Rezerwy

Sparing: Legia II Warszawa 4-2 Ursus Warszawa

W sparingowym meczu rozegranym w Legia Training Center Legia II Warszawa wygrała 4-2 z Ursusem Warszawa. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po trafieniu Szymona Włodarczyka. Niestety chwilę później boisko z powodu groźnie wyglądającej kontuzji musiał opuścić Ariel Mosór. Po zmianie stron padło aż 5 bramek, a trzy z nich zdobyli podopieczni Tomasza Sokołowskiego.

Od początku drugiej połowy ataki rozpoczęli goście i w 66. minucie doprowadzili do wyrównaniu po strzale Mateusza Baranowskiego. Legionistom udało się jednak ponownie objąć prowadzenie w 73. minucie. Rajd prawą stroną przeprowadził Bartłomiej Ciepiela, a Wiktor Kamiński zmylił bramkarza i strzelił bramkę krzyżakiem. Sześć minut później na 3-1 podwyższył Radosław Cielemęcki, który oddał precyzyjny strzał po ziemi z 18 metrów. W ostatnich minutach szanse na bramki mieli także Gościniarek i Cholewiak, ale minimalnie chybiali. W 90. minucie po dośrodkowaniu Cholewiaka obrońca Ursusa skierował piłkę do własnej bramki, a jeszcze przed końcowym gwizdkiem wynik na 4-2 ustalił Mateusz Muszyński.

4-2 - 90' Mateusz Muszyński

Legia II: Tobiasz - Wojtysiak (73' Kwietniewski), Mosór (6' Cichocki), Astiz, Konik - Barnowski (46' Negou), Gościniarek, Pierzak (65' Cielemęcki), Warchoł (65' Ciepiela), Cholewiak - Włodarczyk (65' Kamiński)

Strzały: 15 (9) - 6 (3)