Ihor Charatin, Radosław Kucharski, Lirim Kastrati - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia Warszawa

Na żywo

Ostatni dzień okienka transferowego [LIVE!]

Redakcja

W środę o godzinie 23:59 zamyka się okienko transferowe w Polsce. W ostatnich godzinach spodziewamy się, że zespół mistrza Polski wzmocni więcej niż jeden zawodnik. Możliwe są także odejścia, szczególnie wypożyczenia młodych zawodników. Od zakończenia sezonu 2020/21 pierwszą drużynę Legii opuściło 12, a przybyło 10 zawodników.

Poniższy news jest aktualizowany przez cały dzień. Strona wymaga odświeżania.


23:14 - Do końca okienka pozostało już niewiele czasu. Nie należy się spodziewać, że cokolwiek jeszcze się wydarzy. W klubie z Łazienkowskiej 3 zakończono transfery. Od 2 września kontraktować będzie można jedynie zawodników z kartą na ręku.

21:35 - OFICJALNIE: Lirim Kastrati został piłkarzem Legii Warszawa. Zawodnik podpisał czteroletni kontrakt. [pełne info]

18:50 - "Najlepiej czuję się na pozycji defensywnego pomocnika i tam gram najczęściej, ale mogę grać także na środku obrony. Te pozycje najbardziej mi odpowiadają. Teraz dla mnie najważniejsze będzie zdobycie tytułu mistrzowskiego, w Frencvarosi zdobywaliśmy go trzy razy z rzędu, oraz gra w europejskich pucharach" - powiedział po podpisaniu kontraktu Charatin.

18:16 - OFICJALNIE: Ihor Charatin został piłkarzem Legii Warszawa. Ukrainiec podpisał trzyletni kontrakt. [pełne info]

17:30 - Według informacji chorwackich mediów Legia zapłaci Dinamu za Lirima Kastratiego 1,3 miliona euro.

15:25 - Legia Warszawa potwierdziła, że Lirim Kastrati przechodzi właśnie testy medyczne.
fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa

13:22 - Według serwisu koha.net Lirim Kastrati podpisze z Legią trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. Piłkarz ma zostać oficjalnie zaprezentowany po zakończeniu testów medycznych, czyli wieczorem.

13:10 - Legia Warszawa zapowiedziała właśnie na Twitterze, że wkrótce potwierdzony zostanie transfer Ukraińca. Oczywiście chodzi o Ihora Charatina.

12:40 - Rumuński dziennikarz Emanuel Roşu poinformował, że Dinamo Bukareszt odrzuciło drugą ofertę Legii za Deiana Sorescu, która miała opiewać na 800 tys. euro. Rumuni czekają na kolejną, wyższą - aktualnie pisze się, że chcą ok. 1,5 mln euro.

11:03 - OFICJALNIE: Maciej Rosołek został wypożyczony na rok z Legii Warszawa do Arki Gdynia. [pełne info]

9:41 - Kosowski dziennikarz Arlind Sadiku poinformował, że transfer Lirima Kastratiego jest przesądzony. Zawodnik dziś ma podpisać kontrakt i z tego powodu nie pojechał z reprezentacją Kosowa do Gruzji na mecz eliminacji mistrzostw świata, bo będzie przechodził badania medyczne w Warszawie.

8:04 - Dyrektor sportowy Ferencvarosi TC powiedział węgierskim mediom, że Charatin nie był umiesczony na liście transferowej: - W poniedziałek zgłosiła się do niego polska drużyna i przechodzi teraz testy medyczne w Warszawie. Powiedział nam, że chce się sprawdzić w Legii.
Graczem zainteresowany był także klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale była jego oferta zbyt niska dla mistrza Węgier.

7:48 - Niemal przez cały wtorek w mediach pojawiały się sprzeczne informacje dotyczące przejścia do Legii Deiana Sorescu. Rumuńska prasa twierdziła, powołując się na prezesa Dinama Bukareszt, że transfer zawodnika do Legii jest wykluczony. FCSB dawało za prawego skrzydłowego 750 tys. euro, ale oferta nie została zaakceptowana. Następnie do gry ponownie weszła Legia, która zaoferować 800 tys. euro, ale Rumuni oczekiwali miliona i kilkanaście procent od kolejnego transferu 24-latka. W tym momencie transfer wahadłowego wydaje się mało prawdopodobny, tym bardziej, że stołeczny klub walczy o Lirima Kastratiego, który występuje jako napastnik albo prawy skrzydłowy.

7:34 - Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl poinformował, że "Łączony z Legią Patryk Szysz nie trafi na Łazienkowską, choć na przestrzeni tygodni klub proponował różne rozwiązania, aby obniżyć kwotę jego odstępnego wymaganą przez Zagłębie Lubin."

7:25 - Drugim możliwym transferem do Legii jest Lirim Kastrati. Reprezentant Kosowa, który obecnie gra w Dinamie Zagrzeb, jest chętny na przenosiny się do Polski - do porozumienia mają dojść kluby. Media informują o kwocie 1 mln euro, choć Chorwaci mają chcieć 3 mln euro. Pojawiła się także informacja od kosowskiego dziennikarza, że kluby doszły do porozumienia. [pełne info]

7:23 - Maciej Rosołek ma zostać wypożyczony do Arki Gdynia. Na ten moment brakuje jeszcze oficjalnego potwierdzenia. [pełne info]

7:21 - W poniedziałek informowaliśmy, że na testach medycznych w Warszawie przebywa Ihor Charatin z Ferencvarosi TC. Spodziewamy się, żę dziś zostanie ogłoszone jego pozyskanie [pełne info]

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (178)

+dodaj komentarz
Elka - 02.09.2021 / 18:59, *.kpn.net

Lech już osrany . Myśleli że kupią 1 typa za ponad bańke i liga wygrana . Teraz tylko czekać aż się legia zgra jak należy. Wiadomo kiedy do treningów drużyna wraca .,? Poza kadrowiczami . Chciałbym znać teraz opinie michniewicza na temat wzmocnień.

odpowiedz
(L) eon - 03.09.2021 / 00:29, *.inetia.pl

@Elka : No było przecież info że maja wolne do poniedziałku. Zgrają się we wtorek. We środę ostry trening na konsolach. Po ostrym treningu środowym wolny czwartek i piątek.
W sobotę (11.09) grają w lidze - tylko ci co będą chcieli i nie będą czuli się zmęczeni. Mecz wyjazdowy, więc niedziela i poniedziałek wolne. Wtorek wyciąganie wniosków i ewentualnie konsola , tylko dla chętnych. Później się zobaczy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 12:39, *.centertel.pl

