Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
Biało-czerwona LL!

El. MŚ 2018

  • Grupa A
  • 1. Szwecja 6, 13, 12-4
    2. Francja 6, 13, 11-5
    3. Holandia 6, 10, 13-6
    4. Bułgaria 6, 9, 9-12
    5. Białoruś 6, 5, 4-11
    6. Luksemburg 6, 1, 6-17

  • 06.09 / 20:45 (Borysów)    Białoruś Francja Białoruś 0-0 Francja
  • 06.09 / 20:45 (Sofia)    Bułgaria Luksemburg Bułgaria 4-3 (0-0) Luksemburg
  • 06.09 / 20:45 (Solna)    Szwecja Holandia Szwecja 1-1 (1-0) Holandia
  • 07.10 / 20:45 (Rotterdam)    Holandia Białoruś Holandia 4-1 (2-0) Białoruś
  • 07.10 / 20:45 (Luksemburg)    Luksemburg Szwecja Luksemburg 0-1 (0-0) Szwecja
  • 07.10 / 20:45 (Saint-Denis)    Francja Bułgaria Francja 4-1 (3-1) Bułgaria
  • 10.10 / 20:45 (Solna)    Szwecja Bułgaria Szwecja 3-0 (2-0) Bułgaria
  • 10.10 / 20:45 (Amsterdam)    Holandia Francja Holandia 0-1 (0-0) Francja
  • 10.10 / 20:45 (Borysów)    Białoruś Luksemburg Białoruś 1-1 (0-0) Luksemburg
  • 11.11 / 20:45 (Saint-Denis)    Francja Szwecja Francja 2-1 (0-0) Szwecja
  • 13.11 / 18:00 (Sofia)    Bułgaria Białoruś Bułgaria 1-0 (1-0) Białoruś
  • 13.11 / 18:00 (Luksemburg)    Luksemburg Holandia Luksemburg 1-3 (1-1) Holandia
  • 25.03 / 18:00 ()    Szwecja Białoruś Szwecja 4-0 (1-0) Białoruś
  • 25.03 / 20:45 (Luksemburg)    Luksemburg Francja Luksemburg 1-3 (1-2) Francja
  • 25.03 / 20:45 ()    Bułgaria Holandia Bułgaria 2-0 (2-0) Holandia
  • 09.06 / 20:45 (Rotterdam)    Holandia Luksemburg Holandia 5-0 (2-0) Luksemburg
  • 09.06 / 20:45 (Solna)    Szwecja Francja Szwecja 2-1 (1-1) Francja
  • 09.06 / 20:45 (Borysów)    Białoruś Bułgaria Białoruś 2-1 (1-0) Bułgaria
  • 31.08 / 20:45 ()    Bułgaria Szwecja Bułgaria - Szwecja
  • 31.08 / 20:45 ()    Francja Holandia Francja - Holandia
  • 31.08 / 20:45 ()    Luksemburg Białoruś Luksemburg - Białoruś
  • 03.09 / 18:00 ()    Białoruś Szwecja Białoruś - Szwecja
  • 03.09 / 18:00 ()    Holandia Bułgaria Holandia - Bułgaria
  • 03.09 / 20:45 ()    Francja Luksemburg Francja - Luksemburg
  • 07.10 / 18:00 ()    Szwecja Luksemburg Szwecja - Luksemburg
  • 07.10 / 20:45 ()    Białoruś Holandia Białoruś - Holandia
  • 07.10 / 20:45 ()    Bułgaria Francja Bułgaria - Francja
  • 10.10 / 20:45 ()    Francja Białoruś Francja - Białoruś
  • 10.10 / 20:45 ()    Holandia Szwecja Holandia - Szwecja
  • 10.10 / 20:45 ()    Luksemburg Bułgaria Luksemburg - Bułgaria
  • Grupa B
  • 1. Szwajcaria 6, 18, 12-3
    2. Portugalia 6, 15, 22-3
    3. Węgry 6, 7, 8-7
    4. Wyspy Owcze 6, 5, 2-10
    5. Andora 6, 4, 2-13
    6. Łotwa 6, 3, 2-12

  • 06.09 / 20:45 (Torshavn)    Wyspy Owcze Węgry Wyspy Owcze 0-0 Węgry
