REKLAMA

Neon Semper Invicta Semper Heroica nie w 2021 roku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Niestety na razie nie doczekamy się neonu "Semper Invicta \ Semper Heroica" na moście Gdańskim, który został złożony przez kibica Legii w ramach 7. edycji budżetu obywatelskiego na rok 2021. Miasto nie zdążyło z weryfikacją legijnego projektu i ten nie znalazł się w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, a co za tym idzie, nie zostanie poddany pod głosowanie.

Przypomnijmy, że wcześniej zgłoszony został projekt neonu "Miasto moje, a w nim..." w barwach Legii, który miał zostać wykonany na moście Łazienkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu Legii. Z powodu różnych przyczyn proceduralnych pomysł został odrzucony przez miasto i nie został nawet dopuszczony pod głosowanie mieszkańców stolicy.W tym roku z kolei wykonany zostanie mural Kazimierza Deyny na ścianie jednej ze szkół na Ochocie. Na razie nie jest jeszcze znany termin wykonania graffiti przedstawiającego wspaniałego piłkarza Legii.

Kolejna edycja budżetu obywatelskiego w Warszawie startuje w październiku. Autor projektu muralu, jak również obu neonów, zapewnia, że w kolejnej edycji będą brały udział dwa legijne projekty. Projekt neonu "Semper Invicta \ Semper Heroica" zostanie zgłoszony w obszarze dzielnicowym. "Ponadto razem zgłosimy pomysł ogólnomiejski. Już teraz możecie mysleć co chcielibyście zrobić w naszym ukochanym mieście. Pomysł ogólnomiejski charateryzuje się tym, że swoim zasięgiem obejmuje całe miasto. Musi się wiązać z Legią lub Warszawą, ale nie może bezpośrednio nawiązywać do klubu" - mówi "Bobicz", autor projektów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 27.06.2020 / 01:08, *.t-ipconnect.de

Dziekujemy Panie prezydencie Warszawy

odpowiedz
C - 26.06.2020 / 19:25, *.virginm.net

Na co komu ten neon? Pytam serio bez napinki.

odpowiedz
dss - 28.06.2020 / 15:56, *.vectranet.pl

@C: nie zrozumiesz. serio

odpowiedz
Cześć - 26.06.2020 / 16:49, *.centertel.pl

Jak uda się zgłosić ten patriotyczny neon to głosowanie mogli by zrobić na 1 sierpnia. Choć projekt ni e jest legijny chętnie oddam na niego swój głos w przyszl ym roku. Brawa za inicjatywę

odpowiedz
Lgbt - 26.06.2020 / 16:14, *.play-internet.pl

Warszawo
takich neonów po 28 nie zabraknie

odpowiedz
Rafał Duda - 26.06.2020 / 15:33, *.t-mobile.pl

Szkoda

odpowiedz
Olaf - 26.06.2020 / 14:48, *.vectranet.pl

to nic, trzeba dalej walczyć z biur(wo)kracją, nasze na górze!!! : )

odpowiedz
do autora - 26.06.2020 / 13:20, *.vectranet.pl

szacun bracie za akcje, a sam proejkt warty zachodu. Powodzenia i do zobaczenia na 205 ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.