LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
ŻYLETA
323 artykułów
Kibicowski
Doping z meczu z Ruchem
5 kwi 2011
Na sobotnim meczu fani Legii przez 90 minut prowadzili niezły doping. Przed wyjściem piłkarzy na boisko, wykonali "Sen o Warszawie" w nowej aranżacji, a później rozpoczęli prawdziwy koncert. Najlepiej było do 2-2, ale i później Żyleta nie żałowała gardeł. Po meczu piłkarze usłyszeli od publiczności "Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie?". Poniżej prezentujemy kilkuminutowy film z dopingiem z tego spotkania:
Kibicowski
Żyleta jednak zamknięta na mecz z Ruchem! PRIMA APRILIS
1 kwi 2011
Po meczu Legii z Polonią, w związku z odpaleniem i rzuceniem na murawę środków pirotechnicznych, Komisja Ligi zamknęła Żyletę na jedno spotkanie. Klub odwołał się od tej decyzji do Związkowego Trybunału Piłkarskiego przy PZPN, który najpierw zawiesił rygor natychmiastowej wykonalności kary, po czym zamienił ją na wysoką karę finansową. Tymczasem po zamieszkach, jakie miały miejsce przy okazji spotkania reprezentacji Polski w Kownie oraz medialnej i politycznej burzy PZPN zmienił zdanie!
Kibicowski
Zostało 3 tys. biletów na mecz z Ruchem. Żyleta wyprzedana (akt.)
31 mar 2011
Już od paru dni nie ma w sprzedaży biletów na Żyletę na sobotni mecz z Ruchem. W kasach pozostało jeszcze 3100 wejściówek, z czego ok. 1900 na trybunę wschodnią i 1300 na południową. Sprzedaż w kasach prowadzona będzie dziś i jutro w godzinach 11-19 oraz w dniu meczu od 10. Cały czas można także kupować bilety przez Internet.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Zamiast zamkniętej Żylety 45 tys. zł kary
23 mar 2011
Związkowy Trybunał Piłkarski przy PZPN rozpatrzył dziś odwołanie Legii Warszawa od decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy, którą było zamknięcie na jeden mecz Żylety za rzucenie rac w końcówce meczu z Polonią Warszawa. Kara wyłączenia trybuny została zamieniona wysoką karę finansową. Legia będzie musiała zapłacić 45 tysięcy złotych.
Kibicowski
W środę decyzja ws. zamknięcia Żylety
21 mar 2011
W najbliższą środę o godzinie 14 odbędzie się posiedzenie Związkowego Trybunału Piłkarskiego w sprawie kary nałożonej na Legię przez Komisję Ligi za mecz z Polonią. "Mam nadzieję, że kara nie zostanie utrzymana" - mówi Jarosław Ostrowski. Wiadomo, że nasz klub odwołał się tylko od części kary - zamknięcia trybuny północnej.
Filmy z meczu z Ruchem
17 mar 2011
We wtorek Legia wyeliminowała z rozgrywek o Puchar Polski Ruch Chorzów. Na stadionie przy Łazienkowskiej zasiadło ok. 10000 osób. Żyleta nie wypełniła się po brzegi, ale nie zabrakło głośnego, dobrego dopingu. Zapraszamy do obejrzenia filmów:
Kibicowski
Felieton: Bezpieczeństwo w tłoku
14 mar 2011
Wiosną mieliśmy dwa mecze przy Łazienkowskiej i dwa skandale przy wejściu na stadion. W dniu meczu z Polonią ponad pół godziny trzeba było odstać w kolejce do bramek wejściowych, i to mimo wcześniejszego przybycia na Łazienkowską. Podobnie rzecz się miała przed spotkaniem ze Śląskiem. W obu przypadkach legioniści próbujący dostać się na "Żyletę" stali wściekli, w ogromnym ścisku, bezradnie przesuwając się w żółwim tempie.