Pożyjemy, zobaczymy. Życie pisze różne scenariusze, czasem śmieszne, czasem smutne. Jedno wiem na pewno, zatrudnienie Pana Trenera Czesława, to najlepsze, co ostatnio zrobiono w klubie. Dajcie Panu Michniewiczowi spokojnie popracować 2-3 lata. I nie srajta na człowieka , który mając 2 kule u każdej nogi, idąc pod górę tyłem, doprowadził Legię do Europy. Z mojej strony - oczekuję przedłużenia kontraktu z Trenerem na kolejny rok. Jeżeli w okienku zimowym pozyskamy 3 klasowych zawodników (nawet kosztem sprzedaży 1) , zdobędziemy MP (a będzie trudno - gra w pucharach i mocniejszą konkurencja), latem kupimy 2 kocurów, to szanse na LM bardzo wzrosną. I tego sobie życzmy.

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.09.2021 / 13:05, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: A co on tu ma robić 3lata, co tu pępek świata? Czesiek ma menagera i będzie go trudno zatrzymać jak z tego co miał wyrzeźbił mistrza i LE.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 16:10, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Jesteś jak kaktus z filmu "Chłopaki nie kłamią"....

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.09.2021 / 18:06, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: chyba masz PMS

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 19:14, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Nie zgadłeś, nie wszyscy mają to, co ty. Także, na pewno nie tylko nie wiesz, o czym mówisz, ale także nie masz pojęcia, o czym piszesz.

odpowiedz
Elquatro - 02.09.2021 / 12:06, *.chello.pl

Dajcie teraz wywiad z prezesem albo dyrektorem, albo najlepiej z obydwoma!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 12:41, *.centertel.pl

@Elquatro : A niby dlaczego z nimi? Pan Czesław , oto człowiek, który doprowadził Legię do Europy i umożliwił te transfery.

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.09.2021 / 13:58, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: świetnie, mimo to dalej to ich klub..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 14:25, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : No patrz, a ja głupi myślałem, że nas wszystkich, którzy są kibicami Legii...

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.09.2021 / 15:40, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: trochę się przeceniasz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 16:04, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Ja siebie na pewno nie, znam swoją wartość, mam godność i honor.

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.09.2021 / 18:05, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: o co ci typie chodzi, koniec okienka jest przydałby się wywiad z prezesem i dyrektorem, a nie z tobą... Wyluzuj.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 19:17, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Skoro czegoś nie rozumiesz, to zapytaj rodziców. A poza tym bierz widły i na pole, sadzić pyry. I nie pisz, co mam robić, bo w przeciwieństwie do ciebie, doskonale to wiem.

odpowiedz
Ciekawski - 02.09.2021 / 09:24, *.centertel.pl

Tak sobie czytam komentarze pod ostatnimi artykułami o transferach i zauważam, że pojawiło się kilka pochlebnych westchnień pod adresem Miodka i Kucharskiego. Zwrócę jednak uwagę pochlebców na fakt, że najlepszy tegoroczny transfer - Nawrockiego - jest zasługą trenera, który wypatrzył chłopaka na ławce Warty. Także wczorajsze nabytki zostały dostrzeżone podczas meczów sparingowego i pucharowego, więc prawdopodobnie również są zasługą "wzroku" Michniewicza. Nowi jeszcze nic dla Legii nie zagrali, ale może się okazać, że w czasie swojej krótkiej kadencji Czesiek zrobił znacznie więcej dla wzmocnienia Legii niż prezes i jego stado dzielnych "skautów" od lat. Ciekawe w jakim stopniu moja diagnoza okaże się trafna?

odpowiedz
Sebek - 02.09.2021 / 11:22, *.chello.pl

@Ciekawski: o to to!

odpowiedz
Farme(L) - 02.09.2021 / 08:26, *.02.net

Solidne wzmocnienia... jeśli uda się zająć 3 miejsce w LE i obronić tytuł to będzie gitara i przyszłość kolorowana :)

odpowiedz
Dyngsior - 02.09.2021 / 07:09, *.datapacket.com

Czy zostanie zakontraktowany Herve Bazile?

odpowiedz
23:59 - 01.09.2021 / 23:59, *.tpnet.pl

Prijo - to czy on teraz ma kartę na ręku ? Bo ktoś (przedwczoraj chyba ?) wspomniał , że on już nie gra tam , gdzie ostatnio grał . No chyba , że komuś się coś pomyliło .

odpowiedz
Yeti - 01.09.2021 / 23:36, *.vectranet.pl

Dzieje się dużo dobrego. Vivat prezes!

odpowiedz
Biała Sila - 01.09.2021 / 22:52, *.vectranet.pl

Gdzie są Polacy ,naprawdę już tak nisko upadliśmy

odpowiedz
Mierda Humana - 01.09.2021 / 23:10, *.telia.com

@Biała Sila: Legia jest od wygrywania, a nie od ogrywania.

odpowiedz
JACUNHO - 02.09.2021 / 00:05, *.kampinostelco.pl

@Biała Sila:
Naprawdę nie widzisz jaka jest prowadzona polityka transferowa w polskiej lidze? Prosty przykład Patryk Sysz. Dlaczego do nas nie dotarł? Bo za niego jednego trzeba by było zapłacic tyle co za cały zaciąg tego okienka. A szkoda bo chłopaka z takim potencjałem zmarnują. Sprzedadzą go byle gdzie, aby nie do Legii. Wyjedzie za granicę a tam nie będzie się łapał do składu i po chwili nie bedzie pilkarza.

