HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Robak - fot. Woytek / Legionisci.com
Piotr Robak - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 13 maja 2017 r. godz. 14:00

Robak: Przebudzenie w trzeciej kwarcie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Cieszymy się z tego, że rywalizację z Gliwicami prowadzimy 1-0. Kluczową część meczu stanowiła na pewno trzecia kwarta, której początek wprawdzie nie był dla nas korzystny, bo rywale odskoczyli nam na bodajże jedenaście punktów, ale wówczas zaczęliśmy grać tak jak powinniśmy byli się prezentować przez całe spotkanie, tzn. skutecznie w ataku i twardo w obronie. Dzięki temu szybko dogoniliśmy przeciwników, aż w końcu punktowo ich przegoniliśmy i wypracowanego prowadzenia nie oddaliśmy już do końca pojedynku - powiedział po meczu Piotr Robak.

- No dobra, przyznaję, że pierwsza część spotkania stanowiła taką zasłonę dymną z naszej strony – chcieliśmy, żeby na parkiecie było trochę więcej emocji i żeby kibice nie opuścili hali po dwóch kwartach... Nie no, żartuję oczywiście. [śmiech] Już tak na poważnie – pierwsza połowa może nie była idealna w naszym wykonaniu, ale liczy się to, że się obudziliśmy w drugiej części konfrontacji. Zanotowaliśmy dobrą serię, trafiając rzuty trzypunktowe. Ponadto muszę dodać, że kibice ponieśli nas fenomenalnym dopingiem. Jest nam niezmiernie miło, że wygraliśmy przy wsparciu tak wspaniałej publiczności, która spowodowała, że bemowska hala po prostu „odleciała”.
Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że rozegraliśmy dopiero jeden mecz i żeby awansować, musimy wykonać kolejne kroki w tym kierunku. Dlatego w sobotę nie ma innej możliwości jak tylko podwyższyć prowadzenie. Chyba nikt zresztą nie wyobraża sobie, żeby mogło być inaczej. Dlatego bez wątpienia wyjdziemy na parkiet z mocnym nastawieniem na zwycięstwo i zrobimy wszystko, żeby pojedynek rozstrzygnąć na naszą korzyść - dodał legionista.

Komentarze: (1)

UWAŻAM, że ..........., 14.05.2017 19:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Należy kupić Wam budziki i nastawić je na odpowiednie godziny budzenia.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!