Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Niedziela, 27 maja 2007 r. godz. 11:10

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Legia.TV prezentuje: oprawa i doping na meczu z Zagłębiem

Redakcja

Aż 12 tysięcy fanów wybrało się na Łazienkowską choć Legia grała z Zagłębiem tylko o zachowanie twarzy. Piłkarzom twarzy zachować się nie udało, ale fani zgromadzeni na Żylecie na wyjście piłkarzy zaprezentowali warszawską oprawę z Syrenką i napisem "Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica" (Zawsze Niezwyciężona, Zawsze Bohaterska). W końcówce wszystkich na trybunach poniosły emocje, ale dziś po obejrzeniu powtórek trzeba przyznać, że arbiter miał racje nie uznając gola Rogera. Zapraszamy do obejrzenia dwóch kilkuminutowych filmów z trybun.


Sen o Warszawie i dwie oprawy


fot. Fumen


Doping na Żylecie


fot. AJZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!