Okładka 524 numeru Naszej Legii
REKLAMA

524. numer Naszej Legii

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Już od wtorku w sklepach Pelcowizna i sklepiku ABJ Sport przy Łazienkowskiej 1/3 róg Czerniakowskiej, a od środy także w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce nabywać można najnowszy, 524 numer Tygodnika "Nasza Legia". Znajdziecie w nim między innymi:

- Legia - Korona - "Korona utrącona!". "Legia wraca do gry! Warszawianie pokazali Koronie miejsce w szyku. Kielczanie, którzy mają wyraźną chrapkę na królewskie insygnia, musieli obejść się smakiem: „wojskowi” wciąż mocno dzierżą berło i koronę. Kolejna bitwa wygrana, a wojna wciąż trwa!"
- Mecz na trybunach - "Euforia!". "Na taki mecz czekaliśmy! Radości z goli strzelanych Arce czy Wiśle Płock nie da się porównać ze smakiem bramek aplikowanych drużynie, która – ponoć – ma zamiar odebrać naszej Legii mistrzowską koronę. Od pierwszej minuty pobytu na Łazienkowskiej „Scyzory” dostały wyraźny sygnał – tu łatwo nie będzie. Jeśli byłaby taka konieczność, kibice „wojskowych” rykiem gardeł zmietliby Koronę z powierzchni ziemi."
- Z Łazienkowskiej - Euro 2012 u nas! ; Edson odchodzi?! ; Legia osłabiona ; Wszystkie terminy ; Młodzież do Legii ; "Pułkownik" odznaczony ; Wciąż bez projektu ; Bilety na Wisłę
- Zapowiedź meczu z Wisłą - "Wykorzystać słabość!". "Obie drużyny beznadziejnie rozpoczęły rundę wiosenną. W obu doszło do zmiany trenera. Legia pod wodzą Jacka Zielińskiego zaczęła wygrywać. Wisła, prowadzona obecnie przez Kazimierza Moskala, z Łęczną wygrała po raz pierwszy od sześciu spotkań. Obaj szkoleniowcy doskonale znają swoje zespoły, jednak będą prowadzić je tylko do końca obecnego sezonu"
- Pamiętnik Bronka - "Pojechać z Koroną". "Umiejętność gotowania to rodzinna cecha Bronowickich. Zarówno Piotr jak i Grzegorz świetnie radzą sobie w kuchni,
obydwaj też twierdzą, że bardzo to lubią. Starszy „Bronek” lubuje się w przeróżnych przyprawach, których swoim dietetycznym potrawom nie szczędzi".
- Wisła Płock - Legia - "Dr Władeczek & Mr. Nędza". "Kiedy Robert Louis Stevenson napisał „Niezwykły przypadek dr Jekkyla i pana Hyde'a”, nie mógł wiedzieć, że wiele lat później narodzi się piłkarski odpowiednik jego bohatera. Piotr Włodarczyk jest albo nieporadnymi doprowadzającym do szewskiej pasji panem Nędzą, albo skutecznym profesjonalistą, doktorem Władeczkiem. Na nieszczęście miejscowej drużyny w ubiegły wtorek w Płocku pojawił się ten drugi, czego efektem był wynik 0:3"
- Wisła Płock - Legia - "Bramkarz na płocie". "Trzy gole Legii, pewne zwycięstwo i Artur Boruc prowadzący doping z płotu – tak wyglądała z pozoru mało atrakcyjna wyprawa do Płocka. Szkoda, że z powodu niedogodnego terminu (środek tygodnia)
krótką odległość do dawnej stolicy Mazowsza przemierzyło niespełna tysiąc fanów Legii. W przeszłości bywało nas tam o wiele więcej"
- Boruc - kibic - "Włączył mi się kot!". " Niespodziewanie pojawił się w sektorze kibiców Legii w Płocku. To jednak nie był koniec. Po chwili wdrapał się na płot
i z całych sił wykrzyknął „Jesteśmy zaaaawsze tam!”. Odpowiedział mu ryk z kilkuset legijnych piersi. ARTUR BORUC spełnił tym samym jedno ze swoich marzeń, ale zapewne nie raz jeszcze nas zaskoczy!"

- Legioniści - sylwetki kolejnych kibiców Legii
- Wspomnienia Kiciego (76)
- Wspomnienia kibica - "W bajecznej krainie słońca". "Taksówkarz był na tyle uprzejmy, że nie omieszkał nas poinformować, iż Legia w potyczce z Anorthosisem... nie ma szans. Nieźle nas rozbawiło jego stwierdzenie i pewność siebie. Niestety, po kilkudziesięciu godzinach miało się okazać, że facet... miał rację."
- Liga Ultras - "Eu(ro)foria!". "W zeszłym tygodniu wszystkie rozgrywki zeszły na dalszy plan. Po pogonieniu bolszewików spod Warszawy, w kraju nad Wisłą zdarzył się drugi cud. Bez stadionów, bez autostrad, bez przyzwoitej bazy, ale za to z furą planów i marzeń, Polska otrzymała organizację mistrzostw Europy w piłce nożnej w roku 2012."

- Plakat - MARCIN SMOLIŃSKI
- Nowa formuła konkursu NL - do wygrania: odzież A&T, płyty DVD oraz szaliki Legii
- Felietony - Piątek, Partyka
- Zdjęcie tygodnia - LEGIA w Płocku
- I wiele innych spraw związanych z Legią!

Więcej w wydaniu papierowym. Polecamy!REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.