HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Marcel Wilczek - fot. Bodziach / Legionisci.com
Marcel Wilczek - fot. Bodziach / Legionisci.com
Niedziela, 26 lutego 2017 r. godz. 08:49

Wilczek: Mecz wyglądał dziwnie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Marcel Wilczek: Spotkanie miało dość dziwny przebieg, bo z jednej strony odskakiwaliśmy przeciwnikom na 10-15 punktów, a z drugiej oni kilka razy mocno niwelowali wypracowane przez nas prowadzenie.
Zamiast odjechać Prudnikowi na dwadzieścia lub więcej punktów, w naszej grze pojawiały się przestoje, które mogły być efektem pewnej dekoncentracji. Notowaliśmy głupie straty, przez które nasza przewaga topniała do 6-7 punktów. Ćwiczymy swój press breaker, ale jakoś nie mogliśmy go zastosować. Najbardziej widoczne straty mieliśmy w końcówce konfrontacji, kiedy Pogoń niebezpiecznie zbliżyła się do naszego wyniku. Potem jednak rywale zaczęli nas faulować. Łukasz Wilczek fajnie trafiał osobiste, dzięki czemu nasza przewaga utrzymywała się na poziomie 7-8 punktów. Na szczęście finalnie wygraliśmy dziesięcioma "oczkami". Zapominamy już o tym meczu i koncentrujemy się na następnym.

Przyznam, że w tym pojedynku dobrze mi się grało i dobrze się czułem. Szczerze powiedziawszy, myślałem, że któraś z dwóch trójek, które rzucałem w pierwszej połowie, wpadnie do kosza. Niestety, żadna nie wpadła. Cały czas jednak wierzyłem w swój rzut, koledzy znajdowali mnie na pozycjach podkoszowych i sądzę, że piłki, które otrzymywałem, sprawnie wykorzystywałem. Cieszę się, że mogłem pomóc kolegom w odniesieniu zwycięstwa.

Psychicznie powolutku zaczynamy się przygotowywać do play-offów, ale jako że mamy jeszcze kilka meczów do rozegrania, to właśnie na nich się koncentrujemy. Nie ukrywam, że mamy nadzieję, iż w tym sezonie Łańcutowi jeszcze powinie się noga. Ostatnio wygrali zaledwie czterema punktami. Jeżeli zwyciężymy z pozostałymi przeciwnikami, a oni przegrają ze dwa razy, to rozgrywki zakończymy na pierwszym miejscu. Jak będzie, pokaże jednak czas. To, co musimy zrobić, to skoncentrować się na sobie, zwyciężać w każdej konfrontacji i nie oglądać się na innych.

Komentarze: (1)

Kibic (L), 26.02.2017 12:17 - *.static.ip.netia.com.pl

To nie mecz wyglądał dziwnie. To Wy dziwnie graliście.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!