Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
Biało-czerwona LL!

MŚ 2018

  • Grupa A
  • 14.06 / 17:00 (Moskwa)    Rosja Rosja - Arabia Saudyjska
  • 15.06 / 14:00 (Jekaterynburg)     Urugwaj Egipt - Urugwaj
  • 19.06 / 20:00 (Sankt-Petersburg)    Rosja Rosja - Egipt
  • 20.06 / 17:00 (Rostow)    Urugwaj Urugwaj - Arabia Saudyjska
  • 25.06 / 16:00 (Wołgograd)     Arabia Saudyjska - Egipt
  • 25.06 / 16:00 (Samara)    Urugwaj Rosja Urugwaj - Rosja
  • Grupa B
  • 15.06 / 17:00 (Sankt-Petersburg)     Maroko - Iran
  • 15.06 / 20:00 (Soczi)    Portugalia Hiszpania Portugalia - Hiszpania
  • 20.06 / 14:00 (Moskwa)    Portugalia Portugalia - Maroko
  • 20.06 / 20:00 (Kazań)     Hiszpania Iran - Hiszpania
  • 25.06 / 20:00 (Sarańsk)     Portugalia Iran - Portugalia
  • 25.06 / 20:00 (Kaliningrad)    Hiszpania Hiszpania - Maroko
  • Grupa C
  • 16.06 / 12:00 (Kazań)    Francja Australia Francja - Australia
  • 16.06 / 18:00 (Sarańsk)     Dania Peru - Dania
  • 21.06 / 14:00 (Samara)    Dania Australia Dania - Australia
  • 21.06 / 17:00 (Jekaterynburg)    Francja Francja - Peru
  • 26.06 / 16:00 (Soczi)    Australia Australia - Peru
  • 26.06 / 16:00 (Moskwa)    Dania Francja Dania - Francja
  • Grupa D
  • 16.06 / 15:00 (Moskwa)    Argentyna Islandia Argentyna - Islandia
  • 16.06 / 21:00 (Kaliningrad)    Chorwacja Nigeria Chorwacja - Nigeria
  • 21.06 / 20:00 (Niżni Nowogród)    Argentyna Chorwacja Argentyna - Chorwacja
  • 22.06 / 17:00 (Wołgograd)    Nigeria Islandia Nigeria - Islandia
  • 26.06 / 20:00 (Sankt-Petersburg)    Nigeria Argentyna Nigeria - Argentyna
  • 26.06 / 20:00 (Rostow)    Islandia Chorwacja Islandia - Chorwacja
  • Grupa E
  • 17.06 / 14:00 (Samara)     Serbia Kostaryka - Serbia
  • 17.06 / 20:00 (Rostow)    Brazylia Szwajcaria Brazylia - Szwajcaria
  • 22.06 / 14:00 (Sankt-Petersburg)    Brazylia Brazylia - Kostaryka
  • 22.06 / 20:00 (Kaliningrad)    Serbia Szwajcaria Serbia - Szwajcaria
  • 27.06 / 20:00 (Niżni Nowogród)    Szwajcaria Szwajcaria - Kostaryka
  • 27.06 / 20:00 (Moskwa)    Serbia Brazylia Serbia - Brazylia
  • Grupa F
  • 17.06 / 17:00 (Moskwa)    Niemcy Meksyk Niemcy - Meksyk
  • 18.06 / 14:00 (Niżni Nowogród)    Szwecja Korea Południowa Szwecja - Korea Południowa
  • 23.06 / 17:00 (Rostow)    Korea Południowa Meksyk Korea Południowa - Meksyk
  • 23.06 / 20:00 (Soczi)    Niemcy Szwecja Niemcy - Szwecja
  • 27.06 / 16:00 (Jekaterynburg)    Meksyk Szwecja Meksyk - Szwecja
  • 27.06 / 16:00 (Kazań)    Korea Południowa Niemcy Korea Południowa - Niemcy
  • Grupa G
  • 18.06 / 17:00 (Soczi)    Belgia Belgia - Panama
  • 18.06 / 20:00 (Wołgograd)     Anglia Tunezja - Anglia
  • 23.06 / 14:00 (Moskwa)    Belgia Belgia - Tunezja
  • 24.06 / 14:00 (Niżni Nowogród)    Anglia Anglia - Panama
  • 28.06 / 20:00 (Kaliningrad)    Anglia Belgia Anglia - Belgia
  • 28.06 / 20:00 (Sarańsk)     Panama - Tunezja
  • Grupa H
  • 19.06 / 14:00 (Sarańsk)     Japonia Kolumbia - Japonia
  • 19.06 / 17:00 (Moskwa)    Polska Polska - Senegal
  • 24.06 / 17:00 (Jekaterynburg)    Japonia Japonia - Senegal
  • 24.06 / 20:00 (Kazań)    Polska Polska - Kolumbia
  • 28.06 / 16:00 (Wołgograd)    Japonia Polska Japonia - Polska
  • 28.06 / 16:00 (Samara)     Senegal - Kolumbia
  • 1/8 finału
  • 30.06 / 16:00 (Kazań)     -
  • 30.06 / 20:00 (Soczi)     -
  • 01.07 / 16:00 (Moskwa)     -
  • 01.07 / 20:00 (Niżni Nowogród)     -
  • 02.07 / 16:00 (Samara)     -
  • 02.07 / 20:00 (Rostow)     -
  • 03.07 / 16:00 (Sankt Petersburg)     -
  • 03.07 / 20:00 (Moskwa)     -
  • 1/4 finału
  • 06.07 / 16:00 (Niżni Nowogród)     -
  • 06.07 / 20:00 (Kazań)     -
  • 07.07 / 16:00 (Samara)     -
  • 07.07 / 20:00 (Soczi)     -
  • 1/2 finału
  • 10.07 / 20:00 (Sankt Petersburg)     -
  • 11.07 / 20:00 (Moskwa)     -
  • Mecz o 3. miejsce
  • 14.07 / 16:00 (Sankt Petersburg)     -
  • Finał
  • 15.07 / 17:00 (Moskwa)     -
  • FOTO GALERIA

