Środa, 6 października 1999 r. godz. 20:22

Dziwny mecz?

Nasza Legia

W środ? legioniści grali w Wa?brzychu z jednym z kandydatów do awansu, Roto-Górnikiem. W wype?nionej do ostatniego miejsca hali miejskiego OSiR-u Legia zaprezentowa?a si? z bardzo dobrej strony, odnosząc jak najbardziej zas?u?one zwyci?stwo. Pierwsza po?owa spotkania by?a niezwykle wyrównana, ?adna z dru?yn nie potrafi?a wywalczy? wi?kszej przewagi. Na przerw? Legia schodzi?a z jednopunktowa strata (39-38).

Początek drugiej po?owy niczym si? praktycznie nie ró?ni? od pierwszej ods?ony. Dziwne rzeczy dzia? si? zacz??y dopiero w samej ko?cówce. Najpierw, na 5 minut przed zako?czeniem spotkania, legioniści prowadzili pi?cioma punktami, by ju? po trzech minutach przegrywa? sześcioma! Ostatecznie dwie minuty goście zagrali jednak wyśmienicie i wygrali je ró?nicą a? 16 punktów, dzi?ki czemu to oni mogli si? ostatecznie cieszy? z bardzo wa?nego zwyci?stwa.

"WyrĂł?ni?bym w tym spotkaniu ca?a dru?yn?" - powiedzia? po zako?czeniu spotkania trener Legii-KrĂłlewskie, Marek Jab?o?ski. Bo tez ca?a dru?yna na owo wyrĂł?nienie zas?u?y?a.