Jędrzejczyk, Karbownik, Antolić i Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ekstraklasa: Wyróżnienia dla Vukovicia, Karbownika, Jędrzejczyka i Antolicia

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa przyznała nagrody za sezon 2019/20. Legioniści triumfowali w czterech kategoriach. Trenerem sezonu został Aleksandar Vuković, młodzieżowcem Michał Karbownik, pomocnikiem Domagoj Antolić, a obrońcą Artur Jędrzejczyk.

Nagrodzeni ligowcy za sezon 2019/20:
Młodzieżowiec sezonu: Michał Karbownik (Legia Warszawa)
Bramkarz sezonu: Dusan Kuciak (Lechia Gdańsk)
Obrońca sezonu: Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa)
Pomocnik sezonu: Domagoj Antolić (Legia Warszawa)
Napastnik sezonu: Christian Gytkjaer (Lech Poznań)
Król strzelców: Christian Gytkjaer (Lech Poznań)
Trener sezonu: Aleksandar Vuković (Legia Warszawa)
Piłkarz sezonu: Jorge Felix (Piast Gliwice)


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
A - 21.07.2020 / 00:39, *.centertel.pl

Wyróżnienie za przepierdzielenie i rozrwonienie takiej przewagi do trzech punktów. Yyyyyy buachachacha przeciez ten gosc nadaje sie do zwolnienia i to w trybie natychmiastowym. Już pokazsł swoją nieudolność !

odpowiedz
Afro - 21.07.2020 / 11:33, *.chello.pl

@A: Tak, tak!!! No bo przecież tą przewagę zrobił Jozak... a nie czekaj...

odpowiedz
Pytek - 20.07.2020 / 18:11, *.play-internet.pl

20.07.20 godz 18.10 Pytam ,
Gdzie są wzmocnienia...: ( :( :( !!!!!

odpowiedz
grzesiek - 20.07.2020 / 17:36, *.centertel.pl

Przy Vukoviciu to nawet Pan Mioduski calkiem spoko sie wydaje co nie ? :) Moze nie taki Miodek straszny jak go malują. Kupił ślisza za sporo kasy z kibicami zyje w zgodzie. Oby tak dalej :)

odpowiedz
Thor - 20.07.2020 / 13:03, *.128.50

Poza Jędzą wybór reszty to lekka parodia

odpowiedz
singspiel - 20.07.2020 / 13:15, *.atman.pl

@Thor: był lepszy młodzieżowiec niż Karbownik? który?

odpowiedz
thor - 20.07.2020 / 13:55, *.143.116

@singspiel: obiektywnie Jóźwiak był lepszy patrząc na liczby. Może być Karbownik chociaż nadal uważam że tu więcej marketingu niż rzeczywistości

odpowiedz
Mamut - 20.07.2020 / 12:15, *.centertel.pl

Właściciel roku - Pan Pudel.

odpowiedz
Dobre :D - 20.07.2020 / 11:02, *.master.pl

"Trener" sezonu.. hahahaha

odpowiedz
Kibic emeryt - 20.07.2020 / 08:45, *.centertel.pl

A ja dalej nie wierze w projekt na długie lata Vukovic Legia .Oczywiście było parę meczów gdzie mieliśmy naszą Legie kiedy ręce same składały się do oklasków a przeciwnik został zdemolowany ale po przerwie to była już inna to gorsza Legia i gdybyśmy przegrali mecz z Lechem to do końca byłaby nerwówka i mógłby sezon zakończyć się fatalnie .Puchary pokażą prawdziwą wartość trenera .Jeśli to będzie zespół przed przerwą to możemy zajść bardzo daleko ale jeśli będziemy grali jak po przerwie to możemy bardzo szybko odpaść a wtedy trener będzie tłumaczył że nie dostał sześciu piłkarzy o których zabiegał i z tego powodu jest klęską i tego jestem niemal pewien bo sugestia o owe wzmocnienia jest niczym innym tylko asekuracja .

odpowiedz
Grzesiek - 20.07.2020 / 17:40, *.centertel.pl

@Kibic emeryt: a w Legie tez nie wierzysz ? Vuko miał do dyspozycji rozwaloną druzyne i przecietnych pilkarzy do dyspozycji. Uwierz w Vuko i nie pisz takich rzeczy.

odpowiedz
SerraNO - 21.07.2020 / 00:44, *.centertel.pl

@Grzesiek:
Ci przecietni pilkarze to ponoc są najlepsi w polsce. A pan vukowycz to niech juz pakuje manele bo jest do dupy co pokazala ta zbieranina po pandemi przegrywając z leszczami pokroju górnika i pogoni. ŻENADA i 20 metrów młu ale pudel znów uwierzył ze vukowicz zbawi tą drużyne ha ha ha

odpowiedz
pol - 20.07.2020 / 07:33, *.chello.pl

trener sezonu...........w tej gównianej lidze nie było innej możliwości ,niż wybranie tej kaleki trenerzyny PINOKIA

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.07.2020 / 08:46, *.vectranet.pl

@pol: wy na konfidenckiej to teraz macie pewnie grupową terapię maścią na ból d..y...

odpowiedz
Kamil - 20.07.2020 / 02:38, *.24.87

a teraz będzie widać w pucharach jaka jest różnica pomiędzy Polską ligą , a innymi niestety będzie to przepaść...

odpowiedz
a na dzień dob(L)y - 20.07.2020 / 15:47, *.centertel.pl

@Kamil:Odpukać lanie od jakiejś drużyny z Czarnobyla

odpowiedz
abc - 19.07.2020 / 23:47, *.plus.pl

haha, za co?

odpowiedz
Bombel - 19.07.2020 / 22:29, *.chello.pl

Na Twitterze pyrkom aż zwieracze pękały jak to ogłosili.

odpowiedz