Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 29 marca 2012 r. godz. 07:19

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc.2

Bodziach

"Piłka nożna bez fanatyków jest jak sex bez orgazmu. To właśnie ci zapaleni kibice potęgują emocje związane z futbolem" - od tej wypowiedzi rozpoczyna się drugi odcinek kibicowskiego programu "Fanatyk. Magazyn zapalonego kibica", który swoją premierę miał wczoraj o 18:00 w stacji Polsat Play.

O tej porze ukazywać się także będą kolejne odcinki. Powtórki zaplanowano na czwartek, na godzinę 6:00, sobotę g. 11:00, niedzielę g. 17:30, poniedziałek g. 13:00 i wtorek g. 17:30. Odcinek trzeci już 4 kwietnia o godzinie 18.


Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk
Kryptonim gracz
Łazienkowska 2/3 - dokument o porażce z Widzewem
O krok od Pucharu
Kibol
Fanatycy odc. 4
Fanatycy odc.3
Fanatycy odc.2
Fanatycy odc.1
przeczytaj więcej o: , , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!