Takesure Chinyama jesienią był testowany w Legii - fot. Mishka
REKLAMA

Chinyama ostatnim transferem

źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Napastnik Takesure Chinyama będzie ostatnim letnim transferem warszawskiej Legii. Stołeczny klub rozwiązał za to umowę z Brazylijczykiem Hugo Alcantarą. Trener Jan Urban zapowiadał, że do zespołu dołączy jeszcze jeden napastnik. Mówił również, że prowadzone są już rozmowy w tej sprawie. Zawodnikiem tym ma być Chinyama. Piłkarz z Zimbabwe mógł przyjść do warszawskiego klubu już zimą, jednak wówczas nie przypadł do gustu trenerowi Wdowczykowi i został piłkarzem Dyskobolii.

Pod koniec sezonu wykryto u niego wadę serca. Piłkarz wiosną wyjechał do Zimbabwe, gdzie ponownie został przebadany, nie wykryto poważniejszych schorzeń, i bez problemów dostał pozwolenie na grę w piłkę.

Legia rozwiązała natomiast umowę z Hugo Alcantarą. Zawodnik szuka sobie klubu na własną rękę.
W czwartek kierownictwo Legii ma ustalić 25-osobową kadrę na zbliżający się sezon. Najprawdopodobniej zabraknie w niej Juniora i Herberta Dicka.Takesure Chinyama jesienią był testowany w Legii - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.