Kibicowski
Filmy z dopingiem Żylety
13 mar 2011
Wczoraj mimo dużo mniejszej frekwencji (a może właśnie dlatego) kibice Legii znakomicie spisali się na trybunach. Żyleta dopingowała przez pełne 90 minut - było głośno i równo. Zapraszamy do obejrzenia filmu nakręconego z trybun Stadionu Wojska Polskiego.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Żyleta jednak otwarta!
11 mar 2011
Zgodnie z zapowiedziami, Legia złożyła odwołanie od czwartkowej decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy SA o zamknięciu Żylety na mecz ze Śląskiem Wrocław. Dzisiaj Związkowy Trybunał Piłkarski przy PZPN niekorzystną dla warszawskiego klubu decyzję zawiesił!
Kibicowski
Żyleta: Decyzja o godzinie 14
11 mar 2011
Około godziny 14 poznamy ostateczną decyzję w sprawie zamknięcia Żylety na dzisiejsze spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Legia złożyła odwołanie od wczorajszej decyzji Komisji Ligi. Prosimy wszystkich kibiców o cierpliwość.
Kibicowski
Żyleta zamknięta, Legia zapłaci 15 tys. zł. Będzie odwołanie!
10 mar 2011
Komisja Ligi Ekstraklasy SA zadecydowała w czwartek, że Żyleta podczas piątkowego spotkania Legii ze Śląskiem Wrocław zostanie zamknięta. Ponadto warszawski klub będzie musiał zapłacić karę finansową w wysokości 15 tys. zł za zachowanie kibiców w trakcie ubiegłotygodniowego meczu z Polonią.
Kibicowski
Żyleta zamknięta na meczu ze Śląskiem? Decyzja w czwartek
7 mar 2011
Tak jak informowaliśmy, trwa sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie Legii ze Śląskiem, ale na razie nie można kupować wejściówek na Żyletę. Komisja Ligi postanowiła zastosować środek zapobiegawczy w postaci zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności na trybunie północnej, w związku z używaniem środków pirotechnicznych, rzucaniem petard hukowych na murawę i zadymieniem boiska na meczu Legia - Polonia.
Kibicowski
Sprzedaż biletów na Żyletę wstrzymana
7 mar 2011
Dziś o godzinie 11 rozpoczęła się sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie Legii ze Śląskiem Wrocław. Wejściówki można kupować w kasach, na wyspach Legii w CH i przez Internet. W sprzedaży nie ma biletów na Żyletę. Klub czeka na karę od Komisji Ligi za odpalenie pirotechniki na meczu z Polonią. Do czasu ogłoszenia kary, bilety na Żyletę nie będą sprzedawane.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Filmy z dopingiem i oprawami
7 mar 2011
Podczas niedzielnego spotkania z Polonią fani Legii z Żylety zaprezentowali dwie oprawy. Pierwsza efektowna prezentacja przygotowana została na wyjście piłkarzy. Małe flagi utworzyły ogromny napis LEGIA. Natomiast w końcówce meczu po odliczaniu od 10 do 1 w górę powędrował las transparentów i flag oraz nie zabrakło rac. Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z Ł3!
Kibicowski
Zbiórka pod Żyletą już w południe
3 mar 2011
Na stronie zyleta.info grupy kibicowskie zamieściły komunikat dla kibiców wybierających się na Żyletę na niedzielny mecz z Polonią: "W związku z ogromnym zainteresowaniem tym meczem, grupy kibicowskie apelują do kibiców z Żylety o przybycie pod bramy naszej trybuny na godzinę 12:00. Tylko przybycie o tak wczesnej porze zapewni możliwość zajęcia najlepszych miejsc na sektorach, co przełoży się na jakość dopingu na meczu.
Kibicowski
W niedzielę drugi trening wokalny
17 lut 2011
W najbliższą niedzielę, na dwa tygodnie przed derbami, odbędzie się trening wokalny nr 2. "Po ostatnich udanych ćwiczeniach, na których stawiło się prawie 1000 osób, tym razem liczymy na jeszcze większą frekwencję. Jesteśmy przekonani, że atmosfera na Żylecie daleka będzie od sparingu" - zachęcają Nieznani Sprawcy. Wstęp jest bezpłatny, a karty kibica nie są wymagane. Zapraszamy wszystkich na stadion. Start o godzinie 18:00!
