LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
ŻYLETA
323 artykułów
Kibicowski
Filmy z dopingiem na meczu Legia - Zagłębie
3 lis 2013
Zapraszamy do obejrzenia ponad 15 minutowego materiału filmowego z dopingiem z sobotniego spotkania Legii z Zagłębiem Lubin. Tego dnia Fani lidera Ekstraklasy w sile 14 tysięcy wspierali swoją drużynę.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jak z Petrochemią w 98 r. (DOPING VIDEO)
21 paź 2013
Ostatni mecz na Łazienkowskiej z udziałem kibiców odbył się ponad 3 tygodnie temu, a mimo to frekwencja na trybunach nie była zadowalająca i sprawiła, że planowana przez NS-ów oprawa została przełożona na spotkanie z Zagłębiem. Ci, którzy wybrali się na stadion, z pewnością tego nie żałowali - w drugiej połowie doping był kapitalny, a nasz śpiew poniósł piłkarzy do zwycięstwa.
Kibicowski
Na Steauę wszyscy na biało!
26 sie 2013
W związku z zamknięciem przez UEFA trybuny północnej na jutrzejszy mecz ze Steauą, fani Legii będą mogli zająć miejsca na trybunie wschodniej, południowej i części trybuny zachodniej. Klub opublikował komunikat z informacjami nt. miejsc na stadionie dla osób, które wcześniej zakupiły bilety Żyletę. Mecz ze Steauą jest wyjątkowy dla wszystkich osób związanych z naszym klubem i wszyscy, bez względu na miejsce mają angażować się w doping zarzucany przez gniazdowego. Kibice apelują do wszystkich wybierających się na stadion, aby ubrali się na biało i zabrali ze sobą szaliki.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Komunikat Legii ws. meczu ze Steauą
25 sie 2013
Legia Warszawa wydała komunikat, w którym poinformowała, że wszyscy kibice, którzy zakupili bilety na Żyletę przed wejściem w życie decyzji UEFA zamykającej tę trybunę, będą mogli zająć miejsca na Trybunie im. Deyny (Wschodnia) i na Trybunie Południowej przy SkyBoxie. Odbędzie się to bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Poniżej prezentujemy pełny komunikat:
Kibicowski
Relacja z trybun: Słaby przerywnik
25 sie 2013
Po wynikach naszej drużyny w europejskich pucharach wiele osób sądziło, że zaraz zaczniemy dzielić i rządzić w naszej lidze. Mecz z Lechią pokazał, że na razie się na to nie zanosi, tym bardziej, że jako jedyny polski klub do końca roku będziemy grali co 3-4 dni. Kibice natomiast muszą zapamiętać raz na zawsze, że z drużyną jest się zawsze, bez względu na wyniki.
Kibicowski
Żyleta zamknięta na mecz ze Steauą!
23 sie 2013
"Żyleta" nie zostanie otwarta na wtorkowy mecz Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt. UEFA ukarała nasz klub za spotkanie z The New Saints zamknięciem trybuny północnej oraz grzywną w wysokości 45 tysięcy euro. Odwołanie złożone przez Legię nie zostało uznane.
Kibicowski
W piątek decyzja w sprawie Żylety
21 sie 2013
UEFA w piątek podejmie decyzję w sprawie odwołania, które Legia Warszawa złożyła po nałożeniu kary 45 tys. euro i zamknięciu Żylety na wtorkowy, rewanżowy mecz 4. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt.
Kibicowski
Wysoka frekwencja w Bukareszcie, Steaua chce pełnej Żylety
19 sie 2013
Dyrektor generalny Steauy Mihai Stoica w wypowiedzi dla rumuńskich mediów nie kryje oburzenia faktem zamknięcia "Żylety". - Bardzo bym chciał, by pozwolono im wejść na trybuny. Chciałbym ich zobaczyć. Kibice Legii są fantastyczni, ale nie boimy się stworzonej przez nich presji i atmosfery - przekonuje Stoica.
AD · aktualnosci-inline-1
Ekstraklasa wystosowała pismo do UEFA
16 sie 2013
Jak informuje na swojej stronie internetowej Ekstraklasa S.A., w środę jej przedstawiciele wystosowali pismo do UEFA w związku z zamknięciem Żylety na mecz eliminacji Ligi Mistrzów, w którym Legia spotka się ze Steauą Bukareszt. Ekstraklasa S.A. uważa, że kara dotknie niewinne osoby oraz naruszy zasady sportowej rywalizacji.
Legia składa odwołanie; Zawieszona sprzedaż biletów na Żyletę
16 sie 2013
W związku z decyzją UEFA o zamknięciu Żylety na mecz eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt, wstrzymana została sprzedaż biletów na tę trybunę. Jednocześnie klub poinformował, że dziś złoży wniosek o zawieszenie kary. Klub spodziewa się, że do najbliższego wtorku (20 sierpnia) UEFA poinformuje o zawieszeniu wykonania kary bądź jej utrzymaniu.
Leśnodorski: Potrzebujemy wsparcia PZPN
16 sie 2013
W środę poinformowano, że UEFA zamknęła Żyletę na najbliższy mecz Legii w europejskich pucharach, ze Steauą Bukareszt. Prezes warszawskiego klubu zapowiedział złożenie odwołania od tej decyzji, ale podkreśla, że bez wsparcia prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, Legia nie ma żadnych szans na zmianę niekorzystnego dla niej postanowienia.
Kibicowski
Żyleta zamknięta za rasistowskie zachowanie, a nie za race
14 sie 2013
Dziś rano media poinformowały, że Legia Warszawa została ukarana zamknięciem Żylety na meczu ze Steauą Bukareszt oraz karą finansową w wysokości 45 000 euro za odpalenie przez kibiców pirotechniki podczas wyjazdowego spotkania z The New Saints. Klub wydał również oświadczenie w tej sprawie. Tymczasem UEFA poinformowała w komunikacie na swojej stronie, że kara została nałożona za rasistowskie zachowania fanów podczas dwumeczu z TNS!
Kibicowski
Żyleta zamknięta na mecz ze Steauą
14 sie 2013
Jak poinformował serwis sport.pl, UEFA zamknęła Żyletę na najbliższy mecz europejskich pucharów, ze Steauą Bukareszt. Informację potwierdził prezes Legii Bogusław Leśnodorski. Zamknięcie trybuny jest konsekwencją zachowania kibiców Legii podczas wyjazdowego meczu z The New Saints - legioniści odpalili wówczas race. Legii zamierza odwołać się od tej decyzji, wkrótce powinien zostać opublikowany komunikat w tej sprawie.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Mistrza już mamy, na Ligę Mistrzów czekamy!
8 sie 2013
Aż 23,5 tysiąca osób zdecydowało się w środowy, bardzo parny i wręcz tropikalny, wieczór wspierać legionistów w rewanżowym meczu 3. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Mimo że pot lał się strumieniami, kibice starali się dawać z siebie wszystko, by pomóc drużynie w awansie do ostatniego etapu eliminacji, który jednocześnie gwarantuje grę w fazie grupowej Ligi Europy, czyli dawnego Pucharu UEFA.
Kibicowski
Relacja z trybun: Walcząca Warszawa
4 sie 2013
Po meczu z Podbeskidziem można powiedzieć - jaki rywal, taka frekwencja. Na spędzenie sobotniego wieczoru na stadionie przy Łazienkowskiej zdecydowało się niespełna dwanaście tysięcy osób. Przeciętnie jak na nasze możliwości, ale trzeba wziąć pod uwagę, że okres wakacyjny trwa w najlepsze i wielu fanów przebywa na urlopach, a kolejne spotkanie czeka nas już w środę.
