REKLAMA

Wszystkie drogi prowadzą #NaLegię - kibicowskie drogowskazy na stadion

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii od początku rundy wiosennej mocno angażują się w promocję meczów przy Łazienkowskiej. Po akcji "Pełna Żyleta" przed meczem z Cracovią zainicjowanej przez "Nieznanych Sprawców", a następnie akcji transparentowej przed spotkaniem z Miedzią, przyszedł czas na akcję "wszystkie drogi prowadzą #NaLegię". We wtorkowy poranek w kilkudziesięciu głównych miejscach stolicy, wywieszone zostały zielone banery, stylizowane na warszawskie drogowskazy ze strzałką prowadzącą na nasz stadion oraz z datą meczu Legia - Śląsk, tj. 16.03 g.20:30.

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu klub przygotował promocyjne ceny biletów na najbliższe spotkanie - tańsze o 10 i 20 zł wejściówki (a kobiety za zaledwie 8 zł) można było kupować przez 24 godziny i z takiej oferty skorzystało 2400 osób, z których 1400 os. zakupiło bilet na Żyletę. Na mecz przy Ł3 wybiera się także liczna grupa kibiców Śląska - wrocławianie przyjadą pociągiem specjalnym.

Nieznani Sprawcy zapowiedzieli, że szykowana na sobotni mecz oprawa wyjdzie jak należy tylko wtedy, gdy Żyleta wypełniona będzie do ostatniego miejsca. Zachęcamy do jak najwcześniejszego zakupu biletów na sobotni mecz przy Łazienkowskiej - bilety można kupić tutaj.










REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
MKK - 13.03.2019 / 11:50, *.187.4

Myślę, że następnym razem można poinformować na transparentach o akcji promocyjnej na zakup biletów. Wielu ludzi nie wie, że można kupić bilety za zniżką, a Ci którzy tą informację posiadają, z reguły i tak chodzą na mecze :-) Chodzi o to, aby przyciągnąć nowych kibiców, a Ci często nie korzystają z mediów klubowych czy LL.
Pozdrawiam

odpowiedz
ktoś - 13.03.2019 / 01:33, *.centertel.pl

@Wow: zawsze następnym razem możesz zrobić coś lepszego od tych "szmat". No ale to trzeba odejść od komputerka co jest trudne. No i taka akcja jest dużo droższa niż zrobienie transparentów. Dasz na następną kasę?

odpowiedz
ziemianin - 12.03.2019 / 18:16, *.chello.pl

tylko nie dzwoń do Brukseli Grzesiu

odpowiedz
Grzywa - 12.03.2019 / 17:47, *.play-internet.pl

Właśnie ma zwirkach przy novotelu straż miejska zdejmuje baner z kladki

odpowiedz
Xd - 12.03.2019 / 17:42, *.play-internet.pl

@płetwonurek: za co?

odpowiedz
płetwonurek - 12.03.2019 / 13:27, *.play-internet.pl

Fajne ale nie wiem czy to jest legalne, bo to jakby stawianie znaków informacyjnych na drogach do których zwykły obywatel nie ma prawa. Psiarskie mogą wystawiać mandaty.

odpowiedz
LWL - 12.03.2019 / 13:20, *.tpnet.pl

To sie chwali i tak ma byc ! "L" !!!

odpowiedz
oLaf - 12.03.2019 / 10:46, *.vectranet.pl

zajebista akcja!!! Wcześniejsza już była dobra ale ta to jest profesjonalnie przygotowana - drogowskazy jak oryginały!! : )))

odpowiedz
Adam Wlochy - 12.03.2019 / 10:12, *.centertel.pl

Super! Klub powinien to sponsorować!

odpowiedz
Legionista - 12.03.2019 / 10:10, *.lodz.pl

Kapitalna akcja i wspaniały pomysł! Ogromne brawa dla inicjatorów i wykonawców tego przedsięwzięcia.

Tylko żeby na Żylecie znowu nie pojawiła się pirotechnika, która zadymi stadion i spowoduje kary dla naszego Klubu...

odpowiedz
CCCWKCWKS L - 12.03.2019 / 09:52, *.play-internet.pl

Dobre będę tammmmm!!!

odpowiedz
Legia - 12.03.2019 / 09:23, *.aster.pl

bardzo fajna akcja, wykonanie jeszcze lepsze!
WSZYSCY NA LEGIĘ! 16.03.2019 godz.20:30

odpowiedz
Super - 12.03.2019 / 08:59, *.cuxport.de

Brawo!

Da się gołym okiem zauważyć, że NS się wzieli za nakręcanie frekwencji.
Klub powinien się wstydzić za to, że kibice poświęcają swój czas i pieniądze na marketing.

odpowiedz
Wow - 12.03.2019 / 08:48, *.com.pl

No i to jest konkret, a nie jakieś obrzydliwe szmaty ze starych prześcieradeł! e(L)egancko!

odpowiedz