LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
TRENER
872 artykułów
Magiera: Pokazaliśmy walkę do końca
19 mar 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Oglądaliśmy dziś bardzo ciekawe spotkanie, szczególnie w drugiej części, bo padły gole. Działo się dużo i pod jedną, i pod drugą bramką. To był emocjonujący mecz. Cieszę się, że się podnieśliśmy po golu na 1-0, pokazaliśmy charakter i dążenie do zwycięstwa. Zrealizowaliśmy cel na ten mecz i wywieźliśmy 3 punkty z Gdańska.
Magiera: Lechię gonimy od października
17 mar 2017
- Nie przesadzajmy, że jest to mecz dekady... Dla nas to normalny mecz ligowy o 3 punkty, który chcemy wygrać. Gramy z bardzo dobrym przeciwnikiem na jego boisku. Lechię gonimy od października i ta strata z każdym miesiącem jest coraz mniejsza. Teraz stajemy przed szansą, by wyprzedzić gdańszczan, a stanie się to jak wygramy - mówi przed meczem Jacek Magiera.
Magiera: Wyrachowana wygrana
12 mar 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Cieszymy się z wygranej. Wiedzieliśmy, że wygrana będzie kosztowała wiele zdrowia. Na szczęście na boisku było też dużo jakości. Gol padł po bardzo ładnej akcji i świetnym zachowaniu Miroslava Radovicia. Staraliśmy się podwyższyć, ale to nam nie wyszło. Wisła to rywal z górnej półki i zawsze gra się z nim trudno.
AD · aktualnosci-inline-1
Kiko Ramirez: Typowy mecz walki
12 mar 2017
Kiko Ramirez (trener Wisły): To był typowy mecz walki, który rozgrywany był na dużej intensywności. Legia strzeliła gola i miała zaliczkę, którą utrzymała już do końca. My staraliśmy się gonić wynik. W 60. minucie zdecydowałem się na podwójną zmianę. Jestem zadowolony z gry zmienników, ale trudno cieszyć się po przegranym meczu.
Kiko Ramirez: Wiemy o co gramy
10 mar 2017
- Legia dysponuje wielkim potencjałem. Jakościowo pod kątem indywidualności jest to najlepsza drużyna w Polsce, wystarczy wymienić Guilherme, czy Radovicia. Był to dla mnie łatwy tydzień, jako dla trenera, bo nie trzeba było dodatkowo motywować piłkarzy - powiedział na konferencji prasowej trener Wisły Kraków Kiko Ramirez.
Magiera: Zasłużyliśmy na wygraną
3 mar 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wygraliśmy na tak trudnym terenie. Zagraliśmy dobre spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy kilka świetnych okazji. Piłka znów cieszyła moich zawodników. Wielokrotnie doprowadzaliśmy do tego, że mieliśmy dogodne sytuacje do strzelenia goli. Druga połowa była inna, Zagłębie stworzyło sytuację po stałym fragmencie i wkradła się w nasze szeregi nerwowość.
Magiera: Termalica nigdy z nami nie przegrała. Do niedzieli
24 lut 2017
- Jak smakuje porażka z Ajaxem? Porażka nigdy nie smakuje. To jest taki smak, którego się bardzo nie lubi. Na pewno przygoda z Europą była dla nas cenną nauką. Wczoraj przegraliśmy po bardzo wyrównanym dwumeczu, zdecydowała jedna bramka. Był taki moment w pierwszej części gry, gdzie Ajax miał bardzo duże problemy, by kreować grę, bo zawodnicy doskonale realizowali moje założenia taktyczne – powiedział trener Jacek Magiera przed meczem z Termaliką.
Magiera: Nie boimy się
22 lut 2017
- Cieszę się, że po takim meczu, jak z Ruchem gramy tylko 4 dni, bo gdybyśmy mieli czekać dłużej, to chyba by nas wszystkich szlag trafił. Jesteśmy żądni rehabilitacji. Liga i puchary to zupełnie co innego. Jesteśmy gotowi, żeby zagrać jutro dobry mecz i grać dalej w pucharach. Naszym celem jest 1/8 finału Ligi Europy.
