Grali przyjaciele

III liga dla Olimpii! Pewna wygrana w Ełku zapewniła awans naszym przyjaciołom z Elbląga. Od nowego sezonu Olimpia występować będzie w trzeciej lidze. Niestety awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej nie uda się Zagłębiu Sosnowiec. Dziś Zagłębie przegrało na własnym boisku z Jagiellonią Białystok 1-2. To właśnie "Jaga" zmierzy się w barażach o Orange Ekstraklasę z Arką Gdynia.
IV liga: Mazur Ełk 1-4 Olimpia Elbląg
Olimpia pewnie pokonała spadkowicza z IV ligi 4-1. Bramki dla Olimpii zdobyli Krzysztof Wierzba (2), Łukasz Nadolny i Marcin Sierechan. Ostatni mecz w sezonie za tydzień - 17 maja o 16. Przeciwnikiem będą Orlęta Reszel.

II liga: Zagłębie Sosnowiec 1-2 Jagiellonia Białystok
Około 8 tysięcy osób przyszło w sobotę na Stadion Ludowy by pomóc Zagłębiu w arcyważnym meczu z Jagiellonią. Zwycięzca tego spotkania gwarantował sobie bowiem grę w barażach o I ligę. Niestety w 37. minucie goście objęli prowadzenie i utrzymywało się ono aż do 77 minuty, kiedy to do wyrównania doprowadził Lachowski. Nadzieje fanów Zagłębia nie trwały jednak długo bo już 5 minut później białostocczanie zdobyli drugiego gola i wygrali 2-1.