Kibicowski
W niedzielę trening wokalny na Żylecie
11 lut 2011
W najbliższą niedzielę, dokładnie trzy tygodnie przed derbowym meczem z Polonią, kibice Legii na swoim stadionie organizują trening wokalny. Przed laty treningi wokalne odbywały się każdej zimy na trybunie odkrytej, raz trening miał miejsce na Krytej. W niedzielę na godzinę 16 wszystkich chętnych do szlifowania formy wokalnej zapraszają Nieznani Sprawcy. Trening na Żylecie poprowadzi "Staruch".
Kibicowski
Kibicowskie podsumowanie rundy jesiennej cz.I
30 gru 2010
Ostatnia runda w wykonaniu kibiców Legii była zupełnie inna niż dotychczasowe. Wszystko za sprawą porozumienia z działaczami, które nastąpiło po 1115 dniach! Pod koniec lipca tego roku doszło do zawieszenia broni, które pozwoliło na powrót normalności na trybunach. Od razu stadion Legii zaczął tętnić życiem i dziś pod względem dopingu znów jesteśmy w ścisłej czołówce... a może nawet na czele.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Brak biletów na Żyletę. Zostało 5 tys. biletów na Arkę
12 lis 2010
Nie ma już w kasach biletów na Żyletę na spotkanie z Arką, które rozegrane zostanie w przyszły piątek. Tak jak na dotychczasowych meczach, trybuna najbardziej zagorzałych fanatyków Legii wypełni się do ostatniego miejsca. W sprzedaży pozostało jeszcze około 5 tysięcy biletów na trybunę im. Deyny i Brychczego.
Brak biletów na Żyletę
3 lis 2010
Mecz z Jagiellonią Białystok będzie kolejnym, podczas którego Żyleta wypełni się po brzegi. We wtorek sprzedano ostatnie wejściówki na trybunę ultras. Niewielka pula zarezerwowanych, ale niewykupionych biletów, może jeszcze ewentualnie trafić do kas. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest jeszcze ok. 3000 wejściówek.
Kibicowski
Filmy z Łazienkowskiej
2 lis 2010
Legia wygrała w niedzielę z Górnikiem Zabrze 2-1 po bramkach Miroslava Radovicia i Bruno Mezengi. Kibice warszawskiego zespołu zaprezentowali się nieco słabiej, niż podczas ostatnich spotkań przy Łazienkowskiej. Zapraszamy do obejrzenia sześciu filmów z dopingiem:
Kibicowski
Zbiórka na oprawę przed meczem. Cała Żyleta na biało
30 paź 2010
Jutro piłkarze Legii rozegrają pierwsze od czterech tygodni ligowe spotkanie przed własną publicznością. Przypominamy, że cała Żyleta ponownie prezentuje się na biało. Koszulki, bądź białe bluzy zakładamy na kurtki. Przed meczem Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na oprawy meczowe. Liczymy na Waszą hojność. "Jesteśmy wdzięczni wszystkim kibicom za ostatnią hojność" - mówią NS-i.
Kibicowski
Filmy z Łazienkowskiej
3 paź 2010
Niewiele ponad 17 tysięcy osób oglądało w sobotni wieczór porażkę Legii z Lechią Gdańsk. Żyleta, podobnie jak w poprzednich spotkaniach, wypełniła się do ostatniego miejsca. Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z dopingiem:
Kibicowski
W sobotę Żyleta znów na biało. Protest raczej nie wróci
30 wrz 2010
W sobotę na Łazienkowskiej Legia zmierzy się z Lechią. Po raz kolejny apelujemy do wszystkich o zabranie ze sobą białych koszulek lub bluz i założenie ich na kurtki, aby Żyleta prezentowała się równie efektownie jak na meczu z Lechem. Chociaż w mediach pojawiają się spekulacje o powrocie konfliktu z działaczami, rzecznik SKLW zaprzecza tym plotkom.
