REKLAMA

454/455. ŚWIĄTECZNY numer Naszej Legii

Woytek - Wiadomość archiwalna

Już od wtorku w sklepach Pelcowizna i sklepiku przed Trybuną Krytą, a od środy także w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce nabywać można najnowszy, Świąteczny (i PODWÓJNY zarazem) 454/455 numer Tygodnika "Nasza Legia". Na 64 stronach znajdziecie między innymi:

- „KIEŁBIK” świątecznie - "Szczególne Święta". "Muszę przyznać, że to moje ulubione święta. Mają niepowtarzalną atmosferę i zawsze czekam na nie z utęsknieniem."

- WIESŁAW GILER - "Legia to My - wszyscy!" - tradycyjna rozmowa z wydawcą i Naczelnym NL

- Świąteczne zwyczaje - "Hristos se rodi" - jak ten szczególny czas spędzają: CHOTO, OUATTARA i DJOKOVIĆ
- DARIUSZ WDOWCZYK - "Na swoim terenie". "Trzy miesiące pracy - tyle czasu wystarczyło Dariuszowi Wdowczykowi, żeby Warszawa chodziła uśmiechnięta i z nadzieją oczekiwała rundy wiosennej, a Legia miała realne szanse na mistrzostwo."
- Temat tygodnia - transfery Legii - przedstawiamy nowych legionistów: EDSONA LUIZA DA SILVĘ, BRONOWICKIEGO i GOSTOMSKIEGO
- DANUTA DMOWSKA - "Fajnie się wyginacie!" - rozmowa z mistrzynią świata o wrażeniach z meczu Legia - Arka oraz wizyta NL na turnieju szermierczym na Woli, gdzie Danka zdobyła srebrny medal
- Legionista MICHAŁ FIGURSKI - "Jestem telehoolsem!". "Od 11 lat pracuje w rozgłośniach radiowych, od trzech prowadzi 'najbardziej rockującą stację w mieście'. Oprócz muzyki, dyrektor programowy Antyradia - Michał Figurski ma jeszcze inną pasję - Legię. Naszej Legii opowiada o swoim wieczorze kawalerskim, prowokacjach w Krakowie oraz o... Edwardzie Lutczynie."
- Bilans roku - Alfabet niealfabetyczny KOWALSKIEGO
- Bilans rundy - "Jedna runda, dwa oblicza" - czyli podsumowanie Legii jesienią
- Bilans rundy - "Wisła, Legia i długo nic" - czyli podsumowanie ligi jesienią
- Bilans 2005 - "Cel zrealizowany" - czyli podsumowanie reprezentacji i legionistów w kadrze
- Bilans jesieni - rezerwy, młodzież oraz CWKS
- Wspomnienia - historia. "STANISŁAW TERLECKI: Legia - rodzinna tradycja"
- Wspomnienia kibica - "Powróćcie do wspomnień" - wspomina WIKTOR BOŁBA
- Skazani na Legię - ARTUR BORUC
- Podsumowanie roku - KIBICE LEGII - "Burzliwy rok". "W mijającym roku kibice Legii z pewnością się nie nudzili. W legijnym światku działo się dużo i szybko, a zwroty akcji przypominały dobry sensacyjny film."
- KIBICE LEGII - podsumowanie wyjazdów '2005
- Podsumowanie - Liga ultras - "Jednak Lech!" - "Jak zwykle każdą edycję Ligi Ultras kończymy zbiorczym podsumowaniem. Tradycyjnie nasze zestawienia podzieliliśmy na kilka kategorii, jednak z najważniejszej z nich jasno wynika, że najlepszą ekipą kibicowską Ligi Ultras rundy jesiennej 2005/06 jest Lech Poznań!"
- Z Łazienkowskiej - Transfery - Jeleń do Legii?, Magiera i Sokołowski do Łęcznej?; Kontrowersje wokół spikera; Gala PN - nie „odkryli” Fabiana; Plan przygotowań do wiosny; Koniec seansów - bez Heidtman; Internetowa inicjatywa: Walka o stadion; Zapaśnicy wygrywają.
- Nowa formuła KONKURSU NL - do wygrania płyty DVD "Historia Futbolu", t-shirty A&T oraz szaliki Legii
- Specjalny KONKURS ŚWIĄTECZNY
- Felietony - ZARZECZNY, PIĄTEK i KOWALSKI
- PLAKATY - Legia (kalendarz) oraz reprezentacja Polski
- MEGAPOSTER - 300 x 800 mm - NAJLEPSZE OPRAWY 2005 ROKU
- I wiele innych spraw związanych z Legią!

Więcej w wydaniu papierowym. Polecamy! Zapraszamy także na naszą stronę internetową: www.naszalegia.pl

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.