REKLAMA

Wyjazd do Płocka

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jutro rusza sprzedaż biletów na sobotni mecz z Wisłą w Płocku. Niestety, dla warszawskich fanów przeznaczono tylko 300 wejściówek, podczas gdy zapotrzebowanie jest kilkakrotnie większe. Przedstawiciele klubu z Płocka zapowiadają, że tylko tylu kibiców wejdzie na sektor gości. Otrzymaliśmy także informację, że fani z Warszawy udający się na to spotkanie już od rogatek miasta eskortowani będą przez policję bezpośrednio na parkingi przy stadionie Wisły. "300 biletów to wymysł policji i miasta, nie nasz. My zwróciliśmy się do tych instytucji o zwiększenie tej puli do 500 sztuk, jednak nie uzyskaliśmy na to zgody.
Gdyby to ode mnie zależało, wpuściłbym tylu kibiców Legii, ilu by było trzeba." - powiedział Naszej Legii prezes Wisły Płock Krzysztof Dmoszyński.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie Klubu w dniu 14 kwietnia (piątek) w godz. 10:00 – 16:00 tylko i wyłącznie dla posiadaczy kart Klubu Kibica. W trakcie sprzedaży będzie tworzona lista zawierająca: nazwisko i imię, PESEL lub datę urodzenia i imię ojca, nr karty Klubu Kibica, nr biletu, która zostanie przesłana organizatorowi.

Tym razem nie będzie organizowany wspólny przejazd, kibice do Płocka muszą udać się na własną rękę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.