AD · aktualnosci-inline-1
Magiera: Myśleliśmy wolniej niż zwykle
19 lut 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Gratulacje dla Ruchu, że wygrał z nami w Warszawie. W pierwszej połowie strzelili nam bardzo ładne bramki. Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe. Dzisiaj myśleliśmy i biegaliśmy wolniej niż zwykle. W decydujących momentach zabrakło nam precyzji i dobrych decyzji.
Fornalik: Byliśmy skuteczniejsi
19 lut 2017
Waldemar Fornalik (trener Ruchu): Legia miała zdecydowaną przewagę, ale my byliśmy skuteczni w swoich poczynaniach. Wiedzieliśmy, że Legia będzie prowadziła grę, jednak potrafiliśmy odpowiedzieć groźnymi kontrami. Każdy był niesamowicie zaangażowany i udało nam się wybronić w niektórych sytuacjach. Mieliśmy trochę szczęścia, jednak ogólnie rozegraliśmy dobry mecz. Szkoda nerwowej końcówki po naszej czerwonej kartce. Gratuluję mojej drużynie dobrej postawy.
Magiera: Skoro nie dało się wygrać, to cieszę się z remisu
16 lut 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Za nami pierwsze 90 minut z dwumeczu, który mamy rozegrać. Dziś i Ajax, i Legia mieli swoje sytuacje. Mówiłem, że chcemy ten mecz wygrać, ale skoro było to niemożliwe, to cieszę się również z remisu. Do Amsterdamu pojedziemy z chęcią zwycięstwa, jednak teraz musimy przede wszystkim skupić się na najbliższym meczu z Ruchem Chorzów.
Bosz: Przyjechaliśmy tu, by wygrać
16 lut 2017
Peter Bosz (trener Ajaxu): Przyjechaliśmy tutaj po to, żeby wygrać. Niestety, nie zawsze się to udaje. Czerwona kartka na koniec na pewno nam nie pomogła, ale czekamy teraz na rewanż w Amsterdamie i liczymy na to, że wyjdziemy z tej potyczki zwycięsko.
Bosz: Mamy swój plan na ten mecz
15 lut 2017
- Ciężko jest powiedzieć jak wygląda nasza forma obecnie. Więcej będzie wiadomo po najbliższym meczu. Rzeczywiście łatwo przeszliśmy przez fazę grupową, ale ona jest już za nami. Które miejsce Legia zajęłaby w Eredivisie? Nie mam pojęcia. To drużyna z ogromnym potencjałem, wygrała ze Sportingiem, omal nie zrobiła tego z Realem, więc z pewnością jest to niebezpieczny zespół - mówił przed meczem trener Ajaxu.
AD · aktualnosci-inline-1
Magiera: Wolimy grać, niż gadać
15 lut 2017
- Na pytanie czy Ajax to wyższy poziom niż Sporting, najlepiej będzie odpowiedzieć po meczu. Wiemy natomiast, że gramy z młodą, zdolną drużyną, która wygrała ostatnie 5 spotkań. Chcemy być lepszym zespołem w dwumeczu i kontynuować naszą przygodę w Europie. Jesteśmy dobrze przygotowani i pełni wiary we własne umiejętności – zapowiadał na konferencji trener Magiera.
Magiera: Udało się nam wybronić
11 lut 2017
Jacek Magiera (trener Legii): Cieszymy się ze zwycięstwa, to był nasz cel na dzisiaj. To był taki mecz, że i jedna, i druga drużyna miały swoje sytuacje. Najważniejsze, że wybroniliśmy co trzeba w pierwszej połowie, do tego strzeliliśmy bramkę na 1-0. W przerwie mówiliśmy sobie, żeby druga część była jeszcze skuteczniejsza i przez pierwsze 20 minut dominowaliśmy.
