REKLAMA
REKLAMA

Sposób na Szachtara

Mishka, źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Po ostatnich trzech porażkach piłkarze Legii muszą bardzo szybko pozbierać się i w zbliżającym się meczu z Szachtarem zagrać na 100% swoich możliwości. Sytuacja kadrowa w zespole jest tragiczna. Czym więc może zaskoczyć trener Wdowczyk? Powinien popracować nad aspektem psychicznym, motywacją. Tylko "gryząca trawę" Legia jest w stanie odrobić straty z Doniecka. Aby wyeliminować wszelkie niepożądane działania, odciąć od świata zewnętrznego, Wdowczyk zabiera legionistów na krótkie zgrupowanie przed Szachtarem.
Rozpocznie się ono po poniedziałkowym popołudniowym treningu, a skończy przed samym spotkaniem. Miejmy nadzieję, że praca na tym zgrupowaniu pomoże Wojskowym uwierzyć w swoje możliwości i przełamać złą passę.

Szachtar wystąpi przeciwko Legii lekko osłabiony. Podczas ostatniego meczu kontuzji doznał jeden z najlepszych piłkarzy donieckiej drużyny - Matuzalem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.