Środa, 28 lutego 2001 r. godz. 21:14

Reprezentacja: Polska 4-0 Szwajcaria!

Woytek

Efektowne zwyci?stwo odnios?a reprezentacja Polski na Cyprze, pokonując Szwajcari? a? 4-0. Pierwsze dwie bramki pad?y w pierwszej po?owie. W 21 minucie trafi? Olisadebe, a tu? przed ko?cem tej ods?ony wy?o?y? pi?k? na pustą bramk? legioniście Bartoszowi Karwanowi.

W drugiej po?owie gole zdobyli jeszcze: Tomasz Hajto w 60 minucie z rzutu karnego oraz Jacek KrzynĂłwek w ostatnich sekundach meczu.

Polacy zagrali w sk?adzie:

Polska: Dudek (46' Matysek) - K?os, Zieli?ski (70' M. Zając), Micha? ?ew?akow (46 Kukie?ka), Ko?mi?ski, Hajto, Świerczewski, Karwan, Zdebel (46' Krzynówek), Krysza?owicz (46' Marcin ?ew?akow), Olisadebe (80' Kie?bowicz)