Sobota, 24 lutego 2001 r. godz. 12:13

Znakomity bilans!

Woytek

Podczas przygotowa? do rundy jesiennej pi?karze Legii rozegrali 13 gier sparingowych i ani razu nie zeszli z boiska pokonani! Trzy razy notowaliśmy remisy i a? dziesi?? zwyci?stw. Tak?e bilans bramkowy jest imponujący: 32-12.

Zdecydowanie najskuteczniejszym pi?karzem jest Czarek Kucharski, kĂłry w 12 meczach zdoby? 10 goli. Po cztery trafienia zanotowali: ?ukasz Mierzejewski i Mi?ciel. Trzy gole zdoby? Tomasz Jarz?bowski, Marcin Bojarski i Tomasz Soko?owski. Dwa rzuty karne wykorzysta? Giuliano. Po jednym golu zdobyli jeszcze: Marek Citko, Bartosz Karwan i Tomasz Kie?bowicz.

W bramce Legii wyst?powali Zbigniew Robakiewicz i Artur Boruc. Ten pierwszy zagra? tylko trzy ca?e spotkania, trzy po 45 minut i w jednym 30 minut. Robak 5 razy wyciąga? pi?k? z siatki.

Jego zmiennik Artur Boruc gra? zdecydowanie wi?cej. Zaliczy? ca?ych 6 meczy, w trzech wystąpi? po 45 minut oraz w jednym 60 minut. Przeciwnicy strzelili mu siedem goli.