  • 06.09 / 20:45 (Bazylea)    Szwajcaria Portugalia Szwajcaria 2-0 (2-0) Portugalia
  • 06.09 / 20:45 (Andorra la Vella)    Andora Łotwa Andora 0-1 (0-0) Łotwa
  • 07.10 / 20:45 (Aveiro)    Portugalia Andora Portugalia 6-0 (3-0) Andora
  • 07.10 / 20:45 (Budapeszt)    Węgry Szwajcaria Węgry 2-3 (0-0) Szwajcaria
  • 07.10 / 20:45 (Ryga)    Łotwa Wyspy Owcze Łotwa 0-2 (0-1) Wyspy Owcze
  • 10.10 / 20:45 (Ryga)    Łotwa Węgry Łotwa 0-2 (0-1) Węgry
  • 10.10 / 20:45 (Torshavn)    Wyspy Owcze Portugalia Wyspy Owcze 0-6 (0-3) Portugalia
  • 10.10 / 20:45 (Andora)    Andora Szwajcaria Andora 1-2 (0-1) Szwajcaria
  • 13.11 / 18:00 (Budapeszt)    Węgry Andora Węgry 4-0 (2-0) Andora
  • 13.11 / 18:00 (Lucerna)    Szwajcaria Wyspy Owcze Szwajcaria 2-0 (1-0) Wyspy Owcze
  • 13.11 / 20:45 (Faro)    Portugalia Łotwa Portugalia 4-1 (1-0) Łotwa
  • 25.03 / 18:00 ()    Andora Wyspy Owcze Andora 0-0 Wyspy Owcze
  • 25.03 / 18:00 ()    Szwajcaria Łotwa Szwajcaria 1-0 (0-0) Łotwa
  • 25.03 / 20:45 (Lizbona)    Portugalia Węgry Portugalia 3-0 (2-0) Węgry
  • 09.06 / 20:45 (Ryga)    Łotwa Portugalia Łotwa 0-3 (0-1) Portugalia
  • 09.06 / 20:45 (Torshavn)    Wyspy Owcze Szwajcaria Wyspy Owcze 0-2 (0-1) Szwajcaria
  • 09.06 / 20:45 (Andora)    Andora Węgry Andora 1-0 (1-0) Węgry
  • 31.08 / 20:45 ()    Portugalia Wyspy Owcze Portugalia - Wyspy Owcze
  • 31.08 / 20:45 ()    Węgry Łotwa Węgry - Łotwa
  • 31.08 / 20:45 ()    Szwajcaria Andora Szwajcaria - Andora
  • 03.09 / 18:00 ()    Wyspy Owcze Andora Wyspy Owcze - Andora
  • 03.09 / 20:45 ()    Łotwa Szwajcaria Łotwa - Szwajcaria
  • 03.09 / 20:45 ()    Węgry Portugalia Węgry - Portugalia
  • 07.10 / 18:00 ()    Wyspy Owcze Łotwa Wyspy Owcze - Łotwa
  • 07.10 / 20:45 ()    Andora Portugalia Andora - Portugalia
  • 07.10 / 20:45 ()    Szwajcaria Węgry Szwajcaria - Węgry
  • 10.10 / 20:45 ()    Portugalia Szwajcaria Portugalia - Szwajcaria
  • 10.10 / 20:45 ()    Łotwa Andora Łotwa - Andora
  • 10.10 / 20:45 ()    Węgry Wyspy Owcze Węgry - Wyspy Owcze
  • Grupa C
  • 1. Niemcy 6, 18, 27-1
    2. Irlandia Północna 6, 13, 11-2
    3. Czechy 6, 9, 9-5
    4. Azerbejdżan 6, 7, 3-9
    5. Norwegia 6, 4, 6-10
    6. San Marino 6, 0, 1-30

  • 04.09 / 18:00 (Serravalle)    San Marino Azerbejdżan San Marino 0-1 (0-1) Azerbejdżan
  • 04.09 / 20:45 (Praga)    Czechy Irlandia Północna Czechy 0-0 Irlandia Północna
  • 04.09 / 20:45 (Oslo)    Norwegia Niemcy Norwegia 0-3 (0-2) Niemcy
  • 08.10 / 18:00 (Baku)    Azerbejdżan Norwegia Azerbejdżan 1-0 (1-0) Norwegia
  • 08.10 / 20:45 (Belfast)    Irlandia Północna San Marino Irlandia Północna 4-0 (1-0) San Marino
