REKLAMA

"Oli" do Legii?

Woytek, źródło: Fakt/Dziennik - Wiadomość archiwalna

We wczorajszej ("Super Express") i dzisiejszej prasie pojawiły się informacje, że trener Dariusz Wdowczyk zainteresowany jest sprowadzeniem do Legii Emmanuela Olisadebe. "Nigeryjczyk z polskim paszportem to jeden z ulubionych piłkarzy "Wdowca" od czasów, gdy pracowali razem w Polonii Warszawa. Trener chciał ściągnąć Olisadebe do Legii już pod koniec zeszłego roku. Były napastnik reprezentacji Polski siedział na ławce rezerwowych w Panathinaikosie Ateny i szukał nowego klubu. Okazał się jednak za drogi dla warszawiaków i wybrał ofertę angielskiego Portsmouth." - pisze dzisiejszy Fakt.
Natomiast "Dziennik" podaje tę informację jako "plotkę dnia". "Emmanuel Olisadebe - mieszkający obecnie w Porthsmouth, gdzie jest zatrudniony jako piłkarz - ma wzmocnić warszawską Legię. Najwyraźniej odżyły stare uczucia. Kiedy Olisadebe robił karierę w Polonii Warszawa Wdowczyk prowadził tę drużynę. Tyle, że były reprezentant Polski był wtedy o kilka lat młodszy i sprawniejszy" - komentuje "Dziennik".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.