Kibicowski
Jutro cała Żyleta na biało!
23 wrz 2010
Prowadzący doping na Legii "Szczęściarz" oraz legijne grupy apelują do wszystkich kibiców, którzy jutro zamierzają zająć miejsca na Żylecie, o założenie białych koszulek, aby nasz młyn wyglądał jeszcze bardziej efektownie niż podczas wyjazdu do Lubina. Bez względu na pogodę, białe koszulki zakładamy na bluzy lub kurtki.
Kibicowski
Awaria systemu biletowego w Blue City. Brak biletów na Żyletę na mecz z Lechem
17 wrz 2010
Wczoraj informowaliśmy o problemach przy sprzedaży biletów na mecze z Lechem i Den Haag. Mimo zapowiedzi klubu, nadal niemożliwe jest kupno biletów na mecz z ADO na wyspie w Blue City. Wszystkim kibicom wybierających się na tą "wyspę" radzimy zakup biletów na Ursynowie, w Jankach, Markach (sprzedaż już działa) lub na Łazienkowskiej.
Kibicowski
Zasady na nowej Żylecie
15 sie 2010
Zorganizowane grupy kibicowskie Legii Warszawa zapraszają wszystkich kibiców do zapoznania się z nieformalnym regulaminem Żylety - trybuny północnej. Już w poniedziałek na Łazienkowskiej Legia podejmie Cracovię - wszyscy na Żylecie mają obowiązek dopingowania. Osoby, które przychodzą na stadion w innych celach proszone są o zajmowanie miejsc na pozostałych trybunach.
Kibicowski
Historia Legii: Wyjazdy w latach 80-tych
23 wrz 2009
Kibicowskie wyjazdy w latach 70. i 80. wyglądały zupełnie inaczej niż w XXI wieku. Parędziesiąt lat temu fani podróżujący do innych miast na mecze swojej ukochanej drużyny, nie jeździli samochodami. Nie było również pociągów specjalnych, a podróże trwały znacznie dłużej niż obecnie. Poniżej prezentujemy archiwalny materiał opisujący cztery wyjazdy kibiców Legii jesienią 1984 roku.
Kibicowski
Relacja z trybun: Uwierzcie w mistrza!
16 maj 2009
Piłkarze Legii przedłużyli nasze nadzieje na mistrzostwo Polski. Po meczu fani zapytali zawodników "Kto będzie mistrzem?", na co piłkarze odpowiedzieli zgodnie "Legia!". Co prawda w lidze nie wszystko zależy już od wyników naszej drużyny, ale cały czas wierzymy w szczęśliwy koniec. Aby uwierzyli w to piłkarze, fanatycy skandowali "Uwierzcie w mistrza, hej Legio uwierzcie w mistrza". W czasie meczu na tymczasowej "Żylecie" zaprezentowane zostały sektorówki i flagi na kiju. Za sprawą dyrektora ds. bezpieczeństwa, ultrasi mieli spore problemy z wniesieniem ich na stadion. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta w transie!
2 maj 2009
Takiej atmosfery i dramaturgii na naszym stadionie nie było dawno. Mniejsze zainteresowanie spotkaniem z ŁKS-em przełożyło się na... poprawę dopingu. Na trybunach było mniej pikników i dzięki temu, szczególnie w drugiej połowie, fani dopingowali niczym w transie. Przez 45 minut z naszego młyna niosła się jedna pieśń - "Legia gol alle alle". Fanatyczny doping poniósł piłkarzy do zwycięstwa, które zapewniliśmy sobie w doliczonym czasie gry. W momencie, gdy piłka wylądowała w bramce, stadion eksplodował, a kibice starym dobrym zwyczajem z radości wskoczyli na ogrodzenie. Relacja z trybun
‹
1
…
9
10
11
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl