HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 9 grudnia 2017 r. godz. 09:57

Mickelson: Pracujemy ciężko aby w końcu wygrać

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Przyznam szczerze, że jestem trochę podłamany dziewiątą porażką z rzędu. Wszyscy jednak pracujemy ciężko, by móc wreszcie odnieść pierwsze zwycięstwo. Musimy po prostu jak najwięcej trenować, skupiać się na grze i nie dekoncentrować - mówi Mickelson.

- Wszystko to powinno przynieść efekt w postaci pierwszej wygranej. Myślę, że nasi fani nam w tym pomogą. Już teraz wykonują kawał naprawdę świetnej roboty i sądzę, że na Bemowie nie będzie inaczej - dodaje zawodnik.

Komentarze: (2)

Kibic (L), 09.12.2017 21:09 - *.static.ip.netia.com.pl

No właśnie. Może pracujecie ZBYT CIĘŻKO. Może jesteście ZMĘCZENI i PRZETRENOWANI ? Przecież z Polpharmą było widać to zmęczenie.

Pytanie do Mickelsona......., 09.12.2017 21:51 - *.static.ip.netia.com.pl

A jak Tobie i drużynie mają pomoc fani ? Może maja wyjść na parkiet, powiązać przeciwników i ułożyć powiązanych w rzędzie ? Facet. Nie dyskwalifikuj się takimi wypowiedziami. Bo utwierdzasz mnie w tym, że sportowcy to w większości "mięśniacy".

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!