy obroncow! Taki balans ze Jedza musi grac na srodku co jest tragedia. Niech teraz ktorys zlapie kontuzje to kim mamy grac?
Ale zlapalismy wlocha, podobno pomocnika. Mial wiecej klubow niz asyst ale i tak siec sie nim jara. Ale spoko, jest u nas wiec powodzenia.
Tutaj tez jest zero balansu bo obok dwoch (tak, odwazam sie mowic dwoch) rutyniarzy Moulin i Maka (jesli JM da mu grac) wystawiany jest wieczny ulubieniec Magiery Kopczynski. Byc moze bardzo sympatyczny chlopak z ktorym Magiera ma scisle wiezi (o czym sam mowil w wywiadzie), ale totalna pomylka pilkarska. Do tego wyglada na to ze bedziemy promowac Szwocha. No to wloch bedzie sie bil o jedno lub gora dwa miejsca z Kuchym, Gui, Rado, Nagy´em, Hamim, Maslowskim at el. Balans? W ktorym miejscu.
No i atak. Ta nasza wieczna pieta ahillesowa.
Po odejsciu Niko i Prijo nie bylo tajemnica ze nie mamy napastnika. Sciagneli kontuzjowanego Sango i obiecali powrot Niezgody. Kupili wiecznie kontuzjowanego Chukwu. To juz 3 na jedno miejsce, bo od lat gramy jednym napastnikiem.
Na dodatek JM eksperymentuje Hamim, wiec mozna powiedziec ze jest 4.
Ale malo. Wiec sciagamy albana. Za spore siano.
Byc moze alban bedzie najlepszym z nich wszystkich. Czego jemu dla dobra druzyny zycze.
Ale jaka bedzie radosc w szeregach u tych pozostalych 4-5 napastnikow?
Balans? No sorry.
Bardzo kiepsko z bramkarzami, obrona niemalze w rozsypce, mamy mnostwo pomocnikow, ale jakich i na jakich pozycjach?
No i 5-6 napastnikow, kazdy taki sobie, a grac bedzie pewnie jeden.
A JM mowi ze beda jeszcze 1-2 transfery.
Jak dla mnie to juz nie panika. To po prostu totalne zalamanie.
Legii bede kibicowal i tak z calego serca, ale krew mnie zalewa gdy widze to kryminalne marnotractwo. Bo zaden z naszych grajkow nie gra u nas za paczke fajek i sixpack Zywca.....
Nie wiem jak Ty moj wpis odbierzesz, ale mam nadzieje ze odpowiedzialem na Twoje pytanie.

Krzeszczu - 19.07.2017 11:14:36, *.cust.bredband2.com

@ olo: tak, maz zeczywiscie racje. Te wszystkie CAPSLOCKI to teczowe sniezynki....
pzdr.

Fi(L)ip - 19.07.2017 11:24:40, *.play-internet.pl

Dla mnie hierarchia powinna być taka że ci którzy prezentują równą formę od dłuższego czasu powinni zakładać opaskę. Gui, Arek Malarz, Pazdan, Dąbrowski, Rado, kolejność dowolna. Co do słów że Rado to zdrajca pomyślcie że zarabiacie 3 tyś i nagle proponuje wam ktoś 10 tyś. Co byście zrobili? Pamiętajcie że grajek to grajek a Legię kochamy tylko My kibice!

Legionista - 19.07.2017 12:42:58, *.61

@ Fi(L)ip. Tak - Gui przez dłuższy czas prezentuje równą, niską formę...

PRG - 19.07.2017 13:36:26, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

krzeszcz musisz zrozumiec ze prezes DM wydal kokosy na klub sprzedal akcie za grosze musial je odkupic po cenie 10razy wiekszej
atak sprzedany pieniadze poszly w kieszen prezesow gdyz nie mieli srodkow na zakup klubu a by cos sprzedac musisz to kupic wiec druzyna oslabiona kasa wyparowala do tego umowa z VOO zostaly kominy placowe teraz prezes DM musi wszystko poukladac wiec nie ma co sie dziwic ze szukamy pilkarzy darmowych lub takich ktorych trzeba odbudowac a moze wypala bo wywalic kase na zawodnika ktory niewypali i placic mu kokosy przyklad Jedza dostaje kokosy a niegra lepiej od Beresia wrecz gra ponizej oczekiwan jakie w nim widzielismy kazdy pisal ze to dobry ruch pewny zawodnik a rozczarowanie jest nie prezentuje sie tak jak bysmy chcieli
SKAUTING
kazdy chyba wie ze do naszego klubu dzwonia menagerowie proponuja swoich zawodnikow przedstawiaja statystyki prezentuja ich w najlepszym swietle by wcisnac towar nasz skauting rozpatruje oferty a pisanie ze kogos obserwuja tyle i tyle czasu jest smieszne bo nieda sie obserwowac kogos kto siedzi na lawce lub niegra bo slaby jak nie zostal ci zaproponowany to napewno nikt sie nim nie zainteresuje poza NAGY-m nie widzialem zadnego transferu w naszym klubie by stwierdzic ze ktos byl obserwowany i wyszukany przez nasz skauting jednym slowem totalne dno ludzie zajmujacy sie transferami nie szukaja zawodnikow ktorzy moga podniesc jakosc tylko sprawdzaja oferty jakie dostaja od Menago danego zawodnika a wystarczylo by sprawdzic kilka klubikow slabszych ktore nie maja mozliwosci trenowania na najwyzszych standardach i sprowadzic ich dajac im mozliwosci bo w takich kluibikach sa talenty oczywiscie druga druzyna powinna przygotowywac sie na tych samych standardach co 1 wtedy poziom rotacji w skladzie byl by mozliwy i przeniesienie zawodnika z 2 do 1 byl by nie tyle sprawdzeniem co pewnym uzupelnieniem skladu no ale poziom 2 musi byc na duzo wyzszym poziomie czyli przygotowanie zawodnikow musi odbywac sie na duzo wyzszym poziomie jezeli sie ktos nie nadaje niech miesiacami sie przygotowywuje na silowni boiskach treningowych itd az osiagnie poziom oczekiwany na mozliwosc zalozenia koszulki LEGI WARSZAWA

Kipkorir - 19.07.2017 15:13:10, *.dynamic.chello.pl

hahaha bez jaj... Kopczyński kapitan i jeszcze w radzie drużyny!?

ostet - 19.07.2017 15:22:12, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kiedyś kapitan to był autorytet np Jacek Zieliński , a teraz aż żal patrzeć kto pełni te funkcje i jeszcze bardziej żal patrzeć na radę drużyny za wyjątkiem Malarza... a Fatalczyk i Kopczyński to powinni pełnić te funkcje ale w rezerwach Żyrardowianki Żyrardów...

Krzeszczu - 19.07.2017 16:28:47, *.cust.bredband2.com

@ PRG: Z lekkim wysilkiem ale przeczytalem i chyba zrozumialem twoj post :-)

Tak, masz w zupelnosci racje, DM wydal ogromna kase by splacic BL i wandzla. Ktos tu podal 19 mil na lebka, a sam DM mowil ze blizej 20 niz 15, co po niekad popiera ta "teorie".
Za wejscie do grupy LM dostalismy cos chyba w granicach 40 mil, wiec, jak sam mowisz, pieniazki poszly, kasy niet.

Co jest napewno po czesci tlumaczeniem ze nie wydajemy kasy na transfery tylko bierzemy za friko. I tutaj sie z Toba zgadzam.
Ale nie w tym u mnie problem. Dla mnie by to bylo cycus glancus (branie tylko za friko), gdyby to bylo robione z glowa. Jak juz pisalem, jakis plan, jakas strategia, w pelni uzgodniona z trenerem.
Bo na dzien dzisiejszy to jest to tylko lapanka, "oby" jak najwiecej i oby sie "udo".
Przyklad z naszym atakiem. Dzisiaj mowimy o ilosci a nie o jakosci (niestety).
Jesli dobrze Ciebie rozumiem to zgadzasz sie ze mna ze nasz skauting to cyrk na kolkach, smiechu warty.