Kibicowski
Relacja z trybun: Bardziej docenieni przez Walijczyków (+ VIDEO)
25 lip 2013
Rewanżowe spotkanie Legii z walijskim The New Saints nie miało żadnego ciężaru gatunkowego. Awans i tak mieliśmy w garści, ale dla wielu fanatyków liczy się nie tylko gra piłkarzy na boisku - wspieranie naszego klubu na każdym kroku to sens naszego życia. Nie ma znaczenia czy gramy o mistrza, finał Ligi Mistrzów, czy z "pasterzami" - mecz Legii jest święty. Tak samo pomyślało w sumie prawie 12 tysięcy osób.
Kibicowski
Film z dopingiem Żylety
21 lip 2013
Początek sezonu w wykonaniu piłkarzy i kibiców Legii jest na bardzo wysokim poziomie. Podczas meczu z Widzewem z Żylety wydobywała się wyższa niż zazwyczaj liczba decybeli. Przez całe spotkanie z perspektywy młyna nie dało się usłyszeć ani jednego okrzyku kibiców gości. Polecamy nasz 15-minutowy film w jakości HD z najlepszymi kibicowskimi momentami z sobotniego meczu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Mistrzowski koniec wesela
21 lip 2013
Kiedyś mecze w Widzewem były ligowymi klasykami, a fani obu drużyn prześcigali się w oprawach meczowych. Dzisiaj, mimo że nienawiść z obu stron pozostała, nie mają już takiego ciężaru gatunkowego. I tak, obie strony na sobotnim meczu inaugurującym nowy sezon ekstraklasy oprawy nie przygotowały. Najważniejsze, że nasz doping był prze-ko-za-cki.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Z dopingiem na turnieju
7 lip 2013
Jeszcze dzień przed turniejem wydawało się, że na Żylecie będzie mocno wakacyjna atmosfera. Ostatecznie najzagorzalsi fani zmobilizowali się i w sile 3 tysięcy przez cały mecz Legii z Partizanem prowadzili doping. Wszystkim kierował po raz pierwszy od dłuższego czasu "Staruch". W sumie na Łazienkowskiej zgromadziło się ok 12 tys. kibiców. Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Hagiego
Kibicowski
Filmy z oprawą, racami, wzniesieniem pucharu i kibicowskie nagrania z fety!
3 cze 2013
Zapraszamy do obejrzenia filmów z najważniejszymi kibicowskimi momentami, które miały miejsce na stadionie Legii podczas meczu Legii ze Śląskiem. Kolejne materiały, w tym cały pobyt drużyny na Starówce, będziemy zamieszczali przez najbliższe kilka dni. Zapraszamy!
Kibicowski
Filmy z dopingiem na meczu Legia - Lech
19 maj 2013
29,5 tysiąca kibiców obejrzało na Łazienkowskiej mecz z Lechem Poznań. Stadion przez całe 90 minut dopingował podopiecznych Jana Urbana, którzy odwdzięczyli się im wygraną w potyczce niemal decydującej o losach mistrzostwa Polski. Zapraszamy do obejrzenia ponad 30 minut materiałów filmowych z dopingiem fanów w jakości FULL HD.
Kibicowski
Żyleta nie będzie zamknięta!
7 maj 2013
Policja nie złożyła wniosku o zamknięcie trybuny północnej na środowy mecz Legii ze Śląskiem Wrocław. W tej sytuacji wojewoda nie będzie podejmował żadnej decyzji. Dziś odbyło się spotkanie wszystkich zainteresowanych służb. Podczas spotkania prezes Legii przedstawił informację klubu o tym jaka oprawa spodziewana jest na meczu.
Kibicowski
Zamknięta Żyleta? Wyjdzie cały stadion
6 maj 2013
W Magazynie Ekstraklasy na Polsat Sport Extra Bogusław Leśnodorski odpowiadał na pytania dotyczące działań wojewody. Mecz ma obejrzeć komplet publiczności, ale co się stanie jak będzie zamknięta Żyleta? "Jestem przekonany, że jak Żyleta dostanie zakaz, to cały stadion wyjdzie. Ja sobie nie wyobrażam tego, żeby było inaczej. Wydaje mi się, że to będzie tak, że jak zostanie zamknięta, to wszyscy wyjdą" - powiedział prezes Legii.