    Fotoreportaże LL! ze spotkań reprezentacji Polski:

    2016 - Polska 3-2 Dania
    2015 - Polska 2-1 Irlandia
    2015 - Polska 8-1 Gibraltar
    2015 - Polska 4-0 Gruzja
    2014 - Polska 2-2 Szkocja
    2014 - Polska 2-0 Niemcy (1)
    2014 - Polska 2-0 Niemcy (2)
    2014 - Polska 0-1 Szkocja (1)
    2014 - Polska 0-1 Szkocja (2)
    2013 - Polska 5-0 San Marino
    2013 - Polska 1-3 Ukraina (1)
    2013 - Polska 1-3 Ukraina (2)
    2012 - Polska 1-1 Anglia
    2012 - Polska 1-1 Anglia
    2012 - Polska - Anglia (odwołany)
    2012 - Polska - Anglia (odwołany)
    2012 - Polska 1-0 RPA
    2012 - Polska 1-1 Rosja
    2012 - Polska 0-0 Portugalia
    2011 - Polska 2-0 Białoruś
    2011 - Polska 2-2 Niemcy
    2011 - Polska 1-1 Meksyk (1)
    2011 - Polska 1-1 Meksyk (2)
    2011 - Polska 0-1 Francja
    2011 - Polska 2-1 Argentyna
    2011 - Grecja 0-0 Polska
    2011 - Litwa 2-0 Polska
    2010 - Polska 2-2 Ekwador
    2010 - USA 2-2 Polska
    2010 - Polska 1-2 Australia
    2010 - Serbia 0-0 Polska
    2009 - Polska 0-1 Rumunia
    2009 - Czechy 2-0 Polska
    2009 - Polska w RPA
    2009 - Polska 10-0 San Marino
    2008 - Polska 2-1 Czechy
    2008 - Polska 1-1 Słowenia
    2008 - Polska 1-1 Dania
    2007 - Polska 2-0 Belgia
    2007 - Polska 3-1 Kazachstan
    2007 - Polska 5-0 Azerbejdżan
    2005 - Polska 0-2 Ekwador
    2005 - Polska 3-2 Islandia (1)
    2005 - Polska 3-2 Islandia (2)
    2005 - Polska 1-0 Walia (1)
    2005 - Polska 1-0 Walia (2)
    2005 - Polska 1-0 Walia (3)
    2005 - Polska 3-2 Austria
    2005 - Polska 1-0 Irlandia Płn.
    2005 - Polska 8-0 Azerbejdżan