  • 08.10 / 20:45 (Hamburg)    Niemcy Czechy Niemcy 3-0 (1-0) Czechy
  • 11.10 / 20:45 (Ostrawa)    Czechy Azerbejdżan Czechy 0-0 Azerbejdżan
  • 11.10 / 20:45 (Hanower)    Niemcy Irlandia Północna Niemcy 2-0 (2-0) Irlandia Północna
  • 11.10 / 20:45 (Oslo)    Norwegia San Marino Norwegia 4-1 (1-0) San Marino
  • 11.11 / 20:45 (Praga)    Czechy Norwegia Czechy 2-1 (1-0) Norwegia
  • 11.11 / 20:45 (Belfast)    Irlandia Północna Azerbejdżan Irlandia Północna 4-0 (2-0) Azerbejdżan
  • 11.11 / 20:45 (Serravalle)    San Marino Niemcy San Marino 0-8 (0-3) Niemcy
  • 26.03 / 18:00 ()    San Marino Czechy San Marino 0-6 (0-5) Czechy
  • 26.03 / 18:00 ()    Azerbejdżan Niemcy Azerbejdżan 1-4 (1-3) Niemcy
  • 26.03 / 20:45 ()    Irlandia Północna Norwegia Irlandia Północna 2-0 (2-0) Norwegia
  • 10.06 / 18:00 ()    Azerbejdżan Irlandia Północna Azerbejdżan 0-1 (0-0) Irlandia Północna
  • 10.06 / 20:45 ()    Niemcy San Marino Niemcy 7-0 (5-0) San Marino
  • 10.06 / 20:45 ()    Norwegia Czechy Norwegia 1-1 (0-1) Czechy
  • 11.06 / 18:00 (Dublin)    Irlandia Austria Irlandia 1-1 (0-1) Austria
  • 01.09 / 20:45 ()    Norwegia Azerbejdżan Norwegia - Azerbejdżan
  • 01.09 / 20:45 ()    San Marino Irlandia Północna San Marino - Irlandia Północna
  • 01.09 / 20:45 ()    Czechy Niemcy Czechy - Niemcy
  • 04.09 / 18:00 ()    Azerbejdżan San Marino Azerbejdżan - San Marino
  • 04.09 / 20:45 ()    Irlandia Północna Czechy Irlandia Północna - Czechy
  • 04.09 / 20:45 ()    Niemcy Norwegia Niemcy - Norwegia
  • 05.10 / 18:00 ()    Azerbejdżan Czechy Azerbejdżan - Czechy
  • 05.10 / 20:45 ()    Irlandia Północna Niemcy Irlandia Północna - Niemcy
  • 05.10 / 20:45 ()    San Marino Norwegia San Marino - Norwegia
  • 06.10 / 20:45 ()    Austria Serbia Austria - Serbia
  • 08.10 / 20:45 ()    Niemcy Azerbejdżan Niemcy - Azerbejdżan
  • 08.10 / 20:45 ()    Norwegia Irlandia Północna Norwegia - Irlandia Północna
  • 08.10 / 20:45 ()    Czechy San Marino Czechy - San Marino
  • Grupa D
  • 1. Serbia 6, 12, 13-7
    2. Irlandia 6, 12, 8-4
    3. Walia 6 8, 9-5
    4. Austria 6, 8, 9-8
    5. Gruzja 6, 3, 6-10
    6. Mołdawia 6, 2, 4-15

  • 05.09 / 18:00 (Tbilisi)    Gruzja Austria Gruzja 1-2 (0-2) Austria
  • 05.09 / 20:45 (Belgrad)    Serbia Irlandia Serbia 2-2 (0-1) Irlandia
  • 05.09 / 20:45 (Cardiff)    Walia Mołdawia Walia 4-0 (2-0) Mołdawia
  • 06.10 / 20:45 (Wiedeń)    Austria Walia Austria 2-2 (1-2) Walia
  • 06.10 / 20:45 (Kiszyniów)    Mołdawia Serbia Mołdawia 0-3 (0-2) Serbia
  • 06.10 / 20:45 (Dublin)    Irlandia Gruzja Irlandia 1-0 (0-0) Gruzja
  • 09.10 / 18:00 (Cardiff)    Walia Gruzja Walia 1-1 (1-0) Gruzja