Taką jest właśnie polska polityka tra

odpowiedz
Biała Siła - 02.09.2021 / 09:28, *.vectranet.pl

@JACUNHO: po części się zgadzam z Tobą ,ale do czego dojdziemy jeżeli nie będziemy stawiać na naszych ,to że nie umiemy szukać nie znaczy ,że ich niema

odpowiedz
JACUNHO - 02.09.2021 / 11:38, *.kampinostelco.pl

@Biała Siła:
Oczywiście że są. Chociażby w naszym klubie, ale widzisz co się dzieje kiedy straciliśmy Jure. Jego następcy raczej nie mamy, bo kto? Skibicki? Może w przyszłości Ale nie w tej chwili.
Jedzą? Na prawego obrońcę w ustawieniu 442 to ok, ale jako wahadłowe to jest za wolny. Z wyróżniających się Polaków w lidze naprawdę trzeba słono zapłacić.
Chociaż mieliśmy Stolarskiego z którym wiązalem duże nadzieje i szkoda że już to nie ma. Pozdrawiam

odpowiedz
Biała Sila - 02.09.2021 / 17:11, *.t-mobile.pl

@JACUNHO: Gdybyśmy mieli porządne szkolenie to i pewnie byłoby więcej lepszych kopaczy a tak to cena nie przystaje do i jakości ,co nie zmienia faktu ,że trzeba stawiać na naszych ,pozdrawiam .

odpowiedz
ZS - 01.09.2021 / 22:52, *.as9105.com

Prawa obrona coś ktoś ?????

odpowiedz
Gość niedzielny - 01.09.2021 / 22:41, *.centertel.pl

Tym składem powinniśmy obronić mistrzostwo i za rok powalczyć znów o ligę mistrzów!!!GŁÓWNY przeciwników to Raków reszta się nie liczy raczej

odpowiedz
Kamień - 02.09.2021 / 06:49, *.chello.pl

@Gość niedzielny : Raków nie sądze, za to amica jak najbardziej, może Pogoń

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 01.09.2021 / 22:20, *.vectranet.pl

Ehhh Ten Kastrati wart 1,3 miliona... czy ja wiem... Szkoda Sorescu........... To byłby przekot i podstawowy gracz, a nie jak Kosowianin grywający końcówki... Zawsze sciągamy odpadki.. piłkarzy, których inni nie chcą, zakup Sorescu pokazałby, że Legia może wygrać licytacje o piłkarza , którego chcą inne kluby...

odpowiedz
(L) eon - 01.09.2021 / 22:38, *.inetia.pl

@Trener Bramkarzy: Licytację ...i co?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 02.09.2021 / 02:43, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: nie bylo zainteresowania tym pilkarzem Legia sie nim zainteresowała rumuni u publicznili temat i dolaczyli inni by podbic stawke wyszlo tak ze nikt go nie wezmnie a ten rumunski prezes niech sie cmoknie w uj

odpowiedz
Krzysztof - 02.09.2021 / 07:28, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: "zawsze ściągamy odpadki"...
Ty wiesz,że piszesz o ludziach którzy mają swoją godność?
Oni mają przynajmniej imię i nazwisko.
Krzysztof Grabski z Warszawy.

odpowiedz
Trzeba teraz oszczędzać - 01.09.2021 / 22:15, *.chello.pl

Gasić światła!

odpowiedz
Zibin55 - 01.09.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

No to teraz przeciwnicy będą cienko śpiewać ????

odpowiedz
Marek - 01.09.2021 / 22:29, *.centertel.pl

@Zibin55: to zaraz się zesr...my, Polaków jak nie było tak nie ma, za to mamy kolejnego Albaczyka i Ukraińca po przejściach, zamiast tego Kastrata powinni odkupić Nawrockiego póki jeszcze mają kasę...

odpowiedz
(L) eon - 01.09.2021 / 23:07, *.inetia.pl

@Marek: Spoko, spoko . Polacy będą, póki co nie mogą dołączyć bo jeszcze pobierają 500+ aktualnie. Ale jak dorosną to będzie prawdziwy power. I już dofinansowany, transfery będą tańsze.

odpowiedz
Wolfik - 01.09.2021 / 21:40, *.mm.pl

Transfery "last minute" bardzo poważne. Tak powinno być. Nie wiem, czy to jednorazowy " wytrysk" prezesa i własciciela w jednym czy coś w miarę stabilnego. Zatem mozna powiedzieć, że mamy DP oraz drugiego wahadłowego. Zaczyna wyglądać to powaznie.

Trochę szkoda, że upadł transfer Patryka Szysza. Uważam, że dla samego zawodnika byłby to dobry krok. Teraz chytre Zagłębie sprzeda go na zachód i słuch po nim zaginie.

odpowiedz
Seven - 01.09.2021 / 22:24, *.googleusercontent.com

@Wolfik: Chyba na wschód, tam jeszcze jest otwarte okienko transferowe :)

odpowiedz
JACUNHO - 01.09.2021 / 23:02, *.centertel.pl

@Wolfik:
Otóż to kolego. Wydumują kwoty na które nie stać nawet dobrego polskiego klubu, aby za trochę większą kasę pozbyć się go na zachód, a tam lipa. Gościu przepada i nie jestem do końca przekonany że się w jakiś sposób piłkarsko rozwija. Czasem bywa że wprost przeciwnie.
Efekt tego mamy taki ,że niedługo nie bedzie kogo powołac do reprezentacji, bo wszyscy znikna zpola widzenia

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2021 / 16:15, *.centertel.pl

@Wolfik: Jeżeli Szysz ma rozum, to zdaje się, że ma jeszcze niecały rok umowy? I w zimie bedzie mógł podpisać umowę z nowym klubem.

odpowiedz
R. - 01.09.2021 / 21:33, *.chello.pl

Lirim Kastrati piłkarzem Legii!
Reprezentant Kosowa i mistrz Chorwacji w barwach GNK Dinamo Lirim Kastrati, podpisał z Legią Warszawa kontrakt obowiązujący do końca sezonu 2024/2025.

odpowiedz
Księgowy - 01.09.2021 / 21:00, *.chello.pl

To z tych pieniędzy za Niezgode, Carlitosa i Karbownika

odpowiedz
B - 01.09.2021 / 22:58, *.master.pl

@Księgowy : ...a w międzyczasie Ty wypłacales wszystkie wypłaty piłkarzom, utrzymywales klub, płaciles za zgrupowania hotele i tak dalej i dalej . Więc ok

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 02.09.2021 / 10:49, *.centertel.pl

@B: bo transfery, to jedyne przychody do klubu?

odpowiedz
Elquatro - 01.09.2021 / 20:55, *.chello.pl

Mioduski jak ty mnie zaimponowales.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

polska u19 -norwegia u18 1-2 nosz kur.... nawet norwegia ma lepszy system szkolenia czego my szuukamy w europie

odpowiedz
rocki - 01.09.2021 / 20:58, *.vectranet.pl

@kami(L)PRAGA: wyniki juniorow o niczym nie swiadcza. Byly czasy Zamilskiego/Wojcika a w doroslej pilce nic te druzyny nie osiagnely

rocki

odpowiedz
Misiek - 01.09.2021 / 22:29, *.plus.pl

@rocki: Patrz siatkarzy... Pozdrawiam

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.09.2021 / 19:23, *.orange.pl

Szkoda, że w Polsce wczoraj nie był ostatni dzień okienka, bo może udałoby się wyciągnąć Griezmanna. Ale i tak jest całkiem dobrze. Nikt nie powie, że kasa, która wpłynie zaraz z pucharów nie poszła na zawodników.

odpowiedz
Dedi - 01.09.2021 / 19:17, *.plus.pl

Weźcie Rafaela za darmo jest bez klubu??
Nazwisko które zna cała Europa a napewno
Manchester united i Lyon. Czy on by dużo chciał zarabiać??31 lat.

odpowiedz
Rafał Duda - 01.09.2021 / 21:04, *.chello.pl

@Dedi: mnie?

odpowiedz
gazza - 01.09.2021 / 18:54, *.inetia.pl

Myślałem że ściągną Mbebe albo Ronaldo a tu same ogórki...Prezes OUT !

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 19:16, *.vectranet.pl

@gazza: Mesii chciał przyjsc ale ponoc nie łapal by sie do skladu w PSG chociaz jest szansa ze bedzie wchodził z ławki za neymara :)

odpowiedz
R. - 01.09.2021 / 22:43, *.chello.pl

@gazza: dzień się jeszcze nie skończył.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 18:51, *.vectranet.pl

taktyka miodka i kucharskiego na ostatnia chwile transfery by nie podbijali ceny ale z dinamo bukareszt nie wypaliło

odpowiedz
"Ojojoj" - 01.09.2021 / 18:51, *.chello.pl

Po co te zakupy jak już faza grupowa jest, z grupy nie wyjdą, mistrza stracą, po pucharze to juz słuch zaginął i potem będą tylko długi

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 19:14, *.vectranet.pl

@: trzeba zapełnic luki w skladzie ogolnie 2 dobre transfery pytanie czy stac miodka na to wszystko 1,5 banki ukrainiec 1,5 banki gosc z kosowa 1.5 banki wykupienie nawrockiego dochadzi muci emreli abu hana rose itd mamy koszt kolo 10 milionow euro cos mi sie wydaje ze miodek ma cichego wspulnika

odpowiedz
Możliwe .. - 01.09.2021 / 19:34, *.tpnet.pl

@kami(L)PRAGA: No , a i tak będą gadać że jest chytrus . Niecierpliwe ludzie , albo wrogowie (L)udu którzy próbują mącić . Chociaż , błędy robił , ale już mniej niż w zeszłych sezonach . Powooli , ale się uczy (ok. , zbyt wolno) .

odpowiedz
CWKS Legia - 01.09.2021 / 18:45, *.centertel.pl

https://www.koha.net/sport/286569/lirim-kastrati-udheton-sonte-me-aeroplan-privat-drejt-gjeorgjise/

odpowiedz
Izydor - 01.09.2021 / 18:17, *.tpnet.pl

A Dominik Furman ? Było by niedrogo , a w środku pola byłby porządek - i takie Skiślaki chodzili by bokami , żeby tylko nie wchodzić mu w drogę . Byłby porządek , a i rozegrać by pomógł .

odpowiedz
J. - 01.09.2021 / 18:37, *.chello.pl

@Izydor: nie.

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.09.2021 / 18:08, *.chello.pl

No i znalazł się wór z pieniędzmi

odpowiedz
Panie Prezesie - 01.09.2021 / 18:05, *.vectranet.pl

Szkoda,że nie udało się sciágnąć Kowalczyka,Podróżnego,Dziekanowskiego, Włodarczyka.Jeszcze może do pomocy Milla bo się nudzi jako komentator.Na ekstraklasę na bank by się sprawdzili.

odpowiedz
:) - 01.09.2021 / 18:07, *.chello.pl

@Panie Prezesie: śmieszny jesteś ze hej

odpowiedz
Wariat - 01.09.2021 / 18:04, *.chello.pl

Na skrzydła dawać Kuchego i Riberiego

odpowiedz
Nie taki wariat , dobrze gadasz - 01.09.2021 / 18:53, *.tpnet.pl

@Wariat: Kuchy ma dopiero 31 lat , a w meczu Pogoni z Pyrami był chyba najlepszy (w Pogoni) . Jeśli będzie tak grał przez całą rundę jesienną , to kto wie ...

odpowiedz
Kamuflaż - 01.09.2021 / 17:45, *.tpnet.pl

Można by powiedzieć "w końcu", jednakże nie było by mowy o takich nazwiskach, gdyby Legia nie awansowała do LE. Ktoś wreszcie pomyślał, żeby do środka pola zakupić nie karakana, tylko gościa co ma warunki fizyczne i piłka mu nie przeszkadza. Ten Kastrati to wypisz wymaluj zawodnik o jakim wspominałem w moim poprzednim poście, szybki, z ciągiem na bramkę. Takich potrzeba, bo teraz gra się szybko, a nie muli. A co do tego Sorescu, ma chłopak dryg do gry, ale skoro tam takie cuda na kiju to szkoda się babrać w mule. Szkoda jedynie chłopaka, że siedzi w takim klubie.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 01.09.2021 / 17:33, *.centertel.pl

Jura sprzedany,Prezes nadziany to tylko połowa,reszta kasy dla Pana.

odpowiedz
zibin55 - 01.09.2021 / 17:39, *.play-internet.pl

@Fan.Grotyńskiego : Nie opowiadaj bzdur człowieku. Może popatrz ile pożyczył Legii pieniądze, które nie wiadomo kiedy odzyska.
Wielu tu z Was widzi tylko przychody nie patrząc na koszty.
Sam oczywiście do takiej sytuacji doprowadził i sam się będzie borykał z tym przez kilka lat.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 01.09.2021 / 18:48, *.centertel.pl

@zibin55:Ja widzę szansę,na zawodnika na,ktòrej i tak Legia zarobi,więc tu Mioduski zyska nie straci.

odpowiedz
Zlb - 01.09.2021 / 19:16, *.t-mobile.pl

@zibin55: Myśl co piszesz!!! Tak ma prowadzić klub żeby tego sosu nie pożyczać!!! Zaraz będziemy u Nas mieli druga skisla!!!!

