Legia 2-2 FK Jablonec

meLo, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14:15 rozpoczął się pierwszy sparingowy mecz legionistów na cypryjskim zgrupowaniu. Już w 3. minucie prowadzenie drużynie Dariusza Wdowczyka dał Piotr Włodarczyk. W 21. minucie drugą bramkę ponownie zdobył "Włodar". W 39. minucie Choto faulował tuż przed polem karnym piłkarza Jablonca, jednak sędzia podyktował jedenastkę. Na bramkę zamienił ją Hušek. Do przerwy Legia wygrywała 2-1.

W drugiej połowie legioniści zagrali zupełnie nową jedenastką. W 60. minucie Czesi zdobyli wyrównującego gola. Jego autorem był Kordula. W 67. minucie legioniści wywalczyli rzut karny. Do piłki podszedł Marcin Burkhardt i... nie zdołał pokonać bramkarza Jablonca. W ostatnich minutach "Wojskowi" przeważali, ale wynik nie uległ zmianie.
Legia Warszawa 2-2 (2-1) FK Jablonec
1-0 - 3 min. Piotr Włodarczyk
2-0 - 21 min. Piotr Włodarczyk
2-1 - 39 min. Lubos Hušek (karny)
2-2 - 60 min. Michal Kordula
67. min. Marcin Burkhardt (niewykorzystany karny)

Skład Legii (I połowa): Fabiański - Szala, Choto, Rzeźniczak, Edson - Karwan, Surma, Vuković, Guerreiro - Janczyk, Włodarczyk
Skład Legii (II połowa): Mucha - Bronowicki, Ouattara, Rosłoń, Chałas - Djoković, Szałachowski, Burkhardt, Kiełbowicz - Kucharski, Gottwald.

Skład FK Jablonec: Špit, Pončák, Svojtka, Hrotek, Baranek, Hušek, Weber, Klapka, Musil, Smíšek, Lafata