  • 09.10 / 20:45 (Belgrad)    Serbia Austria Serbia 3-2 (2-1) Austria
  • 09.10 / 20:45 (Kiszyniów)    Mołdawia Irlandia Mołdawia 1-3 (1-1) Irlandia
  • 12.11 / 18:00 (Wiedeń)    Austria Irlandia Austria 0-1 (0-0) Irlandia
  • 12.11 / 18:00 (Tbilisi)    Gruzja Mołdawia Gruzja 1-1 (1-0) Mołdawia
  • 12.11 / 20:45 (Cardiff)    Walia Serbia Walia 1-1 (1-0) Serbia
  • 24.03 / 18:00 ()    Gruzja Serbia Gruzja 1-3 (1-1) Serbia
  • 24.03 / 20:45 ()    Austria Mołdawia Austria 2-0 (0-0) Mołdawia
  • 24.03 / 20:45 ()    Irlandia Walia Irlandia 0-0 Walia
  • 11.06 / 18:00 (Kiszyniów)    Mołdawia Gruzja Mołdawia 2-2 (2-0) Gruzja
  • 11.06 / 20:45 ()    Serbia Walia Serbia 1-1 (0-1) Walia
  • 02.09 / 18:00 ()    Gruzja Irlandia Gruzja - Irlandia
  • 02.09 / 18:00 ()    Serbia Mołdawia Serbia - Mołdawia
  • 02.09 / 20:45 ()    Walia Austria Walia - Austria
  • 05.09 / 20:45 ()    Irlandia Serbia Irlandia - Serbia
  • 05.09 / 20:45 ()    Mołdawia Walia Mołdawia - Walia
  • 05.09 / 20:45 ()    Austria Gruzja Austria - Gruzja
  • 06.10 / 18:00 ()    Gruzja Walia Gruzja - Walia
  • 06.10 / 20:45 ()    Irlandia Mołdawia Irlandia - Mołdawia
  • 09.10 / 20:45 ()    Mołdawia Austria Mołdawia - Austria
  • 09.10 / 20:45 ()    Serbia Gruzja Serbia - Gruzja
  • 09.10 / 20:45 ()    Walia Irlandia Walia - Irlandia
  • Grupa E
  • 1. Polska 6, 16, 15-7
    2. Czarnogóra 6, 10, 14-7
    3. Dania 6, 10, 10-6
    4. Rumunia 6, 6, 7-7
    5. Armenia 6, 6, 7-14
    6. Kazachstan 6, 2, 4-16

  • 04.09 / 18:00 (Astana)    Kazachstan Polska Kazachstan 2-2 (0-2) Polska
  • 04.09 / 18:00 (Kopenhaga)    Dania Armenia Dania 1-0 (1-0) Armenia
  • 04.09 / 20:45 (Kluż-Napoka)    Rumunia Czarnogóra Rumunia 1-1 (0-0) Czarnogóra
  • 08.10 / 18:00 (Erywań)    Armenia Rumunia Armenia 0-5 (0-4) Rumunia
  • 08.10 / 18:00 (Podgorica)    Czarnogóra Kazachstan Czarnogóra 5-0 (1-0) Kazachstan
  • 08.10 / 20:45 (Warszawa)    Polska Dania Polska 3-2 (2-0) Dania
  • 11.10 / 18:00 (Astana)    Kazachstan Rumunia Kazachstan 0-0 Rumunia
  • 11.10 / 20:45 (Warszawa)    Polska Armenia Polska 2-1 (0-0) Armenia
  • 11.10 / 20:45 (Kopenhaga)    Dania Czarnogóra Dania 0-1 (0-1) Czarnogóra
  • 11.11 / 18:00 (Erywań)    Armenia Czarnogóra Armenia 3-2 (0-2) Czarnogóra
  • 11.11 / 20:45 (Kopenhaga)    Dania Kazachstan Dania 4-1 (2-1) Kazachstan
  • 11.11 / 20:45 (Bukareszt)    Rumunia Polska Rumunia 0-3 (0-1) Polska
  • 26.03 / 18:00 ()    Armenia Kazachstan Armenia 2-0 (1-0) Kazachstan
  • 26.03 / 20:45 ()    Czarnogóra Polska Czarnogóra 1-2 (0-1) Polska
  • 26.03 / 20:45 ()    Rumunia Dania Rumunia 0-0 Dania
  • 10.06 / 18:00 ()    Kazachstan Dania Kazachstan 1-3 (0-1) Dania
