REKLAMA

Legia rozmawia z Olszarem

źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Sebastian Olszar, były zawodnik Polonii, chce walczyć z Legią o mistrzostwo Polski. Napastnik jest już po pierwszych rozmowach z Dariuszem Wdowczykiem. Do końca roku powinno się wyjaśnić, czy zagra na Łazienkowskiej. "Legia? Ta opcja jest prawdopodobna. Ale nie mogę na razie o tym mówić. Rozważam też wyjazd za granicę. Chcę wrócić do gry. Czy po takiej przerwie jestem w stanie grać w ekstraklasie? Nigdy nie czułem się lepiej! Wreszcie zniknął ból, z którym musiałem żyć przez pięć lat. Przez tyle czasu lekarze nie potrafili ustalić trafnej diagnozy i zamiast stawu leczyli mi więzadła" - mówi piłkarz. Wdowczykowi przypadł do gustu styl gry Olszara. A poza tym zawodnik jest w tej chwili bezrobotny i Legia mogłaby go wziąć za darmo.
Olszar już dwa lata temu był bliski przejścia do Legii. Wyjechał jednak do Anglii. Od pół roku nie kopnął jednak piłki. Przechodził rehabilitację po skomplikowanej operacji stawu kolanowego. Legię interesuje na razie krótkoterminowy kontrakt - 6 lub 12 miesięcy. Jeśli piłkarz sprawdzi się na Łazienkowskiej, a kontuzje będą go omijały, może zostanie zatrudniony na dłużej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.