HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hunter Mickelson - fot. Woytek / Legionisci.com
Hunter Mickelson - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 21:00

Podwójna zdobycz Mickelsona

Fumen, źródło: Legionisci.com

W wygranym meczu Legii z Czarnymi Słupsk, Hunter Mickelson zaliczył podwójną zdobycz. Podopieczny Tane Spaseva zdobył 12 punktów oraz 12 zbiórek przez 32 minuty przebywania na parkiecie. Co ciekawe, 25-latek dodatkowo aż siedmiokrotnie blokował rzuty rywali. Środkowy Legii trafił 4 z 10 rzutów za 2 pkt. oraz wykorzystał 4/5 osobistych.

Warto dodać, że Mickelson pierwsze double-double zaliczył w potyczce przeciwko... Czarnym Słupsk. Wówczas zdobył 16 pkt. i 13 zbiórek. Dla Amerykanina była to trzecia podwójna zdobycz w tym sezonie.

Komentarze: (1)

Mickelson....., 17.01.2018 17:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Mickelson był dobry i w ataku i obronie, i razem z 25-ką stworzyli duet, który miał duży wkład w wygraniu pierwszego meczu w PLK.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!