Niedziela, 4 lutego 2001 r. godz. 21:28

KoszykĂłwka: Wysoka pora?ka

Woytek, źródło: w?asne

Koszykarze warszawskiej Legii nie sprostali we w?asnej hali Brokowi S?upsk i ulegli 96-113. Mecz rozpoczą? si? fatalnie po kilku minutach Legia przegrywa?a ju? 0-8. Pierwsza kwarta zako?czy?a si? 10-cio punktowym prowadzeniem gości 21-31. W drugiej kwarcie bylo niewiele lepiej, wi?c do szatni koszykarze schodzili przegrywając 47-63. W przerwie odby? si? konkurs... który jednak w ?adnym stopniu takowego nie przypomina?. Trzecia kwarta... i kolejne osiem punktów straty (22-28). Najlepiej legioniści zagrali w ostatnich 10 minutach, wygrywając 27-22. Jednak to nie mog?o pomóc w zwyci?stwie.

Za tydzie? do Warszawy przyje?dza Zepter Śląsk Wroc?aw. Na ten macz na pewno specjalnie zmobilizują si? kibice Legii. Wszystkich zapraczymy w sobot? na godzin? 17 do hali Legii na Bemowie.