Napewno ludzie w nim pracujacy nie maja szansy ani czasu ogladac caly swiat. Ale, gdyby, odpowiednio z trenerem, ustalili jaki typ zawodnika, na jaka pozycje, jakie predyspozycje i oczywiscie jaka mentalnosc, to spokojnie mozna by bylo takich ludzi szukac (nawet filtrujac telefony od menadzerow. Fakt, przyznam, nie pomyslalem o tym. Dobry przyklad!).
Tylko ze taka praca, przy takich zalozeniach jest/powinna ZAWSZE byc kierowana na NASTEPNE okienko transferowe.
Nie teraz. Nie na panike. Nie na "udo".
Idealnie, i ufam ze w wiekszosci profesjonalnych klubow tak jest (a Legia przeciez chce i sie zalicza do takich), trener daje, nie wiem, skautingowi czy dyr sportowemu, liste w styczniu/lutym, z predyspozycjami, pilkarzami, pozycjami ktore trzeba a-uzupelnic lub b-wzmocnic i c-wymienic gdzie jest ryzyko ze zawodnik pojdzie na sprzedaz. Na takiej liscie moga i powinny byc nazwiska tych ktorych trener najchetniej by sobie zyczyl, ale nie musi sie to do tego ograniczac. I jest to "lista zakupow" na lato.
Wtedy skauting i dyr sportowy maja sporo czasu zeby odpowiednich pilkarzy znalezc.
Jesienia robi sie to samo na okienko zimowe.
Ale chyba nie powiesz mi ze tak dziala skauting i dyr sportowy Legii?
W sumie nikt nie wie jak to wszystko dziala, bo wszystko jest na ostatnia chwile i na panike.
Szukamy lewego obroncy? jest napastnik za friko! Bierzemy!
Nadal nie mamy obroncy? To nic! Jest pomocnik z 8 asystami! Bierzemy.
A to wplywa negatywnie na balans druzyny. Jak i fakt ze trener dostanie grajkow ktorymi absolutnie nie chce grac (Necid?).
Te problemy to nie sa nowe problemy.
To sie zaczynalo juz 3-4 lata temu. Juz wtedy bylo widac do czego to prowadzi.
Zero balansu i w sumie zero inwestycji. Bo albo sie naszym kosztem odbudowuja i smigaja do innych krajow w trybie natychmiastowym, albo sa to niewypaly (Necid, Chukwu, Sango?). A my wydajemy kase na grube pensje i bonusy a na koniec nic z tego i tak nie mamy i to my siedzimy z reka w nocniku.
Tu tkwi ogromny problem. I to mnie niepokoi.
Tak, zgadzam sie, i sam nie raz mowilem, tu trzeba porzadnie posprzatac ten bajzel, ale jak na razie nie widze nikogo kto by sie na to porywal, czyt DM. A mialem tak ogromne nadzieje ze on to zrobi.
Nie wszystko jednak jeszcze stracone. Najblizsze tygodnie pokaza w jakim/ktorym kierunku idziemy.
Mam nadzieje ze mnie zrozumiales.
Pzdr.

lk313@wp.pl - 19.07.2017 18:47:44, *.static.chello.pl

Tyle że..
"warunkiem głównym składanych ofert było finansowanie przejęcia całościowego akcji klubu, nie z pieniędzy klubowych" - który to warunek "ponoć" DM spełnił..

Wiec argument "PINIĄDZ z LM poszedł na przejęcie akcji" - właśnie umarł :)

No chyba że masz jakieś źródło swych rewelacji i się nim podzielisz - oświecając nas..

PRG do lk313@wp.pl - 19.07.2017 22:58:19, *.centertel.pl

Wiec argument "PINIĄDZ z LM poszedł na przejęcie akcji" - właśnie umarł :)
musisz zrozumiec ze akcje klubu nie zostaly kupione przez BL MW I DM oni przechwycili klub (za darmo prawie ze ) i mieli kilkadziesiat milionow zadluzenia wobec ITI by sprzedac swoje udzialy za grube miliony musieli splacic zobowiazania wobec ITI a ze golopupce(wiadomo oco kaman ) pieniedzy niemieli musieli ograbic dobra klubowe sprzedac atak i inne srodki z reklam gry w euro pucharach przeznaczyc na splate ITI czyli inaczej muwiac finanse z transferow gry poszly na prezesow DM nic nie zyskal finansowo ale przechwycil udzialy czyli ma teraz zamrozone pieniadze w udzialach WLASNOSCI KLUBU
inaczej mowiac gdzie kucharek szejsc tam niema co jesc teraz bedzie 1 wlasciciel wiec nie bedzie koryto dzielone na 3 wiec mozna miec nadzieje ze z czasem transfery beda pozadne

PRG - 19.07.2017 23:14:15, *.centertel.pl

SPROSTOWANIE
oczywiscie niemam pretensji do prezesow BL MW i DM
dziekuje im za sukcesy jakie osiagneli w ostatnich latach i ich prawem za dobre prowadzenie klubu bylo sprzedanie zawodnikow splacenie zobowiazan i odejscie ale to ze zaczynamy od zera a DM wywalil duzo srodkow finansowych musimy przyjac do wiadomosci jak i to ze niejest bilionerem by robil nam mega transfery teraz musi wszystko wypracowac druzyna jak i caly sztab L by finanse i budzet mial poziom wzrostu itd ble ble ble kazdy wie mniej wiecej o co ka man klub cos osiagnie sprzedamy paru zawodnikow i bedzie dobrze ! DM stanie na nogi koryto nie bedzie dzielone