Poniedziałek, 12 marca 2001 r. godz. 11:36

III liga: Legia II 2-1 Wigry

Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

Rezerwy Legii wygra?y z Wigrami Suwa?ki 2-1 i zmniejszy?y strat? do prowadzącej Gwardii do 4 punktów.

W 13 min. Wojtaś w zamieszaniu podbramkowym wykorzysta? podanie Siciaka i by?o 1-0. Drugiego gola Legia zdoby?a dopiero w 66. min. Dośrodkowanie Wojtasia na bramk? zamieni? Siciak. Wynik na 2-1 ustalono pi?? minut pó?niej. Czykier dok?adnie wykona? rzut wolny, po którym pi?k? w siatce umieści? Wojtulewicz.

Dziesi?? minut przed ko?cem s?dzia podytkowa? karnego dla gości. Tomar strzeli? pot??nie, ale ?ykowski obroni?. Potem inicjatyw? znowu przej?li miejscowi. Pi?? minut przed ko?cem g?ową na poprzeczk? bramki gości pos?a? Ciśli?ski. W ostatnich sekundach spotkania z karnego dla Legii nie wykorzysta? D?bi?ski - trafi? w poprzeczk?. [Legia II]