Niciński: Staraliśmy się do końca
11 lut 2017
Grzegorz Niciński (trener Arki): Gratuluję Jackowi zwycięstwa i trzech punktów. Graliśmy dziś z drużyną, która ma jakość i potencjał. Do końca staraliśmy się strzelić bramkę, ale się nie udało. Wiemy jednak, z kim graliśmy. Momentami byliśmy dla Legii równorzędnym partnerem. Za tydzień kolejna okazja do zdobycia punktów. Ten mecz to już historia.
ZIMA 2017
Magiera: Najważniejsze, by optymalnie się przygotować
9 sty 2017
- Główne cele tego zgrupowania są takie same, jak zawsze - aby być szybkim, wytrzymałym, dynamicznym. Nad tym będziemy pracować. Poza tym będziemy zgrywać zespół, będzie dużo gier i pracy indywidualnej. To dla nas wartościowy czas. Będziemy mogli w spokoju pracować na wysokiej intensywności, i o to nam chodzi - mówi przed wyjazdem na zgrupowanie do Hiszpanii trener Legii Warszawa Jacek Magiera.
Magiera: Celem jest mistrzostwo
18 gru 2016
Jacek Magiera (trener Legii): Cel na dziś osiągnięty. Zagraliśmy bardzo dobrze. Cieszyliśmy się grą i z przytupem zakończyliśmy rok stulecia Legii. To był 34 mecz tych graczy w tej rundzie. Dobrze, że mimo to graliśmy do końca. Chcemy dawać radość kibicom i dziś się to udało.
AD · aktualnosci-inline-1
Smuda: Bez szans na punkty
18 gru 2016
Franciszek Smuda (trener Górnika): Popełniliśmy dziś proste błędy. I to nie tylko defensywa, a cały zespół. W tej sytuacji nie było szans na wygraną czy nawet remis. Legia była dziś dużo lepsza, ale przy dobrze ustawionym zespole, to cztery bramki w ogólne nie powinny paść.
Magiera: Mamy udowodnić na boisku, że jesteśmy lepsi
16 gru 2016
- Cieszę się, że Franciszek Smuda wrócił do polskiej ligi. Cenię go, lubię i szanuję. Miło będzie się z nim spotkać. Z czasów, kiedy byłem piłkarzem, wspominam go i źle i dobrze. Za jego kadencji musiałem odejść, ale po powrocie z Widzewa zacząłem grać w pierwszym składzie. Byłem wtedy młodym zawodnikiem, byłem zły, że musiałem odejść, ale dużo mi to dało.
Smuda zostanie trenerem Górnika Łęczna
13 gru 2016
W czwartek Franciszek Smuda zostanie oficjalnie trenerem Górnika Łęczna, z którym legioniści zagrają w Warszawie już w najbliższą niedzielę o godzinie 18. Po 19 kolejkach Górnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów.
Latal: Legia była lepsza
11 gru 2016
Radoslav Latal (trener Piasta): Wynik jest, jaki jest. Było to dla nas ciężkie spotkanie. Chcieliśmy zagrać otwarcie i w pierwszej połowie tak było. Legia wykorzystała nasze błędy. Mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy jako pierwsi strzelić bramkę. Gdyby tak się stało, mecz przebiegałby trochę inaczej. Mogliśmy prowadzić, a przegrywaliśmy 0-2. W drugiej połowie zagraliśmy dobrze, chcieliśmy zdobyć bramkę kontaktową, ale zrobiło się 0-3 i było po meczu.
Magiera: Nieczęsto strzela się na wyjeździe 5 goli
11 gru 2016
Jacek Magiera (trener Legii): Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wygraliśmy w okazały sposób. Tym bardziej, że ostatnio graliśmy bardzo trudny mecz ze Sportingiem, który kosztował moich zawodników dużo sił. Pokazaliśmy dziś charakter, chociaż było to dla nas trudne spotkanie, chyba jedno z najtrudniejszych w lidze w ostatnim czasie. Chwała zawodnikom, że wytrzymali w drugiej części napór Piasta, wyprowadzili kontry i strzelili bramki na 3-0, 4-0 i 5-0.
Magiera: Trudny wieczór
2 gru 2016
Jacek Magiera (trener Legii): Zagraliśmy dobre 15 minut. Dominacja, gol i dobre otwarcie, ale później oddaliśmy inicjatywę i sami nakręcaliśmy Wisłę. Ta miała dużo okazji, ale dobrze blokowaliśmy w polu karnym. Staraliśmy się grać bliżej rywali, jednak po golu na 2-0 znów oddaliśmy inicjatywę. Rywale mieli za dużo miejsca. Dominik Furman to wykorzystał i zdobył pięknego gola.
Kaczmarek: 2-0 to nie jest koniec meczu
2 gru 2016
Marcin Kaczmarek (trener Wisły): Chcę pogratulować mojemu zespołowi. Byliśmy w trudnej sytuacji, ale moja drużyna, potrafiła w jaskini lwa wywalczyć remis. To dla nas ważny mecz. Daje nam nadzieję, że w tym roku jeszcze możemy zdobywać punkty. Może nie mieliśmy zbyt wielu akcji, ale gol Dominika Furmana odwrócił losy meczu.
Magiera: Mamy alternatywy na lewą obronę
1 gru 2016
- Wiem, że jutro Dominik Furman będzie wypruwał flaki, by się dobrze zaprezentować. Wisła Płock to drużyna, która w piątek na pewno będzie walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Właśnie z tego powodu musimy podejść do pojedynku z nimi, jakby to był dla nas najważniejszy mecz w sezonie. Skupiamy się tylko na tym spotkaniu i traktujemy je jako najbardziej istotne - mówi trener Legii Jacek Magiera.
Rumak: Czasami trzeba żyć z porażką
27 lis 2016
Mariusz Rumak (trener Śląska): Mecz rozpoczął się dla nas najgorzej, jak mógł - straciliśmy bramkę, za chwilę bramkę samobójczą. Na skutek wielu błędów w defensywie, mecz ułożył się dobrze dla Legii. Zastanawiam się, skąd taka nerwowość u moich piłkarzy. W dużej mierze przez nią przegraliśmy.
Magiera: Zrealizowaliśmy cel
27 lis 2016
Jacek Magiera (trener Legii): Cieszymy się, bo zrealizowaliśmy cel, jaki mieliśmy przed meczem. Wygraliśmy. Chcieliśmy zacząć bardzo agresywnie, iść za ciosem po akcjach ofensywnych w meczu Ligi Mistrzów. To się udało. Po 7 minutach prowadziliśmy już 3-0. Te gole pozwoliły nam kontrolować grę, potem nie narzucaliśmy potem dużego tempa, graliśmy piłką.
Rumak: To wyjątkowe spotkanie
27 lis 2016
- Oglądałem mecz Legii z Borussią, ale tylko w domu. Jeśli chodzi o wyciąganie wniosków, to skupiliśmy się na naszym meczu z Lechem. Można mówić o grze ofensywnej, że stwarzaliśmy sytuacje, ale pierwsze pytanie, które się pojawia, to: Dlaczego ich nie wykorzystaliśmy? To pierwsza rzecz, nad którą pracowaliśmy w tym tygodniu.
Tuchel: To surrealistyczny wynik
23 lis 2016
Thomas Tuchel (trener Borussii): Jestem bardzo zaskoczony przebiegiem meczu, nie strzelono do tej pory tylu bramek w Lidze Mistrzów. To surrealistyczny wynik. W każdej fazie meczu byliśmy dominującą drużyną, wiedzieliśmy, że wygramy. Byłem tego pewny, ale też byłem pewny, że Legia nie strzeli czterech bramek. W meczu z Realem udowodniła, że potrafi zdobywać gole.
‹
1
…
17
18
19
…
29
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl