Sobota, 24 lutego 2001 r. godz. 10:39

Ostatni mecz w Hiszpanii: Legia 3-2 Dalian Pekin

Woytek, źródło: Gazeta Wyborcza/PAP

Pi?karze Legii Warszawa pokonali w piątek Dalian Wanda Pekin 3-2 (2-0) w meczu sparingowym na zako?czenie zgrupowania w Hiszpanii.

Pierwsza bramka dla Legii pad?a w 37 minucie. Najskutecziejszy pi?karz Cezary Kucharski wykorzysta? dośrodkowanie Marka Citki z rzutu ro?nego - strzelając tym samym swoją 10 bramk?. Dwie minuty pó?niej po indywiualnej akcji na 2-0 podwy?szy? Marcin Mi?ciel. Odda? bardzo ?adny strza? w sam róg bramki z ponad 20 metrów.

Trzeciego gola po zmianie stron do?o?y? w 73 minucie Tomasz Jarz?bowski.

"Naj?adniejszą bramk? strzeli? Tomasz Jarz?bowski, który g?ową, po zagraniu z rzutu ro?nego Giuliano, pokona? chi?skiego bramkarza." - powiedzia?
Ireneusz Zawadzki, kierownik sto?ecznego zespo?u.

Legioniści zagrali w sk?adzie:

Robakiewicz - Jarz?bowski, Zieli?ski (46' Magiera), Murawski (46' Wojtala) - Giuliano, Karwan, Majewski, Citko (46' Piekarski), Kie?bowicz (46' Soko?owski) - Mi?ciel, Kucharski (46' Czereszewski)

Dziś o godzinie 19:00 dru?yna ląduje na Ok?ciu. Pozosta?y czas do rozpocz?cia sezonu pi?karze b?dą przygotowywa? si? w kraju.