LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
ŻYLETA
323 artykułów
Kibicowski
Wojewoda nie zamknął Żylety, zakaz sektorówek i "nie" dla gniazda
3 wrz 2012
W poniedziałek wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski podczas konferencji prasowej ogłosił, że Żyleta pozostanie otwarta na dzisiejszy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jednocześnie podkreślił, że spotkanie będzie próbą i po nim podejmie ewentualną decyzję o zamknięciu trybuny na całą rundę jesienną. Jeżeli w dniu dzisiejszym nie pozostaną drożne wszystkie drogi ewakuacyjne na stadionie oraz jeżeli zostanie odpalona pirotechnika, Żyleta zostanie zamknięta w terminie późniejszym na całą rundę.
Kibicowski
Spotkanie u wojewody w sprawie "Żylety"
29 sie 2012
W związku z porannymi informacjami o wniosku policji, która chce zamknąć "Żyletę" na całą rundę jesienną, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim doszło dziś do spotkania przedstawicieli policji, straży pożarnej i Legii. Cały czas nie została podjęta jednak decyzja czy północna trybuna stadionu przy Łazienkowskiej zostanie zamknięta.
Kibicowski
Przesłanki do zamknięcia "Żylety"- analiza
29 sie 2012
Komenda Stołeczna Policji wnioskuje do wojewody mazowieckiego o zamknięcie "Żylety" do końca rundy jesiennej. Wojewoda, w drodze decyzji administracyjnej, może to zrobić w przypadku negatywnej oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego, co wynika z art. 34 ust. 1 pkt 1 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Czy jednak przesłanki, które wskazują policjanci, uzasadniają podjęcie takiej decyzji?
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Policja wnioskuje o zamknięcie Żylety na całą rundę!
29 sie 2012
We wtorek odbyło się spotkanie przedstawicieli Klubu oraz Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa. Na spotkaniu Klub przekazał SKLW kopię pisma Komendy Stołecznej Policji do Wojewody Mazowieckiego zawierającego wniosek o zamknięcie w rundzie jesiennej sezonu 2012/13 trybuny północnej oraz kopię pisma Wojewody Mazowieckiego do Klubu w tej sprawie.
Kibicowski
Relacja z trybun: Atmosfera godna Europy
24 sie 2012
Zdecydowanie lepsza niż zwykle frekwencja, głośny doping przez ponad 90 minut i efektowna oprawa z pirotechniką - to wszystko sprawiło, że mecz z Rosenborgiem zapadnie w naszej pamięci na długo. Szkoda tylko wyniku, ale miejmy nadzieję, że nasz doping w Norwegii pomoże Legii w awansie do fazy grupowej. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Mistrzowska atmosfera
10 sie 2012
Od niespełna miesiąca wspieramy naszą drużynę w ramach rozgrywek kwalifikacyjnych do Ligi Europy. Abyśmy jednak nadal mogli podróżować po europejskich miastach i cieszyć się z awansu do kolejnej rundy wstępnej, nasi piłkarze musieli zwyciężyć przy Łazienkowskiej. Wszystko przez ich zeszłotygodniową wyjazdową przegraną 1-2 z zespołem SV Ried. Relacja z trybun
Kibicowski
Przed rundą jesienną - flagi i zasady na Żylecie
26 lip 2012
Poniżej znajdziecie informację osób odpowiedzialnych za oflagowanie naszego stadionu oraz przypomnienie zasad ustalonych przez legijne grupy kibicowskie, które przed kolejną rundą rozgrywek zapraszają wszystkich kibiców do zapoznania się z nieformalnym regulaminem Żylety.
Boruc: Uważam się za wielkiego fana Legii
18 lip 2012
Od kilku dni Artur Boruc trenuje z pierwszym zespołem Legii. Kontrakt Boruca z Fiorentiną wygasł i teraz legionista szuka nowego pracodawcy. W rozmowie z Weszło Boruc odniósł się do wypowiedzi Macieja Szczęsnego dotyczącej prowadzenia dopingu w Płocku. "Niech się odwali" - mówi Boruc, który nie ukrywa, że jeszcze nie raz zagości na Żylecie.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Wszystkie spotkania Legii meczami podwyższonego ryzyka
11 lip 2012
Jak podaje RMF FM, wszystkie spotkania Legii w rundzie jesiennej zostały uznane za mecze podwyższonego ryzyka. Taką decyzję podjął wojewoda mazowiecki, po uzyskaniu opinii KSP. Wpływ na decyzję wojewody miało m.in. rzucanie przez fanów z Łazienkowskiej rac na murawę.
Kibicowski
1916 Uśmiechów: zbiórka na Żylecie przed meczem z Koroną
5 maj 2012
Przed meczem z Koroną prowadzona będzie kolejna koleżeńska zbiórka w ramach znanej akcji 1916 Uśmiechów. Przypominamy, że chodzi o pomoc warszawskim domom dziecka, których numery składają się na datę powstania naszego klubu - 1,9,16.
Kibicowski
Zasady na Żylecie - przypomnienie
7 mar 2012
16 marca Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z Polonią. Spotkanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Bilety na najtańsze trybuny rozeszły się w przeciągu kilku godzin. W związku z tym przypominamy nieformalny regulamin Żylety - trybuny ultras. Pamiętajcie - wszyscy na Żylecie mają obowiązek dopingowania! Osoby, które przychodzą na stadion w innych celach, proszone są o zajmowanie miejsc na pozostałych trybunach.
Kibicowski
Informacje o biletach na Superpuchar
12 sty 2012
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa przedstawiło harmonogram zapisów na bilety na mecz o Superpuchar, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym 11 lutego o godzinie 20. Pierwszeństwo zakupu wejściówek z udostępnionej przez Ekstraklasę puli będą mieli karneciarze z Żylety. Cena biletu wynosi 25 zł. Poniżej szczegółowe info:
Kibicowski
The Ball is Round: Najlepsza atmosfera na Żylecie
27 gru 2011
Nie od dziś wiadomo, że fani Legii potrafią stworzyć fantastyczną atmosferę na trybunach. W tym roku przekonali się o tym autorzy angielskiego bloga "The Ball is Round". Brytyjczycy w 2011 roku byli obecni na 115 meczach i atmosferę stworzoną przez "Żyletę" uznali za najlepszą ze wszystkich! Anglicy na żywo obejrzeli ligowe mecze Legii z Zagłębiem Lubin i Cracovią.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kibice z VIP dziękują Żylecie. Klub zabronił rozwinąć flagę
2 gru 2011
Podczas środowego meczu z PSV Eindhoven grupa kibiców z sektora VIP chciała w szczególny sposób podziękować Żylecie za wspaniałą atmosferę, jaka panuje na wszystkich meczach przy Łazienkowskiej 3. VIP-y przygotowali sektorówkę w barwach Legii, z napisem "Dziękujemy Żylecie", która podczas meczu miała zostać rozwinięta nad głowami zasiadających na trybunie.
Kibicowski
Relacja z trybun: Na kolana! (VIDEO)
20 lis 2011
Przed meczem z Lechią trudno było wyczuć zainteresowanie, jakie towarzyszyło chociażby spotkaniu z Rapidem, ale i tym razem fani nie dali plamy. Na trybunach zebrało się prawie 20 tysięcy kibiców, którzy nieźle wspierali swój zespół, a po trzeciej bramce dla naszej drużyny wyginali śmiało ciało i skandowali dawno niesłyszane "Na kolana!, na kolana!". Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Roztańczona Żyleta
27 paź 2011
Jeszcze kilka lat temu, gdy zespoły Legii i Widzewa rywalizowały o miano tytanów ligi, bezpośrednie mecze tych drużyn w niewyobrażalny dziś sposób elektryzowały kibiców obydwu drużyn. Mimo iż wielu młodych fanów nie pamięta już tamtych czasów, animozje pomiędzy kibicami pozostały do tej pory. Relacja z trybun
Kibicowski
Doping na meczu z Wisłą (VIDEO)
3 paź 2011
Podczas meczu z Wisłą Kraków kibice Legii dali popis niesamowitego dopingu. W zasadzie nie było słabszych momentów i taka postawa zasłużyła na ocenę 10 w skali 1-10. Poniżej możecie obejrzeć ponad 20 filmów z dopingiem Żylety. Polecamy!
Kibicowski
Filmy z dopingiem na Podbeskidziu
11 wrz 2011
Doping na meczu z Podbeskidziem był zdecydowanie poniżej standardów, do których fani z Żylety przyzwyczaili wszystkich w tym sezonie. Mimo mniejszej liczby decybeli, wspieranie piłkarzy trwało od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra. Zapraszamy do obejrzenia filmów w dopingiem:
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Film z dopingiem Żylety
22 sie 2011
Piłkarze Legii przegrali w niedzielny wieczór 1-2 ze Śląskiem Wrocław. Również kibice nieco zawiedli i nie dopingowali tak dobrze, jak chociażby trzy dni wcześniej podczas spotkania ze Spartakiem Moskwa. Jednak nawet przy stanie 0-2 fani z Żylety wierzyli do końca i najgłośniej dopingowali przez ostatnie 20 minut. Zapraszamy do obejrzenia obszernego materiału video z dopingiem legionistów.
