NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 8 kwietnia 2000 r. godz. 13:17

Tylko zwycięstwo! Legia - Petro

Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

Bojowe nastroje panują w szeregach legionistów przed dzisiejszym meczem z Petro. Drugi trener Jacek Kazimierski powiedział: "Każdy inny wynik niż zwycięstwo jest dla nas nie do przyjecia. Z Petro mamy do wyrównania rachunki, ale nie tylko z Petro. W poprzedniej rundzie mało przegrywaliśmy, ale za to sporo spotkań zremisowaliśmy. Teraz trzeba nadrabiać zaległości."

Legia nie przegrała spotkania z polskim zespołem, odkąd prowadzi ją Franciszek Smuda. "Może być jednak tak paradoksalnie, że do końca sezonu nie przegramy meczu, a mistrzostwa nie zdobędziemy. Do końca jest jeszcze dziewięć kolejek. Obejrzymy mecz w Chorzowie i zobaczymy, jaką wartość przedstawia Polonia. Na Cichej każdemu jest ciężko. My jednak przede wszystkim liczymy na siebie. A Polonia? Przyjdzie czas, że zacznie przegrywać." - poiwedział Kazimierski.

Petro zagra w Warszawie bez odsuniętego za kartki obrońcy Mike'a Mouzzie.
Dzięki temu w pierwszej jedenastce zagra być może Jerzy Wojnecki, który do
Petro przeszedł właśnie z Legii...


2
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.