  • 10.06 / 20:45 (Warszawa)    Polska Rumunia Polska 3-1 (1-0) Rumunia
  • 10.06 / 20:45 ()    Czarnogóra Armenia Czarnogóra 4-1 (2-0) Armenia
  • 01.09 / 18:00 ()    Kazachstan Czarnogóra Kazachstan - Czarnogóra
  • 01.09 / 20:45 ()    Dania Polska Dania - Polska
  • 01.09 / 20:45 ()    Rumunia Armenia Rumunia - Armenia
  • 04.09 / 18:00 ()    Armenia Dania Armenia - Dania
  • 04.09 / 20:45 ()    Czarnogóra Rumunia Czarnogóra - Rumunia
  • 04.09 / 20:45 ()    Polska Kazachstan Polska - Kazachstan
  • 05.10 / 18:00 ()    Armenia Polska Armenia - Polska
  • 05.10 / 20:45 ()    Czarnogóra Dania Czarnogóra - Dania
  • 05.10 / 20:45 ()    Rumunia Kazachstan Rumunia - Kazachstan
  • 08.10 / 18:00 ()    Dania Rumunia Dania - Rumunia
  • 08.10 / 18:00 ()    Kazachstan Armenia Kazachstan - Armenia
  • 08.10 / 18:00 (Warszawa)    Polska Czarnogóra Polska - Czarnogóra
  • Grupa F
  • 1. Anglia 6, 14, 10-2
    2. Słowacja 6, 12, 12-4
    3. Słowenia 6, 11, 6-3
    4. Szkocja 6, 8, 9-10
    5. Litwa 6, 5, 6-11
    6. Malta 6, 0, 2-15

  • 04.09 / 18:00 (Wilno)    Litwa Słowenia Litwa 2-2 (2-0) Słowenia
  • 04.09 / 18:00 (Trnawa)    Słowacja Anglia Słowacja 0-1 (0-0) Anglia
  • 04.09 / 20:45 (Ta'Qali)    Malta Szkocja Malta 1-5 (1-1) Szkocja
  • 08.10 / 18:00 (Londyn)    Anglia Malta Anglia 2-0 (2-0) Malta
  • 08.10 / 20:45 (Glasgow)    Szkocja Litwa Szkocja 1-1 (0-0) Litwa
  • 08.10 / 20:45 (Lublana)    Słowenia Słowacja Słowenia 1-0 (0-0) Słowacja
  • 11.10 / 20:45 (Wilno)    Litwa Malta Litwa 2-0 (0-0) Malta
  • 11.10 / 20:45 (Tr)    Słowacja Szkocja Słowacja 3-0 (1-0) Szkocja
  • 11.10 / 20:45 (Lublana)    Słowenia Anglia Słowenia 0-0 Anglia
  • 11.11 / 20:45 (Trnawa)    Słowacja Litwa Słowacja 4-0 (3-0) Litwa
  • 11.11 / 20:45 (Ta'Qali)    Malta Słowenia Malta 0-1 (0-0) Słowenia
  • 11.11 / 20:45 (Londyn)    Anglia Szkocja Anglia 3-0 (1-0) Szkocja
  • 26.03 / 18:00 ()    Anglia Litwa Anglia 2-0 (1-0) Litwa
  • 26.03 / 20:45 ()    Malta Słowacja Malta 1-3 (1-2) Słowacja
  • 26.03 / 20:45 ()    Szkocja Słowenia Szkocja 1-0 (0-0) Słowenia
  • 10.06 / 18:00 (Glasgow)    Szkocja Anglia Szkocja 2-2 (0-0) Anglia
  • 10.06 / 18:00 (Lublana)    Słowenia Malta Słowenia 2-0 (1-0) Malta
  • 10.06 / 20:45 ()    Litwa Słowacja Litwa 1-2 (0-1) Słowacja
  • 01.09 / 20:45 ()    Słowacja Słowenia Słowacja - Słowenia
  • 01.09 / 20:45 ()    Malta Anglia Malta - Anglia
  • 01.09 / 20:45 ()    Litwa Szkocja Litwa - Szkocja
  • 04.09 / 20:45 ()    Anglia Słowacja Anglia - Słowacja
  • 04.09 / 20:45 ()    Szkocja Malta Szkocja - Malta
  • 04.09 / 20:45 ()    Słowenia Litwa Słowenia - Litwa