Leśnodorski: Jestem optymistą
6 maj 2013
- Wierzę w to, że mecz się odbędzie przy komplecie publiczności. Wydaje mi się, że uda się jakoś uzyskać konsensus, choć dochodzą mnie słuchy, że jest to szersza sprawa i dotyczy także Poznania - mówi w rozmowie z weszlo.com prezes Legii Bogusław Leśnodorski.
Kibicowski
Wojewoda chce zamknąć Żyletę na finał i czeka na ruch klubu!
6 maj 2013
Wojewoda Mazowiecki wydał komunikat, w którym informuje, że czeka na deklarację prezesa Legii w sprawie wykonania zaleceń policji z 30 kwietnia. Jacek Kozłowski chce, żeby na stadionie był przestrzegany regulamin i prawo, czyli w praktyce chce zakazać sektorówek i jakichkolwiek opraw do końca rundy wiosennej. We wtorek podejmie decyzję w sprawie zamknięcia lub pozostawienia otwartej Żylety na środowy finałowy mecz Pucharu Polski.
Kibicowski
Doping i oprawa podczas meczu z Pogonią (HD)
21 kwi 2013
21412 osób obejrzało na żywo zwycięstwo Legii 3-1 nad Pogonią Szczecin. Ok. 1000 fanów ze Szczecina zasiadło na trybunach razem z legionistami. Pod koniec meczu na Żylecie pojawiła się Wielka Flaga, a po niej kilkadziesiąt rac. Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z dopingiem i oprawą w jakości HD:
Kibicowski
1500 biletów dla fanów Pogoni
17 kwi 2013
Już w sobotę na Łazienkowskiej rozegrany zostanie mecz przyjaźni pomiędzy Legią i Pogonią Szczecin. Kibice "Portowców" otrzymali 1500 biletów na Żyletę. Zapisy w Szczecinie prowadzone będą dzisiaj, a za bilety kibice Pogoni zapłacą 26 (uczniowski) lub 33 złote. Początek spotkania o godzinie 18:15.
Kibicowski
Filmy z Łazienkowskiej
7 kwi 2013
Legia Warszawa pokonała 2-0 Zagłębie Lubin w meczu 21. kolejki ekstraklasy i utrzymała pozycję lidera. Spotkanie obejrzało 16608 widzów. W momencie wyjścia piłkarzy na murawę fani z Żylety zaprezentowali oprawę złożoną z sektorówki, folii i małych flag, która utworzyła wielką żyletkę, a wszystko podświetliły race. Doping tego dnia stał na dobrym równym poziomie. Zapraszamy do obejrzenia kilku materiałów filmowych!
Kibicowski
Relacja z trybun: Dziś Warszawa czeka na mistrzostwo twe
7 kwi 2013
W meczu z Zagłębiem Lubin frekwencja na stadionie Legii była niezbyt wysoka. Oczywiście nie dotyczy Żylety, która nie zawodzi i również tym razem wypełniła się do ostatniego miejsca. Dzień przed spotkaniem przypomniane zostały zasady obowiązujące na trybunie kibiców i wszystko wskazuje na to, że poskutkowało. Zarówno pod względem naszej prezentacji, jak i dopingu było dużo lepiej niż na ostatnich meczach.
Kibicowski
Zasady na Żylecie: Wszyscy na biało!
5 kwi 2013
W sobotę o godzinie 18 Legia zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Frekwencja powinna być podobna do tej ze spotkania z Górnikiem Zabrze. Biletów na Żyletę już nie ma, w związku z tym przypominamy nieformalny regulamin Żylety - trybuny ultras. Wszyscy na Żylecie przychodzą na biało i z szalikami!
‹
1
…
6
7
8
…
11
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl