REKLAMA

Legijne akcenty w teledyskach: Kaczy Proceder - Ślad

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach ukazał się nowy klip promujący pierwszy solowy album Kaczego. W teledysku do kawałka "Ślad", w którym gościnnie dograł się Wilku WDZ, Kaczy Proceder występuje w legijnej koszulce meczowej. Nie pierwszy raz zresztą Kaczy pokazuje w klipie legijne barwy.

Płyta "Drill prawda kumple" ukazała się w połowie kwietnia nakładem Step Records. Za produkcję albumu odpowiada Szwed SWD.



Legijne akcenty w teledyskach: WUEM TPN - Tylko Propolskie Nagrania
Kaczy Proceder - Nie odbierzesz
eRKa - Legia Warszawa
Życie Warszawy 2 (remiks)
Legijne Przedmieścia
WUEM TPN - M15TRZ Polski
Lewy BRD - 2020
Jestem z Tobą
Adrenalina 2
Karat - Predyspozycje
Płyta Sektor#109
Stu(L)etnia (L)egenda
3 kawałki Sektora#109: Jedno miasto jeden klub ; Legia Warszawa ; Adrenalina
Wielkie Księstwo Warszawskie
Nasza wspólna sprawa, 100 lat Legii Warszawa
3 kolory
Bonus RPK - Witamy w stolicy
Numer wyjazdowy
Spontane - Widelec 741
Pewna Pozycja - Maciek Sulęcki
Turek - B(L)I
Sektor 109 - Mam tak samo
Legijne wydawnictwa muzyczne: Niepokonane miasto, niepokonany klub
Hej Legia gol (2013)
ZSMU - Po siedmiu latach
Urodzony Warszawiak
Wuem - "Droga legionisty"
Sportowa Warszawa
Legijne akcenty w muzyce i teledyskach
Wywiad LL! z Deobsonem
Dżambodżet: Czarną eLkę gram tylko dla legionistów!
Kafar (Dixon 37): Nie skończyłem protestu przeciwko ITI
HG - Warszawa da się lubić (teledysk)
HG - Warszawa da się lubić (audio)
Tylko Zagłębie
Szukaj tego (Dixon37)
Molesta 1998
Serce Polski
Razem Ponad Kilo (RPK)
Teledysk do "Fanatyka" Pjusa
Bananique Musicology - (L)
Teledysk do "Mamy to w kodach DNA"
Legenda Deyny
ZU "Miasto moje"
Oficjalny teledysk "Czarnej eLki" ZU
Legijna muzyka: Legia, Legia gola!
Jedno miasto jeden klub (teledysk)
Rocznica urodzin Deyny. Premiera teledysku (VIDEO)
Kolejne legijne akcenty w muzyce i teledyskach
Legijne akcenty w muzyce i teledyskach
Pjus i Life after deaf
Legia Pany i Czarna elka w sklepach
Legijne wydawnictwa muzyczne: Legia górą!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Żaba krk - 24.04.2021 / 22:44, *.3s.pl

A mi to nie przeszkadza jestem z Krakowa i znam wielu ziomków z wwa , pozdrawiam kaczego wilka i wwa

odpowiedz
N - 24.04.2021 / 18:30, *.145.220

Dlaczego on jest Kaczy a nie Kacza? Kiedys byl Kacza,na pierwszej Molescie,i w "slizgu" na wyjezdzie do Czestochowy w 95r

odpowiedz
Em - 25.04.2021 / 17:36, *.t-ipconnect.de

@N: ja jego od czasów Molesty pamiętam jako Kaczy Proceder...

odpowiedz
LukaF93 - 26.04.2021 / 03:37, *.tpnet.pl

@N: Od zawsze był jako Kaczy, a na Skandalu do nie których kawałków nawijał Kacza, bo tak się lepiej rymowało. Zresztą był kiedyś wywiad Wujka Samo Zło z Chadą, gdzie WSZ powiedział Kacza, a Chada go poprawił że ma być Kaczy.

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 24.04.2021 / 10:05, *.55.238

Ci podstarzali, zdziadziali raperzy, ubierający się jak nastolatki, wyglądają komicznie.

odpowiedz
Dyk - 24.04.2021 / 18:58, *.vectranet.pl

@ToJeAmelinium.: Ty młodniejesz wraz z czasem? To, że ci goście grają rap już tyle lat, będąc w takim wieku, świadczy o tym, że dają radę. Większość ludzi marzy o tym, żeby robić to co kochają jednocześnie zarabiając duże pieniądze i będąc sobą, a zazwyczaj jest tak, że w pewnym wieku trzeba wrzucić gajer i uważać na to co się mówi i robi.

odpowiedz
reklama kaszlu - 24.04.2021 / 20:49, *.t-mobile.pl

@ToJeAmelinium.: Te młode gołowąsy, starające się udawać gangsterów, wyglądają komicznie.

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 25.04.2021 / 17:03, *.55.238

@Dyk: Oczywiście że nie. I zgadzam się z tobą że robić w życiu to co się lubi i z tego żyć, jest świetnie, sam zresztą tak robię. Wcale mi nie chodzi że każdy musi być poważny i z kijem w dupie. Każdy powinien się ubierać jak lubi, po prostu dla mnie jakoś tak to infantylnie wygląda. Też wolę rap z lat 90.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 23.04.2021 / 23:10, *.2.134

Polecam , dobry uliczny rap, taki jak ma być
Kaczy na propsie

odpowiedz