  • 05.10 / 20:45 ()    Anglia Słowenia Anglia - Słowenia
  • 05.10 / 20:45 ()    Malta Litwa Malta - Litwa
  • 05.10 / 20:45 ()    Szkocja Słowacja Szkocja - Słowacja
  • 08.10 / 18:00 ()    Słowenia Szkocja Słowenia - Szkocja
  • 08.10 / 18:00 ()    Słowacja Malta Słowacja - Malta
  • 08.10 / 18:00 ()    Litwa Anglia Litwa - Anglia
  • Grupa G
  • 1. Hiszpania 6, 16,21-3
    2. Włochy 6, 16, 18-4
    3. Albania 6, 9, 7-8
    4. Izrael 6, 9, 9-12
    5. Macedonia 6, 3, 8-13
    6. Liechtenstein 6, 0, 1-24

  • 05.09 / 20:45 (Szkodra)    Albania Macedonia Albania 2-1 (1-0) Macedonia
  • 05.09 / 20:45 (Hajfa)    Izrael Włochy Izrael 1-3 (1-2) Włochy
  • 05.09 / 20:45 (Leon)    Hiszpania Liechtenstein Hiszpania 8-0 (1-0) Liechtenstein
  • 06.10 / 20:45 (Skopje)    Macedonia Izrael Macedonia 1-2 (0-2) Izrael
  • 06.10 / 20:45 (Turyn)    Włochy Hiszpania Włochy 1-1 (0-0) Hiszpania
  • 06.10 / 20:45 (Vaduz)    Liechtenstein Albania Liechtenstein 0-2 (0-1) Albania
  • 09.10 / 20:45 (Skopje)    Macedonia Włochy Macedonia 2-3 (0-1) Włochy
  • 09.10 / 20:45 (Szkodra)    Albania Hiszpania Albania 0-2 (0-0) Hiszpania
  • 09.10 / 20:45 (Jerozolima)    Izrael Liechtenstein Izrael 2-1 (2-0) Liechtenstein
  • 12.11 / 20:45 (Szkodra)    Albania Izrael Albania 0-3 (0-1) Izrael
  • 12.11 / 20:45 (Vaduz)    Liechtenstein Włochy Liechtenstein 0-4 (0-4) Włochy
  • 12.11 / 20:45 (Granada)    Hiszpania Macedonia Hiszpania 4-0 (1-0) Macedonia
  • 24.03 / 20:45 ()    Hiszpania Izrael Hiszpania 4-1 (2-0) Izrael
  • 24.03 / 20:45 ()    Liechtenstein Macedonia Liechtenstein 0-3 (0-1) Macedonia
  • 24.03 / 20:45 ()    Włochy Albania Włochy 2-0 (1-0) Albania
  • 11.06 / 20:45 ()    Macedonia Hiszpania Macedonia 1-2 (0-2) Hiszpania
  • 11.06 / 20:45 ()    Izrael Albania Izrael 0-3 (0-2) Albania
  • 11.06 / 20:45 ()    Włochy Liechtenstein Włochy 5-0 (2-0) Liechtenstein
  • 02.09 / 20:45 ()    Hiszpania Włochy Hiszpania - Włochy
  • 02.09 / 20:45 ()    Izrael Macedonia Izrael - Macedonia
  • 02.09 / 20:45 ()    Albania Liechtenstein Albania - Liechtenstein
  • 05.09 / 20:45 ()    Macedonia Albania Macedonia - Albania
  • 05.09 / 20:45 ()    Włochy Izrael Włochy - Izrael
  • 05.09 / 20:45 ()    Liechtenstein Hiszpania Liechtenstein - Hiszpania
  • 06.10 / 20:45 ()    Izrael Hiszpania Izrael - Hiszpania
  • 06.10 / 20:45 ()    Liechtenstein Izrael Liechtenstein - Izrael
  • 06.10 / 20:45 ()    Włochy Macedonia Włochy - Macedonia
  • Grupa H
  • 1. Belgia 6, 16, 24-2
    2. Grecja 6, 12, 10-3
    3. Bośnia i Hercegowina 6, 11, 13-5
    4. Cypr 6, 7, 5-9
    5. Estonia 6, 4, 5-17
    6. Gibraltar 6, 0, 3-24

  • 06.09 / 20:45 (Zenica)    Bośnia i Hercegowina Estonia Bośnia i Hercegowina 5-0 (2-0) Estonia
  • 06.09 / 20:45 (Nikozja)    Cypr Belgia Cypr 0-3 (0-1) Belgia
  • 06.09 / 20:45 (Faro)     Grecja Gibraltar 1-4 (1-4) Grecja
  • 07.10 / 20:45 (Bruksela)    Belgia Bośnia i Hercegowina Belgia 4-0 (2-0) Bośnia i Hercegowina
  • 07.10 / 20:45 (Pireus)    Grecja Cypr Grecja 2-0 (2-0) Cypr
  • 07.10 / 20:45 (Tallin)    Estonia Estonia 4-0 (0-0) Gibraltar
  • 10.10 / 20:45 (Faro)     Belgia Gibraltar 0-6 (0-3) Belgia
  • 10.10 / 20:45 (Tallin)    Estonia Grecja Estonia 0-2 (0-1) Grecja
  • 10.10 / 20:45 (Zenica)    Bośnia i Hercegowina Cypr Bośnia i Hercegowina 2-0 (0-0) Cypr
  • 13.11 / 18:00 (Nikozja)    Cypr Cypr 3-1 (1-0) Gibraltar
  • 13.11 / 20:45 (Pireus)    Grecja Bośnia i Hercegowina Grecja 1-1 (0-1) Bośnia i Hercegowina
  • 13.11 / 20:45 (Bruksela)    Belgia Estonia Belgia 8-1 (3-1) Estonia
  • 25.03 / 18:00 ()    Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 5-0 (2-0) Gibraltar
  • 25.03 / 18:00 ()    Cypr Estonia Cypr 0-0 Estonia
  • 25.03 / 20:45 (Bruksela)    Belgia Grecja Belgia 1-1 (0-0) Grecja
  • 09.06 / 20:45 (Faro)     Cypr Gibraltar 1-2 (1-1) Cypr
  • 09.06 / 20:45 (Zenica)    Bośnia i Hercegowina Grecja Bośnia i Hercegowina 0-0 Grecja
  • 09.06 / 20:45 (Tallin)    Estonia Belgia Estonia 0-2 (0-1) Belgia
  • 31.08 / 20:45 ()    Grecja Estonia Grecja - Estonia
  • 31.08 / 20:45 ()    Cypr Bośnia i Hercegowina Cypr - Bośnia i Hercegowina
  • 31.08 / 20:45 ()    Belgia Belgia - Gibraltar
  • 03.09 / 18:00 ()     Bośnia i Hercegowina Gibraltar - Bośnia i Hercegowina
  • 03.09 / 18:00 ()    Estonia Cypr Estonia - Cypr
  • 03.09 / 20:45 ()    Grecja Belgia Grecja - Belgia
  • 07.10 / 18:00 ()    Bośnia i Hercegowina Belgia Bośnia i Hercegowina - Belgia
  • 07.10 / 20:45 ()    Cypr Grecja Cypr - Grecja
  • 07.10 / 20:45 ()     Estonia Gibraltar - Estonia
  • 10.10 / 20:45 ()    Grecja Grecja - Gibraltar
  • 10.10 / 20:45 ()    Estonia Bośnia i Hercegowina Estonia - Bośnia i Hercegowina
  • 10.10 / 20:45 ()    Belgia Cypr Belgia - Cypr
  • Grupa I
  • 1. Chorwacja 6, 13, 11-2
    2. Islandia 6, 13, 9-6
    3. Turcja 6, 11, 11-6
    4. Ukraina 6, 11, 9-5
    5. Finlandia 6, 1, 4-10
    6. Kosowo 6, 1, 3-18

  • 05.09 / 20:45 (Kijów)    Ukraina Islandia Ukraina 1-1 (1-1) Islandia
  • 05.09 / 20:45 (Zagrzeb)    Chorwacja Turcja Chorwacja 1-1 Turcja
  • 06.10 / 20:45 (Reykjavik)    Islandia Finlandia Islandia 3-2 (1-1) Finlandia
  • 06.10 / 20:45 (Konya)    Turcja Ukraina Turcja 2-2 (1-2) Ukraina
  • 09.10 / 18:00 (Tampere)    Finlandia Chorwacja Finlandia 0-1 (0-1) Chorwacja
  • 09.10 / 20:45 (Reykjavik)    Islandia Turcja Islandia 2-0 (2-0) Turcja
  • 12.11 / 18:00 (Zagrzeb)    Chorwacja Islandia Chorwacja 2-0 (1-0) Islandia
  • 12.11 / 20:45 (Odessa)    Ukraina Finlandia Ukraina 1-0 (1-0) Finlandia
  • 24.03 / 20:45 ()    Turcja Finlandia Turcja 2-0 (2-0) Finlandia
  • 24.03 / 20:45 ()    Chorwacja Ukraina Chorwacja 1-0 (1-0) Ukraina
  • 11.06 / 18:00 (Tampere)    Finlandia Ukraina Finlandia 1-2 (0-0) Ukraina
  • 11.06 / 20:45 ()    Islandia Chorwacja Islandia 1-0 (0-0) Chorwacja
  • 02.09 / 18:00 ()    Finlandia Islandia Finlandia - Islandia
  • 02.09 / 20:45 ()    Ukraina Turcja Ukraina - Turcja
  • 05.09 / 20:45 ()    Turcja Chorwacja Turcja - Chorwacja
  • 05.09 / 20:45 ()    Islandia Ukraina Islandia - Ukraina
  • 06.10 / 20:45 ()    Turcja Islandia Turcja - Islandia
  • 06.10 / 20:45 ()    Chorwacja Finlandia Chorwacja - Finlandia
  • 09.10 / 20:45 ()    Finlandia Turcja Finlandia - Turcja
  • 09.10 / 20:45 ()    Ukraina Chorwacja Ukraina - Chorwacja
  • FOTO GALERIA

    Fotoreportaże LL! ze spotkań reprezentacji Polski:

    2016 - Polska 3-2 Dania
    2015 - Polska 2-1 Irlandia
    2015 - Polska 8-1 Gibraltar
    2015 - Polska 4-0 Gruzja
    2014 - Polska 2-2 Szkocja
    2014 - Polska 2-0 Niemcy (1)
    2014 - Polska 2-0 Niemcy (2)
    2014 - Polska 0-1 Szkocja (1)
    2014 - Polska 0-1 Szkocja (2)
    2013 - Polska 5-0 San Marino
    2013 - Polska 1-3 Ukraina (1)
    2013 - Polska 1-3 Ukraina (2)
    2012 - Polska 1-1 Anglia
    2012 - Polska 1-1 Anglia
    2012 - Polska - Anglia (odwołany)
    2012 - Polska - Anglia (odwołany)
    2012 - Polska 1-0 RPA
    2012 - Polska 1-1 Rosja
    2012 - Polska 0-0 Portugalia
    2011 - Polska 2-0 Białoruś
    2011 - Polska 2-2 Niemcy
    2011 - Polska 1-1 Meksyk (1)
    2011 - Polska 1-1 Meksyk (2)
    2011 - Polska 0-1 Francja
    2011 - Polska 2-1 Argentyna
    2011 - Grecja 0-0 Polska
    2011 - Litwa 2-0 Polska
    2010 - Polska 2-2 Ekwador
    2010 - USA 2-2 Polska
    2010 - Polska 1-2 Australia
    2010 - Serbia 0-0 Polska
    2009 - Polska 0-1 Rumunia
    2009 - Czechy 2-0 Polska
    2009 - Polska w RPA
    2009 - Polska 10-0 San Marino
    2008 - Polska 2-1 Czechy
    2008 - Polska 1-1 Słowenia
    2008 - Polska 1-1 Dania
    2007 - Polska 2-0 Belgia
    2007 - Polska 3-1 Kazachstan
    2007 - Polska 5-0 Azerbejdżan
    2005 - Polska 0-2 Ekwador
    2005 - Polska 3-2 Islandia (1)
    2005 - Polska 3-2 Islandia (2)
    2005 - Polska 1-0 Walia (1)
    2005 - Polska 1-0 Walia (2)
    2005 - Polska 1-0 Walia (3)
    2005 - Polska 3-2 Austria
    2005 - Polska 1-0 Irlandia Płn.
    2005 - Polska 8-0 Azerbejdżan