odpowiedz
(L)eo - 01.09.2021 / 16:56, *.t-mobile.pl

Kuwa czemu nie spróbować tego Sorescu nawet za 1,5 mln? On ma 24 lata,przecież ten transfer się zwróci w przyszłości. Kto nie ryzykuje,nie pije szampana. Takie typowe polaczkowe myślenie. Lepiej mieć na koncie i trzymać czy inwestować i później mieć więcej? Nie wierzę że jest gorszy od Jury.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 17:23, *.vectranet.pl

@(L)eojeszcze nawrockiego trzeba wykupic 1,5miliona euro dinamo tylko cene podbija wolał bym Glika mniejszy koszt mimo ze na nim nieda sie zarobic to na gre w euro pucharach i lige by sie przydał

odpowiedz
Farme(L) - 02.09.2021 / 08:23, *.02.net

@kami(L)PRAGA: co Ty masz z tym Glikiem?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 16:55, *.vectranet.pl

boruc jedza glik witeska nawrocki piekna obrona a tak znow holownia albo rose beda nam psuc szyki ;/

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 16:50, *.vectranet.pl

szkoda ze glika nie sciagneli ;/ bedzie w 2 lidze grał ;/ kucharski trolu

odpowiedz
Wolfik - 01.09.2021 / 21:48, *.mm.pl

@kami(L)PRAGA: Glika??? Ty tak powaznie?

odpowiedz
grzesiek - 01.09.2021 / 16:49, *.centertel.pl

W koncu jakies transfery last minute. O ile sie nie myle VOO byl last minute. I wielu innych dobrych. Wiec coz. Tych dwaj to pewnie tez wymiatacze hihi

odpowiedz
krokodyl - 01.09.2021 / 16:15, *..

Spokojnie. Należy się cieszyć, że ktoś do Legii przychodzi. Może będą to realne wzmocnienia, może nie. Nie ma przecież żadnych podstaw aby przyszli jacyś gwiazdorzy z najlepszych lig. Do naszej ligi można ściągnąć piłkarzy tylko na miarę poziomu 28 ligi w Europie. Ronaldo ma przyjść?

odpowiedz
krokodyl - 01.09.2021 / 16:14, *..

Spokojnie. Należy się cieszyć, że ktoś do Legii przychodzi. Może będą to realne wzmocnienia, może nie. Nie ma przecież żadnych podstaw aby przyszli jacyś gwiazdorzy z najlepszych lig. Do naszej ligi można ściągnąć piłkarzy tylko na miarę poziomu 28 ligi w Europie. Ronaldo ma przyjść?

odpowiedz
Korda - 01.09.2021 / 16:14, *.centertel.pl

Bardzo fajne dwa transfery na koniec okienka ale nasuwa się tylko jedno pytanie! Czemu tak późno :-)

odpowiedz
Bombenhagen - 01.09.2021 / 16:37, *.datapacket.com

@Korda: Bo to nie worek kartofli, po który jedzie się na targ i przywozi, tylko trzeba wyczekać odpowiednią okazję, ci dwaj zostali akurat odpaleni z klubów, które nie weszły do ligi mistrzów i włodarze kombinują, żeby zamknąć budżet, w przeciwnym razie nie byliby zmuszeni ich sprzedawać, a oni być może nie byliby zainteresowani przenosinami, zwłaszcza, zresztą Kastrati przymierzany był najpierw do Werderu Brema, ale nie wyszło.

odpowiedz
lopez - 01.09.2021 / 16:12, *.com.pl

myślę że takich transferów właśnie wszyscy oczekujemy...jakby co okienko tacy przychodzili to wszystko by poszło do przodu...

odpowiedz
KowaL - 01.09.2021 / 16:11, *.207.165

Jeszcze transfer Stasia Czerczesowa i odpalam wieczorem pół basa!

odpowiedz
lopez - 01.09.2021 / 16:11, *.com.pl

myślę że takich transferów właśnie wszyscy oczekujemy...jakby co okienko tacy przychodzili to wszystko by poszło do przodu...

odpowiedz
Sebo(L) - 01.09.2021 / 15:58, *.centertel.pl

W meczu z Legią, Kastrati zaprezentował fenomenalny wręcz start do piłki i szybkość. Potrafił przegonić Nawrockiego, będąc ok 2m za jego plecami. Na szczęście Nawrocki jakimś cudem zdołał prawidłowo interweniować i wybić piłkę. Na pewno szybkość to jego atut i oby potrafił ją wykorzystać z pożytkiem dla całego zespołu.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.09.2021 / 15:57, *.play-internet.pl

Chyba niektórzy tutaj mają tak smutne życie, że jedynym ich zajęciem jest wylewanie żali na naszym portalu. Przychodzi dwuch niezłych zawodników, zaznaczę, że od razu do pierwszego składu, a tu płacz i niezadowolenie. Mam czasam wrażenie, że to ukryta opcja Lechicka lub Krakowska, próbuje zrobić ferment. Rozumiem, że po latach niepowodzeń transferowych, co niektórzy, stali się ostrożni ale dajcie najpierw szansę a jak się nie sprawdzą to możecie po nich jechać.

odpowiedz
Izydor - 01.09.2021 / 17:16, *.tpnet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Też mam takie wrażenie , i to od czasów , kiedy był hejt na Kuchego - akurat wtedy , gdy najlepiej grał dla nas ( L ) .

odpowiedz
Władeczek - 01.09.2021 / 15:52, *.netfala.pl

Dziś chyba wypije z somsiadem maciore ze szcześcia. Z tymi transferami wciągamy ekstraklape nosem faken i wychodzimy z grupy LE. Po cichu licze na lidera w grupie i od razu awans do 1/8 finału faken.

odpowiedz
Skalak - 01.09.2021 / 15:19, *.chello.pl

panowie kto to jest - co to za ludzie
przecież to nóż otwiera się w kieszeni na to wszystko

odpowiedz
lopez711 - 01.09.2021 / 15:44, *.com.pl

@Skalak: przestań pić...

odpowiedz
ja 1916 - 01.09.2021 / 15:56, *.vectranet.pl

@Skalak: To kup lepszych.

odpowiedz
S - 01.09.2021 / 15:06, *.175.2

Hit! Ponoć oferujemy Pogoni 1,5 mln euro za Kucharczyka! Plus bonusy za każdy powrót do obrony oraz za każdą zmarnowaną setkę!

