REKLAMA

Wypowiedzi pomeczowe

Tomek Janus i Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Łukasz Fabiański: Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa, bo było nam ono potrzebne. Zagraliśmy dobre spotkanie. Mieliśmy dużo sytuacji, ale niestety w końcówce znów w naszą grę wkradło się trochę nerwowości. Powinniśmy wcześniej dołożyć jeszcze dwie bramki, żeby podkreślić nasze zwycięstwo. Tym bardziej, że mieliśmy ku temu okazje. Długie spodnie założyłem ze względów zdrowotnych, bo mam obtartą nogę.

Łukasz Surma: Po meczu nie było wielkiej radości. Powinniśmy wygrać 6-0 a skończyło się 3-2 po nerwowej końcówce. Niedosyt więc pozostał. Cieszą jednak trzy punkty. Po sromotnej porażce z Szachtarem, potrafiliśmy się podnieść i wygrać. Górnik wbrew pozorom nie jest słabą drużyną. Gra tam kilku piłkarzy, którzy w ligowej piłce są znani od wielu lat. Zmarnowałem dziś doskonałą okazję, ale uważam, że wszystko zrobiłem dobrze. Zdecydowałem się na strzał w długi róg po przyjęciu piłki, ale gola nie było. Pokazaliśmy dziś charakter, ale nasza gra nie była za dobra. Ostatnio jesteśmy bez formy, ale teraz pora na zgrupowanie, na którym popracujemy nad nią. Po powrocie będziemy prezentować się dużo lepiej.

Piotr Włodarczyk: Chcieliśmy zdecydowanie od samego początku meczu narzucić swoje tempo gry i zagrać agresywnie. Udało nam się to, Górnik nie stworzył sobie żadnej sytuacji. W drugiej części w naszą grę wkradło się trochę luzu i górnikowi udało się strzelić dwie bramki, przez co mieliśmy nerwówkę, tak jak w poprzednim sezonie. Historia lubi się powtarzać, na szczęście wygraliśmy zdobyliśmy 3 punkty i z tego trzeba się cieszyć. Przy golu Marcin mocno uderzył, piłka jeszcze po rykoszecie od obrońcy poleciała w moją stronę i zrobiłem tylko minimalny ruch kolanem i wpadła do siatki.Piotrek Włodarczyk w akcji podczas meczu z Górnikiem - fot. Mishka


Drużyna dziękuje kibicom za doping - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.