Kibicowski
Relacja z trybun: Wierzyliśmy do końca
21 sie 2011
Po dobrym początku sezonu wydawało się, że kolejny raz nasi zawodnicy udowodnią swoją wyższość nad ligowymi rywalami. Niestety, mimo wsparcia do ostatniego gwizdka ze strony trybun, po meczu w smutnych nastrojach opuszczaliśmy trybuny. Relacja z trybun
Kibicowski
Tak dopingowaliśmy na Spartaku (VIDEO)
19 sie 2011
W nocy zaprezentowaliśmy pierwsze krótkie materiały filmowe z czwartkowego meczu na Łazienkowskiej. Poniżej zapraszamy do obejrzenia zmontowanego kilkunastominutowego filmu z dopingiem i oprawą z różnych ujęć!
Kibicowski
Relacja z trybun: Piekło arena
19 sie 2011
Za nami pierwszy mecz ze Spartakiem, na którym kibice przez kilkadziesiąt minut pokazali klasę. Szkoda tylko krótkich przestojów, kiedy nie wszyscy starali się należycie. Fani Legii zaprezentowali ponadto bardzo dobrą oprawę. Rosjanie na trybunach prezentowali się nieźle. Przed meczem natomiast doszło do starć pomiędzy obiema ekipami, z których górą wychodzili legioniści, w wyniku czego 4 flagi Spartaka zawisły do góry kołami. Relacja z trybun
Kibicowski
Film z oprawą "Nienawidzimy wszystkich" i filmy z dopingiem
19 sie 2011
Zapraszamy do obejrzenia pierwszych filmów z trybun podczas meczu Legia - Spartak. Na rozpoczęcie fani na Żylecie utworzyli z kilku tysięcy kartonów oprawę z krótkim, acz treściwym przesłaniem. Kibice z Żylety głośno dopingowali przez pełne 90 minut, a na trybunie im. Deyny pojawiła się Panorama Warszawy.
Kibicowski
Film z dopingiem Żylety
13 sie 2011
17,5 tysiąca fanów Legii wyśpiewało w drugiej połowie zwycięskie bramki dla Legii. Choć nie było aż tak głośno jak na meczu z Gaziantepsporem, to kibice z Żylety zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny. Zresztą oceńcie sami, oglądając kilkunastominutowy materiał filmowy w jakości HD.
Kibicowski
Relacja z trybun: Rozgrzewka przed Spartakiem
13 sie 2011
Mecz z Górnikiem dostarczył kibicom sporo emocji, a fani głośnym dopingiem poprowadzili swój zespół do zwycięstwa. Jak zapowiedział gniazdowy, teraz musimy się przyzwyczaić do pewnego poziomu, poniżej którego schodzić nam nie wypada. Niestety, z powodu poważnego wypadku kolejowego, na mecz nie przyjechali kibice gości. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta udowodniła swoją MOC
5 sie 2011
Piłkarze Legii zrobili pierwszy krok do zdobycia Ligi Europy ;). Na razie awansowali do ostatniej rundy eliminacyjnej. Fani z Łazienkowskiej pokazali na co ich stać. Tego dnia na Żylecie naprawdę było bardzo głośno. W decydujących momentach przeciągłe gwizdy wytrącały z rytmu przyjezdnych. Przez parę minut doping z gniazda prowadził Michał Kucharczyk. Relacja z trybun
Kibicowski
Film z Łazienkowskiej
30 maj 2011
Przez 75 minut spotkania Legii z Polonią Bytom kibice warszawskiego zespołu protestowali przeciwko działaniom rządu i stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej. Na stadionie nie wywieszono flag. Przez ostatnie 15 minut meczu fani dawali z siebie wszystko. Zapraszamy do obejrzenia filmu:
Kibicowski
Filmy z Łazienkowskiej
30 kwi 2011
Po zeszłotygodniowym słabym występie w Gdańsku w piątkowy wieczór legioniści zmierzyli się z Widzewem. Mecz nie należał do najciekawszych, doping kibiców Legii również nie stał na najwyższym poziomie. Tylko momentami fani dopingowali na miarę swoich możliwości. Zapraszamy do obejrzenia filmów z meczu z Widzewem:
Kibicowski
Filmy z Łazienkowskiej
21 kwi 2011
W meczu z Lechią Gdańsk Żyleta wypełniła się do ostatniego miejsca. Kibice głośno dopingowali Legię, ciesząc się z awansu do finału Pucharu Polski. Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z dopingiem stołecznych fanów:
Kibicowski
Video: Oprawa z meczu z Zagłębiem
10 kwi 2011
W sobotę na Łazienkowskiej 16 tysięcy kibiców dopingowało Legię w meczu z Zagłębiem. Po tygodniu nieustannej nagonki na kibiców, fani z Żylety zaprezentowali na wejście piłkarzy wielkie przerobione logo Gazety Wyborczej. Później kilkanaście tysięcy osób pokazało dziennikarzom symboliczną żółtą kartkę. Zapraszamy do obejrzenia video z oprawą.
‹
1
…
8
9
10
11
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl