REKLAMA

Skandal z biletami? Klub: Było zgodnie z zasadami

źródło: Przegląd Sportowy/legia.com - Wiadomość archiwalna

W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym ukazała się informacja, że wczoraj przy sprzedaży biletów na mecz z Wisłą nie obeszło się bez zgrzytów‚ a wiele osób spod obiektu mistrzów Polski odeszło z kwitkiem. Okazało się, że za sprzedaż biletów odpowiadały zaledwie dwie osoby. Nie wprowadzono żadnych limitów i podobno trafił się rekordzista, który nabył 540 sztuk!

Klub już wydał komunikat na ten temat:

"W związku z informacją zamieszczoną w Przeglądzie Sportowym (25.04.2007 roku) informujemy, że sprzedaż biletów dla Kibiców udających się na mecze drużyny KP Legia Warszawa odbywa się na zasadach ściśle ustalonych przez PZPN i Ekstraklasę SA.

Bilety na mecze wyjazdowe kupują pojedyncze osoby lub osoby odpowiadające za wyjazd grupy osób.

Dystrybucja biletów na mecz z Wisłą Kraków odbywała się w ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców, którego przedstawiciele pracowali przy tej sprzedaży zajmując się pobieraniem opłaty za przejazd specjalnym pociągiem do Krakowa, w związku z czym nie można było uruchomić większej liczby kas.

Klub wspierał i wspierać będzie wszelkie działania zmierzające do organizowania bezpiecznych i niczym niezakłóconych wyjazdów, a jednym z takich działań jest organizowanie wyjazdów pociągami specjalnymi."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.