A tak poważniej, to szkoda, że żaden wyróżniający się ligowiec do nas nie tarfi. Kilku pewniaków do pierwszego składu by się znalazło, szkoda, że od Legii polskie kluby wymagają więcej niż od kogokolwiek zza granicy. Dzięki temu nasza ekstraklasa jest tam gdzie jest...

odpowiedz
bubba - 01.09.2021 / 15:28, *.hawetelekom.pl

@S: niestety to jest chora sytuacja bo klubik zarobi 1 mln E a później takie Rece, Kurzawy, Józwiaki, Kownackie i inni tułają się po wypożyczeniach lub grają w głębokich rezerwach,

odpowiedz
Smutna Prawda - 01.09.2021 / 16:11, *..

@S: 1,5 mln euro plus bonusy zamiast trafic do zaglebia i dac szanse Szyszowi trafi do Dynama i bedziemy grac gosciem z kosowa. Mamy zepsuty rynek.

odpowiedz
R. - 01.09.2021 / 14:52, *.vectranet.pl

Charatin ponoć podpisał.

odpowiedz
R. - 01.09.2021 / 14:46, *.vectranet.pl

Jak na razie cisza. Ale może to cisza przed burzą :)

odpowiedz
Elka - 01.09.2021 / 14:42, *.kpn.net

Żadnych informacji na temat innych transferów . Czyżby legia już odpuściła? Tylko tych dwóch? Jeśli tak to marnie to wygląda. Dawać jeszcze kogoś! Pudel i kuchar brać yeboaha .

odpowiedz
Misiowaty - 01.09.2021 / 14:34, *.orange.pl

I jak będą ci nowi zawodnicy to od razu do 1 składu niech grają i się ogrywają , tak jak Jura w Celticu, nie ma że dopiero przyszli jak mają się zgrywać to od razu.

odpowiedz
Elka - 01.09.2021 / 14:48, *.kpn.net

@Misiowaty: nie wydaje mi się . Czesio ich pewnie jeszcze nie widział. Xd

odpowiedz
grzesiek - 01.09.2021 / 14:49, *.centertel.pl

@Misiowaty: nie moj drogi. Powinno sie ich wpusaczac w 60 minucie do meczu ze spartakiem i wlacznie. Po meczu ze spartakiem niech sie zgrywają. Oczywicie to moja opinia :)

odpowiedz
Misiowaty - 01.09.2021 / 14:50, *.orange.pl

@Elka : No to takie transfery zbędne skoro nie widział to po co ich brać, zapchaj dziur nie potrzebujemy

odpowiedz
Misiowaty - 01.09.2021 / 14:51, *.orange.pl

@grzesiek: Jak dla mnie powinni od razu być wprowadzani, a nie na ławkach siedzieć i w playaka strzelać gole hehe

odpowiedz
Elka - 01.09.2021 / 14:55, *.kpn.net

@Misiowaty: jak już pisałem muszą kupić jeszcze z 2 może 3 zawodników w rytmie meczowym nawet średniak z esy by się przydał do konkurencji

odpowiedz
Misiowaty - 01.09.2021 / 14:57, *.orange.pl

@Elka : Tych 2-3 można by z L2 wziąć żeby też się młodzi ogrywali ;)

odpowiedz
Elka - 01.09.2021 / 15:03, *.kpn.net

@Misiowaty: jak do tej pory nikogo nie wzięli z l2 to już nie wezmą. To już standard 1 osoba na pół roku idzie do pierwszej drużyny z rezerw a i tak nie gra .

odpowiedz
Misiowaty - 01.09.2021 / 15:10, *.orange.pl

@Elka : Czyli się nie znam na transferach he he, no trudno nie na wszystkim można się znać.

odpowiedz
Xyz - 01.09.2021 / 21:35, *.centertel.pl

@Elka : jak nie widział, Kastrati grał w Dinamo Z przeciw Legii w eLM, a Charatin przeciwko Legii na zgrupowaniu w Austrii, to ich widział

odpowiedz
Elka - 01.09.2021 / 14:21, *.kpn.net

Dobra jeszcze tylko jakiś wmiare ograny środkowy obrońca i prawy wahadłowy. . I może ktoś w esy do środka na konkurencję i może damy radę pograć tu i tam .

odpowiedz
Docent - 01.09.2021 / 14:02, *.o2inet.sk

Fajna robota panowie z redakcji Legionisci

odpowiedz
Władeczek - 01.09.2021 / 13:45, *.netfala.pl

A ja wam mówie faken, że to będzie dobry transfer faken!

odpowiedz
Sebo(L) - 01.09.2021 / 13:43, *.centertel.pl

Plusem transferów Charatina i Kastratiego jest to, że oboje są gotowi do gry od teraz a nie nadrabiania wielo tygodniowych zaległości treningowych. Oboje są w rytmie meczowym i powinni wnieść trochę jakości do zespołu.

odpowiedz
NaSpokojnie - 01.09.2021 / 13:35, *.t-mobile.pl

Całkiem fajnie się zapowiada,choć chyba z Sorescu to chyba niestety nic nie wyjdzie.... :(

odpowiedz
R. - 01.09.2021 / 13:28, *.vectranet.pl

Dawać te 1,5 bańki za Deiana Sorescu

odpowiedz
podobno idzie do FCSB na 95% - 01.09.2021 / 13:09, *.zare.com

https://www.telekomsport.ro/deian-sorescu-la-fcsb-transferul-95-rezolvat-gigi-becali-le-a-invins-pe-cfr-cluj-si-universitatea-craiova-ultima-ora-20379961

odpowiedz
M. - 01.09.2021 / 13:08, *.com.pl

Z Rumuna raczej nic nie będzie :( - szkoda.
Charatina i Kastratiego - mogliby już potwierdzić.

odpowiedz
Lopez - 01.09.2021 / 13:05, *.centertel.pl

Żadnych więcej Arabów i innych brudasów!!!

odpowiedz
xd - 01.09.2021 / 13:10, *.zare.com

@Lopez: Twoja matka to brudas lol

odpowiedz
bum - 01.09.2021 / 13:01, *.237.133

CHOĆBYŚ SIĘ UMYŁ, PSIUKNĄŁ PERFUMEM HESTES RUMUNEM !JESTES RUMUNEM!
Yebać go!!!!! Dawać tego Dragera z Olimpiacosu i jazda!

odpowiedz
Daniel1916 - 01.09.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

@bum : Drager jest już w Nottingham

odpowiedz
Farme(L) - 01.09.2021 / 12:56, *.bridgefibre.net

Emanuel Roşu: '(...) Polish Giants' - Brzmi dumnie :)

odpowiedz
K(L)AKIER - 01.09.2021 / 12:46, *.inetia.pl

Dawać Legia ,podbić cenę i 3 wartościowych piłkarzy będziemy mieli

odpowiedz
Cyniek - 01.09.2021 / 12:55, *.play-internet.pl

@K(L)AKIER: zgodzą się na 1,5 miliona to oni podbija niech spie...laja i tona w długach

odpowiedz
K(L)AKIER - 01.09.2021 / 13:02, *.inetia.pl

@Cyniek : a tego to nie wiedziałem, że aż tyle oczekują

odpowiedz
bum - 01.09.2021 / 13:06, *.237.133

@Cyniek : dokładnie !! Chciwy rumun to najgorszy rumun niech spier... hahaha!

odpowiedz
Młodziutki legionista - 01.09.2021 / 12:34, *.play-internet.pl

A kiedy będzie wkoncu oficjalne że przychodzi do nas jaki dobry grajek a nie szrot

odpowiedz
(L)eo - 01.09.2021 / 12:15, *.t-mobile.pl

Z tego co piszą na tłiterku to większą część ze sprzedazy Jury mają dać na transfery, więc może ktoś jeszcze prócz tych dwóch się pojawi

odpowiedz
Rafał - 01.09.2021 / 12:08, *.tpnet.pl

Rosołek tez jako skrzydłowy mógłby grać

odpowiedz
Alan - 01.09.2021 / 11:18, *.t-mobile.pl

A co się dzieje z Koseckim ? Cracovia nie podpisała kontraktu a coś dalej wiadomo ?

odpowiedz
HAHAHA... - 01.09.2021 / 11:23, *.inetia.pl

@Alan: Mało kogo to obchodzi.

odpowiedz
77/82 - 01.09.2021 / 12:17, *.warszawa.pl

@Alan: Podobno w City się skapnęli, że jednak nie tego wzięli i ma być zamiast Sterlinga.

odpowiedz
(L)eo - 01.09.2021 / 11:09, *.t-mobile.pl

Dawać szklanego Jacka Wilsher'a, podobno bardzo chce grać w ekstraklasie xd

odpowiedz
NaSpokojnie - 01.09.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

@(L)eo:
Nawet nie tylko chce ale od dziecka zawsze o tym marzył...:)

odpowiedz
Szmu(L)ki - 01.09.2021 / 11:04, *.chello.pl

Jak Kastrati i ten Ukrainiec dziś będą podpisani to na chwilę odszczekam to co na loczka gadałem (do kolejnej jego wtopy).
W sumie 2 grajków z przyzwoitych europejskich klubów, którzy są w rytmie meczowym, przygotowani do sezonu i z miejsca mogą grać.

odpowiedz
ja 1916 - 01.09.2021 / 11:54, *.vectranet.pl

@Szmu(L)ki: Odszczekam razem z Tobą, ale pożyjemy zobaczymy :)

odpowiedz
j24 - 01.09.2021 / 10:58, *.play-internet.pl

Kastrati kolejny, który dla hajsu olał reprezentację swojego "kraju".

odpowiedz
bubba - 01.09.2021 / 11:39, *.hawetelekom.pl

@j24: A który piłkarz w tych czasach nie olewa reprezentacji swojego kraju dla hajsu ???? A myślisz że nasz "wspaniały" występ na Euro w tym roku czym był spowodowany???? Chyba nie tym że odstawaliśmy piłkarsko od Słowacji lub Szwecji. Prawdę o tym wszystkim powiedziała żona Szczęsnego, że zamiast na wakacjach odpoczywać to piłkarze muszą grać na mistrzostwach i jak to się oni poświęcają, więc zagrali 3 mecz i pojechali na plaże do Sopotu i na wakacje.

odpowiedz
j24 - 01.09.2021 / 12:26, *.play-internet.pl

@bubba: Nie wiem czym był spowodowany taki występ, ale o ile pamiętam to zaangażowania nie można im było odmówić.
A co do meritum, to taki Kastrati później tak samo (albo gorzej) potraktuje Legię.

odpowiedz
axlrose - 01.09.2021 / 12:36, *.tpnet.pl

@j24: Zaangażowania...Mój Boże, jak Krychowiak i Szczęsny to usłyszą, to uwierzą, że grali na 100%.
Mylisz się Kolego, 3/4 reprezentacji marzyło o urlopie, i to nie w Sopocie, jak napisaj któryś przedmówca, tylko Bali, Antigua itd.
Sopat jest dla nich za tani, tylko my kibice znowu zobaczyliśmy żenadę.
I nie zmyje tego mecz z Hiszpanią.

odpowiedz
MK - 01.09.2021 / 10:39, *.187.2

WOW, przebiliśmy ofertę klubu z Emiratów :-D

odpowiedz
Władeczek - 01.09.2021 / 10:36, *.netfala.pl

A skąd Kosowski ma takie wiadomości? Niech się zajmie swoją Wisłą wiślak skiślak jeden faken!

odpowiedz
Piotr - 01.09.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

@Władeczek: 10/10 :)

odpowiedz
Sebo(L) - 01.09.2021 / 11:01, *.centertel.pl

@Władeczek: hahaha dobre! ;)

odpowiedz
Marek - 01.09.2021 / 11:16, *.orange.pl

@Władeczek: bo jest Kosowskim Albańczykiem :-)

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 01.09.2021 / 11:21, *.mm.pl

@Władeczek: Od dziennikarza Angielskiego, który obecnie rekreacyjnie kopie piłkę w Radomiaku

odpowiedz
Paweł - 01.09.2021 / 11:34, *.tpnet.pl

@Władeczek: Z wólki kosowskiej oni tam wszystko wiedzą

odpowiedz
zibin55 - 01.09.2021 / 09:44, *.play-internet.pl

I tak na przykładzie ostatnich dni transferowych oraz informacji z tym związanych widać jak na dłoni jak niełatwy jest proces kontraktowania-najbardziej widać przy walce o Sorescu. walczymy o jednego , wywala się a czasu coraz mniej na zakup i negocjacje z innym klubem i zawodnikiem.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.09.2021 / 09:53, *.centertel.pl

@zibin55: na skrzydła to mogą od razu dwóch brać...

odpowiedz
zibin55 - 01.09.2021 / 10:11, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: W ogóle wydaje mi się ,że opcja z Kastratim jest nawet lepsza bo lekko wahadłowym będzie Johansson a wtedy napastnik na skrzydle będzie skuteczniejszym urozmaiceniem.

odpowiedz
F - 01.09.2021 / 09:36, *.play-internet.pl

Część kibiców Dinama zadowolona, piszą że taki jeździec bez głowy, potrafi biegać. Cóż, na naszą ligę wystarczy.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 01.09.2021 / 09:39, *.centertel.pl

@F: ciekawe z kad masz takie informacje??pewnie od jakiś kibiców nie udacznikow jakich ostatnio jest wysyp.

odpowiedz
Pani od polskiego - 01.09.2021 / 09:44, *.petrotel.pl

@Sobo(L)ew : "z kąd", "jakiś", "nie udacznikow". XD

odpowiedz
Sobo(L)ew - 01.09.2021 / 09:55, *.centertel.pl

@Pani od polskiego: patrzcie pani alpha i Omeqa się odezwała.

odpowiedz
ja 1916 - 01.09.2021 / 10:05, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew : Nie trzeba być alfą i omegą żeby znać podstawy polskiego.
Błagam, nie pisz już nigdy więcej publicznie, bo oczy bolą.

odpowiedz
Rastafai - 01.09.2021 / 10:21, *.zare.com

@Sobo(L)ew : buhaha. Alpha i Omega. Co za typ.

odpowiedz
(L)ukasz - 01.09.2021 / 11:43, *.t-mobile.pl

@Sobo(L)ew : Alfa i Romeo

odpowiedz
F - 01.09.2021 / 13:28, *.play-internet.pl

@Sobo(L)ew : No wiem bo czytam komentarze. Pojawiają się głosy że brakuje mu coś ewidentnie i nie pasuje do koncepcji Dinama. Co można zrozumieć bo technicznie to nie ma żadnej polskiej drużyny która mogłaby się z nimi równać. Jeżeli będzie chodził jak Grosik czy Jóźwiak to można być zadowolonym. Mają wyrzut jedynie że sprowadzili go za 2 mln a chcą puścić za 1 mln i wyrażają zdziwienie w kontekście odejścia Gavranovicia do Turcji za jedyne 2,5 mln
Kiedyś zarząd i kibice Dinama byli ultra szcześliwi z odejścia Vrdoljaka, a był znaczącą postacią w Legii więc nie ma co porównywać ich odczuć do naszych. Dla mnie ok transfer i Muci będzie miał z kim pogadać.

odpowiedz
JACUNHO - 01.09.2021 / 09:36, *.kampinostelco.pl

Mam tylko takie pytanie gwoli informacji. Czy ktoś się orientuje jakim zawodnikiem jest Michał Nalepa, którego Turcy tak oluuulali?
Czy jest to piłkarz na którego można zwrócić uwagę? Nie znam gościa dlatego się pytam. Z góry dziękuję za info (L)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.09.2021 / 10:30, *.plus.pl

@JACUNHO: to ten z Arki Nalepa? :D:D

odpowiedz
JACUNHO - 01.09.2021 / 15:21, *.centertel.pl

@Wieczny fan Mioduskiego :

Tak Właśnie chodzi mi o niego

odpowiedz
Syn trenera - 01.09.2021 / 09:24, *.vectranet.pl

Żaden Kastrati... Sorescu to jest kot tylko Mioduski znów 200 tysi pożałuję.. i pójdzie do Bukaresztu... Ehhhh...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.09.2021 / 09:20, *.centertel.pl

Ponoć Charatin urodził się, żeby charatać w gałę...

odpowiedz
ANTYzygo - 01.09.2021 / 08:38, *.com.pl

mam wrażenie, że w drużynie jest za mało Polaków, oby nie okazało to się problemem w przyszłości...

odpowiedz
Xyz - 01.09.2021 / 10:26, *.orange.pl

@ANTYzygo: niestety takie prawa rynku i musimy się chyba do tego przyzwyczaić dopóki akademia nie zacznie masowo wypuszczać młodych talentów. W Polsce jest mocno ograniczony zbiór graczy, którzy daliby radę u nas (jeżeli chcemy podnosić poziom). Jak z tego zbioru X trafi przed nami do innego klubu, to szansa na jego wyciągnięcie jest pewnie z 10%. Do tego raczej odpada wyciąganie z Lecha, który ma najlepszą akademię, z Lubina coraz trudniej (ceny) i kółko się zamyka. A młodzi też patrzą na zachód i $$$ a nie inne rzeczy (w sumie nie ma się co dziwić, różnice w zarobkach są ogromne). Jedyna szansa to Ci bez kontraktów, kontuzjowani, kończący kariery. Co zrobić.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 01.09.2021 / 11:27, *.mm.pl

@ANTYzygo: co z tego, że Legia chce Szysza, skoro Zagłębie woła za niego tyle, że na Charatina i Sorescu by wystarczyło i jeszcze może by zostało...

odpowiedz
Olomanolo - 01.09.2021 / 08:29, *.207.242

Tego Charatiana tak kupili jak kartofla w sklepie -nic nie wiedział a tu nirspodzianka rano leci do Wawy i będzie grał w Legii -no jaja dosłownie

odpowiedz
Sdsfs - 01.09.2021 / 09:05, *.172.71

@Olomanolo: doczytaj mistrzu, jak było, a nie powielasz bzdury. Piłkarz był w pozytywnym szoku, że jest transfer, bo jak wyjeżdżał na kadrę, negocjacje były zerwane przez jego klub.

odpowiedz
Olomanolo - 01.09.2021 / 14:14, *.207.242

@Sdsfs: przepraszam doczytałem

odpowiedz
(L)ucas - 01.09.2021 / 08:15, *.com.pl

ktos ogarnia jak Legii udało sie wyciagnac tego ukrainca nie majac kasy ?

odpowiedz
Zapad 21 - 01.09.2021 / 08:18, *.chello.pl

@(L)ucas: poszedł hajs spod stołu za Juranovica

odpowiedz
K(L)AKIER - 01.09.2021 / 08:34, *.inetia.pl

@(L)ucas: 4 walizki euraków i poszło

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.09.2021 / 08:11, *.centertel.pl

"pełne info" u Szysza przekierowuje do Rosołka

odpowiedz
Kazek Węgrzyn - 01.09.2021 / 08:22, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: ojojoj

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.09.2021 / 08:42, *.centertel.pl

@Kazek Węgrzyn : ?

odpowiedz
Xxx - 01.09.2021 / 07:44, *.play-internet.pl

Winny szrotu !!!!

odpowiedz