REKLAMA

Surma ocenia nowych

źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Kapitan Legii Łukasz Surma ocenił przed rundą wiosenną nowe nabytki Legii. Oto co powiedział na temat każdego z nich:

Cezary Kucharski - Nie chciałbym oceniać Cezarego Kucharskiego jako nowego piłkarza. W Legii jest po raz czwarty, rozegrał w jej barwach blisko 200 spotkań. Każdy kibic wie, kto to jest Czarek i ile zrobił dla naszego klubu. "Kucharz" w Mrągowie nie przechodził z innymi chrztu. Często prosimy go o radę w ważnych dla drużyny sprawach. Tak jakby nigdy z Legii nie odchodził.
Edson da Silva - Pokazał podczas spotkań, że będzie sporym wzmocnieniem drużyny. Ci, którzy nie wierzyli w jego możliwości powinni zdjąć przed nim czapki z głów. To starszy, doświadczony zawodnik, który grał w dobrych klubach.
Roger Guerreiro - Będzie nie uzupełnieniem, ale wzmocnieniem składu. To dobry zawodnik, który pomoże nam wywalczyć mistrzostwo. Zaskakuje także ogromnym samozaparciem w nauce języka polskiego. Gdy tylko pozna jakieś nowe polskie słowo, głośno je wymawia i się śmieje.
Grzegorz Bronowicki - Udowodnił swoja grą w meczu z Crveną Zvezdą, że także będzie wzmocnieniem zespołu. Spokojny i małomówny, jak każdy nowy. Widać, że Legia robi na nim wrażenie.
Michał Gottwald - Stylem gry przypomina Stanko Svitlicę. Na boisku go nie widać, ale potrafi strzelać gole. Chciałbym, żeby osiągnął tyle, co Stanko.
Artur Chałas - Jest młody, zdolny i utalentowany. Jeśli chce dorównać Kiełbowiczowi albo Edsonowi, musi sporo popracować.
Maciej Gostomski - Mam nadzieję, że dzięki trenerowi Dowhaniowi wyrośnie na bramkarza klasy Boruca i Fabiańskiego. Ma na to zadatki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.