Sobota, 17 marca 2001 r. godz. 21:18

Konferencja po meczu z Radzionkowem

Micha? Szmitkowski, źródło: w?asne

Jan ?urek (trener Ruchu): - Przegraliśmy wysoko, bo a? 3-0. Legia wygra?a zas?u?enie, ale mam ogromne pretensje do swojego zespo?u. Tyczy si? to g?ównie pierwszej po?owy gdzie powinniśmy spokojnie strzeli? dwie bramki. W drugiej po?owie graliśmy za ma?o konsekwentnie. Straciliśmy gola po sta?ym fragmencie gry, gdzie Mi?ciela odpuści? Madej, który ma 190 cm. wzrostu. Od momentu strzelenia bramki przez Legi? przestaliśmy gra?. G?upi faul Myszora dobi? ju? zespó?. Co tu du?o mówi?, mamy problemy. Mam pretensje do zespo?u, ?e nie podją? walki w drugiej po?owie. Gratuluj? Legii zwyci?stwa, bo by?a lepsza w przekroju ca?ego spotkania.

Krzysztof Gawara (trener Legii): - W pierwszej po?owie by?o doś? ci??ko, nie mogliśmy si? przebi? przez szczelną obron? dru?yny Ruchu. Niestety pope?niliśmy dwa bardzo powa?ne b??dy po których mogliśmy straci? bramki. Musia?em w przerwie u?y? kilku mocniejszych s?ów w stosunku do moich graczy. To, ?e nie przegrywaliśmy do przerwy mo?emy zawdzi?cza? tylko Zbyszkowi Robakiewiczowi. Czerwona kartka dla zawodnika Ruchu Radzionków pomog?a nam w odniesieniu ko?cowego sukcesu. Mogliśmy oczywiście wygra? wy?ej, ale ciągle szwankuje skutecznoś?. Mam nadziej?, ?e dzisiejsze 3-0 jest dobrym zwiastunem na przysz?oś? dla Legii.