REKLAMA

Miklas prezesem, Zygo odchodzi z Legii!

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Klub Piłkarski Legia Warszawa informuje, że w dniu 24 kwietnia 2007 roku w siedzibie Klubu odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Spółki, na którym powołano nowy skład Zarządu Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa. W skład Zarządu Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa z dniem 24 kwietnia 2007 roku weszli:

Pan Leszek Miklas – Prezes Zarządu KP Legia Warszawa

Pan Mirosław Trzeciak – Wiceprezes Zarządu

Pan Jarosław Ostrowski – członek Zarządu

Pan Andrzej Kozankiewicz – członek Zarządu

Pan Marek Drabczyk – członek Zarządu
Zgodnie z decyzją mniejszościowego akcjonariusza Spółki do składu Zarządu został wybrany również Pan Janusz Dorosiewicz reprezentujący stowarzyszenie CWKS Legia Warszawa.

Jednocześnie informujemy, iż Pan Piotr Zygo pełniący dotychczasowo funkcję Prezesa Zarządu Spółki, nie kandydował na kolejną kadencję Zarządu KP Legia Warszawa.
Pan Piotr Zygo zdecydował się w pełni poświęcić pracy na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu i komunikacji ITI Neovision, która jest operatorem platformy telewizji nowej generacji n.

Akcjonariusze oraz Rada Nadzorcza pragną podziękować Panu Piotrowi Zygo za dotychczasową współpracę w strukturach władz Spółki.
Szczególne podziękowania należą się Panu Piotrowi Zygo za zaangażowanie w rozwój Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa, za wdrożenie planu modernizacji i rozbudowy stadionu Legii Warszawa, jak również za wspólny sukces, jakim było zdobycie tytułu mistrza Polski przez naszą drużynę w sezonie 2005/2006.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.