REKLAMA

Prezentacja drużyny na Torwarze

Woytek, źródło: własne/TVN24 - Wiadomość archiwalna

W tym roku Legia obchodzi 90-lecie istnienia. Od kilku miesięcy trwają przymiarki do różnych imprez związanych z tą rocznicą. Niedawno pisaliśmy o tym, że Legia chce zaprosić do Warszawy na mecz towarzyski słynny Juventus Turyn. Nawet jeżeli nie uda się tego planu zrealizować, to możemy spodziewać się, że na stadionie Legii nie zabraknie drużyny formatu Bayeru czy Bayernu Monachium, z którymi "Wojskowi" grali latem.

Jesienią nie doszła do skutku oficjalna prezentacja drużyny. Rok temu Klub zorganizował imprezę w sali kinowej w Multikinie, gdzie mogło zmieścić się niewiele ponad 500 osób - mimo to impreza była bardzo udana. Tym razem prezentacja zapowiada się jeszcze bardziej okazale. Odbędzie się ona 28 lutego w hali Torwaru. "Takiej imprezy jeszcze nie było w naszym klubie, jak również w polskiej piłce nożnej. Przygotowaliśmy atrakcje dla ponad 3,5 tysiąca osób." - mówi Kornel Eljaszewicz, szef działu sponsoringu i promocji KP Legia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.