REKLAMA

Pierwsze fety za nami!

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W środę wieczorem na Starówce zebrało się, według różnych relacji, 1-3 tysiące osób, które świętowały tytuł mistrzowski zdobyty przez Legię w Zabrzu. Tuż po godzinie 1 w nocy autokar z mistrzami dotarł na Łazienkowską i tam piłkarze, trenerzy, zarząd i kilkuset kibiców wspólnie przez kilkadziesiąt minut bawili się przed trybuną Krytą. Strzelały szampany, piłkarze rozdawali koszulki, pozbywali się czapeczek, dresów itp. Cała drużyna ustawiła się na balkonie i trwała niczym niezmącona zabawa :-)

Już dziś zapraszamy Was do częstego odwiedzania naszego serwisu, bo mamy mnóstwo materiałów (zdjęcia, filmiki), które sukcesywnie będziemy zamieszczali na naszych łamach. Legia Mistrz!
Jeżeli chodzi o fetę, to bezpośrednio po sobotnim meczu z Wisłą Kraków, to na pewno nie będzie przejazdu piłkarzy na Starówkę. Natomiast jest szansa na to, że będzie postawiony telebim na mecz! W ciągu najbliższych 2 dni wyjaśni się także sprawa fety organizowanej przez klub - ma odbyć się ona w niedzielę. O wszystkim poinformujemy natychmiast, gdy zapadną decyzje.


Tak świętowali legioniści w nocy na Łazienkowskiej:fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.