LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
TRENER
872 artykułów
Kasprzyk: Cieszymy się z wyniku
15 lip 2017
Marek Kasprzyk (drugi trener Górnika): Nie ma co ukrywać, że bardzo się cieszymy z wyniku, ale zdajemy sobie sprawę, że jeszcze bardzo dużo pracy przed nami. Na pewno wolałbym być dziś na swoim miejscu, a nie w roli pierwszego trenera. Co się zmieniło? Straciłem głos. Miejsce trenera Brosza jest na ławce, a nie na trybunach, bo wtedy może reagować na wydarzenia na boisku.
Magiera: Dziękujemy Górnikowi za lekcję
15 lip 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Wygrała drużyna lepsza, Górnik pokonał Legię. Za dużo popełniliśmy błędów jeśli chodzi o organizację gry i reakcję po stracie gola. Graliśmy zbyt radośnie w defensywie jako zespół, dlatego ponieśliśmy porażkę. Gol tak naprawdę był tylko na osłodę. Mamy materiał, który przyda się drużynie, żeby grać dużo lepiej. Dziękujemy Górnikowi za lekcję i za to, że byli tak zdeterminowani na boisku.
Magiera: Zrealizowaliśmy zakładany cel
12 lip 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Zrealizowaliśmy zakładany cel. Strzeliliśmy kilka goli, nie straciliśmy żadnego. To dobra zaliczka. Wiemy, że z każdym meczem będzie coraz lepiej. To dopiero początki. Było dużo gry w piłkę, dominacja. Dokonaliśmy celowych zmian, żeby młodzi zawodnicy nabrali doświadczenia europejskiego.
AD · aktualnosci-inline-1
Lundberg: Legia pokazała jakość
12 lip 2017
Peter Lundberg (trener IFK Mariehamn): - Jestem zadowolony ze wszystkiego oprócz wyniku. Był to nasz najlepszy mecz, jaki moja drużyna zagrała w tym sezonie. Mecz sezonu mieli także kibice, bo atmosfera była fantastyczna. Popełniliśmy kilka błędów i niestety Legia nas srogo za to ukarała. Zawodnicy Legii pokazali jakość.
Magiera: Chcieliśmy tego pucharu
7 lip 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Gratuluję Arce wygranej i Superpucharu Polski. Wygrali w karnych i mogą się cieszyć. Na boisku dobrze pokazaliśmy się w pierwszej połowie. Mieliśmy kilka dobrych okazji, ale dobrze bronił bramkarz gości. Przypadkowy gol na 0-1 i piękna odpowiedź na 1-1. Zabrakło nam drugiej bramki przed przerwą.
Ojrzyński: Szczęście było z nami
7 lip 2017
Leszek Ojrzyński (trener Arki): Przyjechaliśmy sprawić niespodziankę. Pracowaliśmy na to od 1. minuty. Złapała nas lekka zadyszka, ale nas bramkarz grał dobrze. Po przerwie było lepiej z nami. Legia nam już wówczas nie zagrażała. Może i my nie mieliśmy klarownych sytuacji, ale najważniejszy jest cel. Dziś go osiągnęliśmy. Szczęście było z nami.
LATO 2017
Magiera o meczu z Wisłą Płock
24 cze 2017
Jacek Magiera udzielił krótkiego wywiadu po sparingowym meczu z Wisłą Płock. Szkoleniowiec Legii wypowiedział się również na temat oczekiwania na przyjazd Vadisa Odjidji-Ofoe na zgrupowanie w Warce. Zapraszamy do obejrzenia video.
Magiera: Jestem dumny i czuję wyborny smak mistrzostwa
4 cze 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Sezon zakończył się świetnie i jestem dumny z drużyny, zawodników i całego sztabu. To nie było łatwe. Na pierwszej odprawie powiedziałem, że naszym celem jest mistrzostwo Polski. Graliśmy w Lidze Mistrzów, w Lidze Europy i cały czas goniliśmy. Goniliśmy, goniliśmy i przegoniliśmy. I dziś jestem z tego dumny.
AD · aktualnosci-inline-1
Nowak: Będziemy walczyć do końca
2 cze 2017
- Racjonalnie podchodziliśmy do całej rundy mistrzowskiej. Staraliśmy się wybrać najlepsze rozwiązania, także pod względem mentalnym, stresu i presji, jaka na nas ciążyła. Zakończyliśmy sezon regularny porażką i do końca nie było wiadomo, jak będzie w rundzie finałowej. 4 zwycięstwa, 2 remisy, lepszego scenariusza na ostatnią kolejkę nie można sobie wymarzyć - mówi przed meczem z Legią trener Lechii Piotr Nowak.
Bartoszek: Podjęliśmy walkę
28 maj 2017
Maciej Bartoszek (trener Korony): Ograniczę się może do podziękowań dla mojego zespołu, który podjął równą walkę z drużyną grającą o mistrzostwo Polski. Niestety, tak już jest, że wygrywa ten, kto zdobędzie więcej bramek. Dzisiaj to była Legia. Nie chcę oceniać, czy strzeliliśmy bramkę prawidłowo, czy nie.
