HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Pacocha - fot. Bodziach / Legionisci.com
Łukasz Pacocha - fot. Bodziach / Legionisci.com
Sobota, 8 kwietnia 2017 r. godz. 12:23

Pacocha: Wypadek przy pracy

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Dobrze graliśmy do trzeciej kwarty, cały czas utrzymując prowadzenie. W ostatniej części meczu coś jednak pękło i trudno tak naprawdę na gorąco wskazać aspekt, który tę niekorzystną zmianę spowodował. Jeszcze nie zdążyliśmy tego przeanalizować. Na pewno jednak spotkamy się przed sobotnim spotkaniem i będziemy rozmawiać na temat taktyki przed drugim pojedynkiem z Basketem -
powiedział po piątkowym spotkaniu Łukasz Pacocha.

- Musimy wyciągnąć odpowiednie wnioski z piątkowej porażki, jednocześnie nie rozpamiętując tego, co zrobiliśmy źle. Z całą pewnością rywale niczym nas nie zaskoczyli. My po prostu nie możemy sobie pozwolić na to, żeby we własnej hali rzucić zaledwie 57 punktów. Taki punkt przełomowy rywalizacji stanowiły trzy trójki, które zdobyli zawodnicy z Poznania. Nie zdążyliśmy z rotacją i z pewnością będziemy próbowali grać w inny sposób, z inną taktyką w obronie. Tę piątkową porażkę musimy uznać jako wypadek przy pracy. Może to nawet dobrze, że już na samym początku dostaliśmy łupnia, bo to pokazuje, że do każdego meczu musimy być odpowiednio skoncentrowani.

- W sobotę wyjdziemy na parkiet z jeszcze lepszym nastawieniem niż w piątek, ponieważ będzie to jedno z ważniejszych spotkań w tym sezonie. Musimy doprowadzić do remisu, a potem wygrać dwa pojedynki w Poznaniu. Na pewno nie zabraknie nam zatem zaangażowania i determinacji.

Komentarze: (2)

Prośba..........., 08.04.2017 22:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Panie Pacocha. Nie obrażaj Pan inteligencji, tych co oglądali mecz. Pańska wypowiedź tylko pogrąża Pana. To była wpadka, a nie wypadek.

BHP, 08.04.2017 22:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Wypadek należało zgłosić do inspektora BHP.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!