Magiera: Zrealizowaliśmy cel
28 maj 2017
Jacek Magiera (trener Legii): To bardzo dobry i ważny dla nas wynik. Zwyciężyliśmy na trudnym terenie, bo Korona po wejściu do ósemki prezentuje się znakomicie. Walczyli do ostatniej chwili. To cenne zwycięstwo, ale powinno być wyższe. Powinniśmy strzelić jeszcze przynajmniej jedną bramkę i grało by się zdecydowanie łatwiej.
Probierz: Dalej jesteśmy w grze o mistrzostwo
21 maj 2017
Michał Probierz (trener Jagiellonii): Żałujemy, że nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Wiedzieliśmy jak chcemy zagrać z Legią i tak tak zagraliśmy. Zabrakło jedynie skuteczności i cwaniactwa w niektórych momentach. Zneutralizowaliśmy to, co jest atutem Legii czyi Odjidję, Radovicia i Guilherme. Staraliśmy się grać blisko siebie i to robiliśmy. Trochę chłopakom brakuje doświadczenia.
Magiera: Nic pięknego
21 maj 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Moja ocena meczu jest krótka: mało gry w piłkę, dużo kopaniny i dużo prowokacji. Mało sytuacji, pojedynek remisowy i tyle - nic pięknego nie obejrzeliśmy. Nic by się nie stało jakby Góralski i Vadis razem wylecieli z boiska. Odjidja jest na tyle doświadczonym, że mógł to inaczej rozegrać, ale nie ma co do tego wracać - Żółte kartki były prawidłowe. Jagiellonia nie stworzyła zbyt wiele sytuacji z gry.
AD · aktualnosci-inline-1
Magiera: Czekamy na radość z mistrzostwa Polski
14 maj 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Wygraliśmy zasłużenie i przekonująco. Wiemy jednak, że najważniejsze jeszcze przed nami. Z pokorą zaczynamy przygotowania do najbliższych meczów. Bo to one będą dla nas najważniejsze. Dziś wygraliśmy pierwszy raz w historii z Termaliką, ale mnie najbardziej cieszy, że w ważnym momencie sezonu mamy komplet oczek.
Węglewski: Wygrały indywidualności
14 maj 2017
Marcin Węglewski (trener Termaliki): Wygrały indywidualności i zespół, który miał w ofensywie zdecydowanie lepszych zawodników. Bramki padały po dobrych akcjach. Nam brakowało wykończenia i dlatego nie zdobyliśmy bramki, na której tak bardzo nam zależało.
Moskal: Źle weszliśmy w drugą połowę
7 maj 2017
Kazimierz Moskal (trener Pogoni): W pierwszej połowie graliśmy dobrze, ale nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Szkoda, bo mecz mógł potoczyć się inaczej. Nie weszliśmy dobrze w drugą połowę, daliśmy sobie szybko strzelić bramkę po indywidualnej akcji Odjidji-Ofoe, który przebił się przez kilku zawodników.
Magiera: Wygraliśmy zasłużenie
7 maj 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Wygraliśmy zasłużenie. Zagraliśmy tak, jak chcieliśmy - przede wszystkim dojrzale. Stworzyliśmy kilka sytuacji, po których mogliśmy wcześniej strzelić gola, np. Vadisa czy w 45. minucie Radovicia. W przerwie uczulaliśmy zawodników, żeby zachowali spokój, dokładność, grali piłką, obserwowali się na boisku i nie stracili głowy.
Magiera: Gonimy, gonimy, gonimy...
30 kwi 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Uważam, że druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu. Trzeba powiedzieć, że zespół Wisły był dobrze zorganizowany w pierwszej połowie. Zagęścili środek boiska, co ograniczyło nasze akcje bramkowe. W efekcie było 0-0 do przerwy. Mistrzostwo Polski zdobywa się meczami nie tylko u siebie, ale także na wyjeździe. Przed nami jeszcze sześć kolejek. Walczymy.
AD · aktualnosci-inline-1
Kiko Ramirez: Jestem zadowolony z gry, ale nie z wyniku
30 kwi 2017
Kiko Ramirez (trener Wisły): To było trudne spotkanie, ale jego ocena może być tylko poprawna. Włożyliśmy w nie wiele wysiłku. Jestem zadowolony z meczu, z samej gry, ale z wyniku ciężko się cieszyć. Szczególnie, że mieliśmy szanse na zwycięstwo.
Siatkówka
Siatkówka: Zostań trenerem w akademii Legii Warszawa
27 kwi 2017
Sekcja siatkówki zaprasza chętnych, którzy chcą zostać trenerami siatkówki i pracować z młodzieżą (dzieci 7-13 lat) w ramach z projektów Akademii Siatkówki Legia Warszawa. Po odbyciu praktyk jest możliwość zatrudnienia w akademii i samodzielnej pracy z grupą adeptów siatkówki.
Zieliński: Nie ułatwimy Legii zadania
21 kwi 2017
- Musimy zagrać bardzo dobry mecz, konsekwentnie, z chłodną głową, mądrze i przede wszystkim skutecznie. Tak powinno się grać z mistrzem Polski, jeśli się myśli o zwycięstwie, a my o tym zwycięstwie myślimy. Teraz sytuacja zależy tylko od nas, więc zagramy o pełną pulę. Nie ułatwimy Legii zadania - mówi przed sobotnim spotkaniem trener Cracovii Jacek Zieliński.
Magiera: To był brzydki mecz
17 kwi 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Uważam, że dobrze weszliśmy w mecz. Pierwsze 20 minut było takie, jak chcieliśmy, natomiast później z każdą sekundą byliśmy wybijani z rytmu. Nierozważne zagrania, faule, proste błędy - to wszystko nie pozwoliło nam tego meczu wygrać. Podejmowaliśmy złe decyzje, oddaliśmy mnóstwo strzałów, lecz tylko jeden celny i to jest główna przyczyna tego, że dzisiaj zaledwie zremisowaliśmy.
Bartoszek: Gratuluję moim piłkarzom
17 kwi 2017
Maciej Bartoszek (trener Korony): - Każdy widział jak ten mecz wyglądał. Chciałbym pogratulować moim zawodnikom konsekwencji i dążenia do zwycięstwa w tym spotkaniu. Może odczuwam nawet lekki niedosyt, bo mieliśmy swoje szanse, ale cieszę się bardzo z tego punktu i przełamania.
Bjelica: Ta porażka to dla nas lekcja
9 kwi 2017
Nenad Bjelica (trener Lecha): Zaczęliśmy ten mecz bardzo dobrze, potem przez kolejne 10 minut nie kontrolowaliśmy przebiegu gry i rywala. W pierwszej połowie dokonaliśmy 2-3 rotacje na boisku, mieliśmy lepsze sytuacje niż Legia. Druga połowa była już nasza, graliśmy bardzo dobrze, bardzo agresywnie, mieliśmy dobre sytuacje i korzystny wynik. Gratuluję Legii zwycięstwa, ale gratuluję także moim zawodnikom. Jestem z nich zadowolony i z naszej gry także.
Magiera: Widowisko trzymało w napięciu
9 kwi 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Nie skłamię, jeśli powiem, że jestem zadowolony, że wygraliśmy z Lechem w Poznaniu. Zagraliśmy dobry mecz, widowisko trzymało kibiców w napięciu, ale to my zadaliśmy decydujący cios. Gratuluję drużynie, że walczyła do ostatnich sekund. Było wiele sytuacji z obu stron, było również sporo wolnego miejsca i akcja za akcję.
Bjelica: Wygrana kolejnym krokiem do celu
7 kwi 2017
- Mecz z Legią nie zadecyduje o mistrzostwie, a jedynie o zdobyciu trzech punktów. Dalej będziemy musieli grać, walczyć i wygrywać. Wygrywając, zrobimy po prostu kolejny krok do celu. Jesteśmy skoncentrowani na tym meczu i wygranej i nie myślimy o tym, co będzie w czerwcu. Jeszcze bardzo dużo pracy przed nami. Zagramy przecież raz jeszcze i z Legią, Lechią, i Jagiellonią - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Lecha Poznań Nenad Bjelica.
Magiera: Trenowaliśmy strzały z dystansu
1 kwi 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Wykonaliśmy zadanie, które sobie założyliśmy przed meczem. Wiedzieliśmy, że będzie to dla nas trudny pojedynek. Pogoń robiła wszystko, żebyśmy nie rozwinęli skrzydeł. Mieliśmy swoje sytuacje, jednak czasami brakowało nam dosłownie centymetrów. Będziemy pracować nad tym, aby w decydujących momentach być jeszcze bardziej skoncentrowanym.
Moskal: Zabrakło nam spokoju
1 kwi 2017
Kazimierz Moskal (trener Pogoni): Do momentu straty bramki graliśmy nieźle i mieliśmy swoje sytuacje. Kluczowy moment meczu to sytuacja z drugiej połowy, kiedy nie wykorzystaliśmy stuprocentowej okazji do zdobycia gola. Za chwilę Legia przeprowadziła akcję, po której wyszła na prowadzenie. Od tej pory na boisku było trochę bałaganu. Trochę szkoda, ponieważ zostawiliśmy na boisku sporo zdrowia i mogliśmy pokusić się o lepszy wynik. W najważniejszych momentach zabrakło nam spokoju.
Moskal: Legia jest faworytem
31 mar 2017
- Dopadły nas małe kłopoty kadrowe - za kartki nie może zagrać Ricardo Nunes, a Rafał Murawski i Dawid Niepsuj mają problemy zdrowotne i nie będą mogli z nami pojechać - mówi przed sobotnim meczem z Legią trener Pogoni Kazimierz Moskal.
Nowak: Jesteśmy niepocieszeni
19 mar 2017
Piotr Nowak (trener Lechii): To było interesujące widowisko, ale jesteśmy niepocieszeni, bo mieliśmy kilka sytuacji, żeby po wyrównującym golu wyjść nawet nie na jedno-, ale na dwubramkowe prowadzenie. Po raz kolejny nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji, może nie tyle się one mszczą, ale brakowało nam szczęścia.
‹
1
…
16
17
18
…
29
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl